Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó reggelt!

Ezt képzeljétek mutogatásban, activity közben... ja és persze az én előadásomban. Akkor talán megtudjátok, milyen nyeregről van szó.... :unsure: :) :D :lol:

szóval a nyerget kellett elmutogatni és Mackó elmutogatta a fenti cselekményeket majd miután senki sem jött rá elmagyarázta h mi is volt :D

tölttöm fel a képeket....a videokkal nem tudom mi legyen..darabja 10MB körül van...kéne egy hely ahova fel lehetne rakni csak én nem értek hozzá...szóval help meee :)

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt!

nemjó....tegnap délután elaludtam,ergó este nem tudtam...4kor lefleküdtem,de 8kor már keltem is mert a szomszéd házon a tetőt csinálják...bár nem is vagyok fáradt.... :unsure:

egyébként kis érdekesség: mikor a pasi elkezdte az építkezést szólt előre meg elnézést kért stb...pár nappal késöbb meg kérdezte h a házunk elé állhatnak-e kocsival,legutóbb meg kérdezte h reggel 7kor kezdhetik-e a munkát mert meleg van...

mifelénk ritka az ilyen :)

Link to comment
Megosztás:

bezony ám... becsüljétek meg az ilyen szomszédot... persze a következő kérdése nehogy az legyen, hogy "beköltözhetünk önökhöz?" :) :D

amiért mondjuk nem álomszomszéd az emberünk hogy mióta itt lakik -kb 4-5éve...nem csinált magának egy kocsibejárót és mindig az utcán parkol....van mikor alig lehet kifordulni tőle.főleg az omival :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a meghívást, :-)) de felhomályosítanálak Nyuszi, hogy ez nem caht, hanem fórum, vannak bizonyos netes fogalmak, amelyeket ha keverünk, akkor eltévedünk ittott. nyó én most már idetaláltam húúúúúúúúú, chat lesz majd?

na hello....bocs akkor....csak nekem ez olyan egyértelműnek tünt :unsure:

de a lényeg hogy itt vagy :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.