Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hát ott is tudnak okosak lenni.

Na de nekem sajna mennem kő....lurkók: fürdés, kaja, altatás...ez van most műsoron...épp most kezdődik....megyek, nézem...interaktív TV! :lol:

Jó éjt mindenkinek! Sziasztok!

Nyuszi! Éjszaka aludni, vagy küldöm a kalapácsost! (Bár még nem vagy itt, de már üzenek neked!)

Kialvatlan régióvezető nem néz ki túl jól! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ja.... nekem is teccik a manta nagyon, csakhát nem is lenne hová tegyem.... a másik szívem csücske a calibra de ma már abba se mernék beleugrani. 5 éve még egész mást jelentett egy calibra mint most. pláne 10 évvel ezelőtt.... (német ismerősünknek volt calija úgyhogy régóta bele vagyok szerelmesedve :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Földijeim, cartársak! Nem tudtok Debrecenben vagy a környéken olyan autóüveges céget aki az üvegen levő karcolást (nem repedés) el tudja tüntetni? Az történt, hogy a szélvédőmön, szemmagasságban keletkezett egy kb 4 centis karcolás. Meg szeretném csináltatni mihamarabb, nehogy szétrepedjen az üveg. Előre is kösz.

Link to comment
Megosztás:

No, megjöttem én is! Miskolcon voltam vizsgázni. (Nev töri 4, Szakdolgozat 5) Anyu dicsérj meg!:lol: Mi van a Debrecenbe járókkal? Interneten terjed a Manta vírus? És én vagyok a kórokozó?:lol: Reszkessetek, engem még nem ismer a Norton Antivirus! ;) Egyébként jubilálok! Ez a 200-ik hozzászólásom! (én még a kevésnek is tudok örülni :lol:)

Link to comment
Megosztás:

No, megjöttem én is! Miskolcon voltam vizsgázni. (Nev töri 4, Szakdolgozat 5) Anyu dicsérj meg!:lol: Mi van a Debrecenbe járókkal? Interneten terjed a Manta vírus? És én vagyok a kórokozó?:lol: Reszkessetek, engem még nem ismer a Norton Antivirus! :D Egyébként jubilálok! Ez a 200-ik hozzászólásom! (én még a kevésnek is tudok örülni ;))

Ügyi vagy csöppségem :D Büszke vagyok rád! Miféle szakdoli??? :lol:

Gratulálok!!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi! Éjszaka aludni, vagy küldöm a kalapácsost! (Bár még nem vagy itt, de már üzenek neked!)

Kialvatlan régióvezető nem néz ki túl jól! :D

:lol: :lol: :lol: Hát akkor be kell érnetek egy csúnya régióvezetővel :D ;)

Még ébren tudok maradni, csak hajolgatni ne kelljen, mert úgy érzem kiszakad az az agynak nevezett valami abban a csúnya fejemben.... :D

Link to comment
Megosztás:

Szemmi különös Nyuszi, jövőre államvizsgázom, és egyik tantárgyam a 6. félévben Szakdolgozat volt, amiből vizsgázni kellett. Okos fiaid vannak neked!:lol: Kavics is lassan diplomás lesz...

Anyja vérei :lol: :lol:

És, és, és milyen szak is ez?Én is szeretnék ismét tanulni, de.....nem tudom, mit, hol....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.