Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Indulok életem első szülői értekezletére, mint szülő! :)

Anyám... apa lettem! :huh: :lol:

Maci,gratulálok az első szülői értekezletedhez! :D

Majd nézd össze a naplót az ellenőrzővel,hogy minden stimmel-e,nehogy meglepetés érjen :)

A munka jövő héten valószínűleg elkezdődik,addig sajnos a pénzhiány várni kényszerít....

Unalmamban viszont megírtam az ide tartozó bejegyzésemet a webnaplómban,akit érdekel,nyugodtan nézzen szét :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Maci,gratulálok az első szülői értekezletedhez! :huh:

Majd nézd össze a naplót az ellenőrzővel,hogy minden stimmel-e,nehogy meglepetés érjen :lol:

Roli! Óvodai szülői értekezlet... szeptemberben kezdi Laci fiam.

Most csak a költségekről, a költségekről, a kötelességekről esett szó... sokba fog ez kerülni.

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt!

Ildi beteg, Tomink éjjel 2x telefonált a nagy fehér főnökkel... Bencénk egész éjjel nyűglődött... szóval frissek és kipihentek vagyunk.

Tegnap beszéltem Kiccsikóval... vagy tegnap előtt? Szóval azt mondta, hogy mindenképp jönnek!

Beszéltem I_S-el is... ők is jönnek vasárnap délelőttre... aztán addig maradnak, amíg van buli.

Link to comment
Megosztás:

Roli, Gelko, látom ti is jó gyerekek voltatok! :) Nekem a legszebb sztorim, amikor szakközép második osztályában október közepe fele otthon tudtak két egyest. Jöttek szülőire. Mondták, hogy ismernek már engem, mondjam el őszintén, hogy mennyi a tényleges. Bevallottam négyet. Rendben, volt már több is, annyi még elfér. Bementek. Igen ám, de az ofő az összes diák elégtelenjét felolvasta a naplóból. És kivel kezdődik a névsor, na kivel? Acsádival. A tanár elkezdte: 1, 2, 3, 4, ekkor még nyugalom a szülőknél. 5, 6 ,7... még nincs aggódás, de a többi szülő már forgolódik. 8, 9, 10... pánik indul, anyuék lapulnak, a többi szülő élénken keresi az Acsádi szülőket. És a számolás meg sem állt 14-ig. Hosszú szülői volt, a többiek sem voltak sokkal lemaradva tőlem, meg még mást is megbeszéltek, de valahogy anyuék nem nagyon felejtették el a számokat az alatt a két óra alatt. Kijöttek, iszonyú idegben, és nekem szegeződött rögtön a kérdés, hogy mennyi is a négy? Én meg afféle James Bondosan válaszoltam Négy... Tizennégy. Ez volt a leghosszabb hazautam Karcagról Túrkevére. Kivételesen apu nem nyomta a Trabinak, hogy anyám az úton a könyvekkel hátulról jól a fejembe verje a tudást. Anyu ekkor fogadta meg (sokadjára), hogy soha többé nem megy szülői értekezletre. De ezen ma már mindenki röhög otthon.

Az év végi hajsza is jó volt akkor, de az már másik történet.

Más: Roli olvastam a naplód. Nagyon jó, egész meghatódtam, csak így tovább, előre a szocializmus útján! (vagy mifene :huh: :D ) Én tovább pihengetek, megy a vadászat a 2.0-ás alá való hátsóhídért, mert az 1.2-est széttéptem röpke fél óra alatt... De milyen emlékezetes az a fél óra! :lol: Tudom, most inkább szomorúnak kellene lennem, de nem megy. Valahogy az a fél óra elfelejtetett velem egy év szopást, és előremutatott,, hogy az egésznek van értelme. Teljesen belelkesültem tőle. Persze tudom, hogy újra ezt a nyomatékot már nem csikarom ki belőle egyhamar, de éreztem, hogy ez is benne lehet az autóban. Azért ezt a diffit nagyon sajnálom. Ha kisebb lenne, letakarítanám, és felakasztanám a falra, annyira jó volt.

Link to comment
Megosztás:

Roli, Gelko, látom ti is jó gyerekek voltatok!

gimnáziumban kaptam olyan intőt h nem jelent meg a gólyabálon -randim volt :lol:

általánosban olyanokat kaptam h az órán kekszdarabokon ugrál és rávágta a tanárra a táblát :)

olyan is volt h gumibogarat dobtam ez egyik angoltanárnőm vállára -mekkorát sikított :huh:

de ezek csak rágalmak voltak :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na hát...látom senkit sem kell félteni!

Nekem sosem voltak ilyen gondjaim,ugyanis hülye nyomdász vagyok,és hülye nyomdász iskolába jártam az

Újkertbe,(biztosan tudjátok,a könnyűipariba)

Szóval ott nem volt ilyen gondom,mert mikor megkezdődött a suli,nemsokra rá,az összes tehetséges nyomdásznak volt több ellenörzője :huh: nekem pl három.Egyben az volt,amit a tanár tudott,egyben volt az,amit otthon tudtak,és egyben meg benne volt az igazság,hogy ne felejtsem el :lol:

Persze szülői értekezlet után mindig derült ki "még valami",de volt hogy a tanár kért elnézést,amikor látta hogy abszolút nem az van az ellenőrzőmben,mint ami neki a naplóban,és félreértést sejtvén kért bocsánatot... :) mindegy,ez volt ott a legkisebb problémám...

KEDVES VETERÁNOS JELLEGŰ AUTÓRA VÁGYÓ TÁRSAK!

Jelenleg 2DB B asconát tudok eladót,amelyikből az egyiket javaslom is megvásárlás céljából minden kedves érdeklődőnek! 2.2 8szelepes CIH motor van benne,nemrég lett helyrerakva,a színe állítólag nem meggyőző,de a 150e forintos vételár szerintem nem túlzás...talán még alkudható is

Az autónak rendezettek a papírjai,szóval minden egyéb gixer kizárva....Szóval aki eddig vágyott rá most előtte a lehetőség! A másik asconáról nem nagyon akarok nyilatkozni,a lényeg az hogy egy mindenki által ismert úr autójáról van szó,egy liláról,amelyben V6-os motor van,és amely össze lett csúnyán törve nemrégen...nem hiszem hogy jó vásárt csinál vele az aki megveszi,mégha külsőre helyre is van rendesen hozva....

Sanyi! Nagyhíd kell az Manta alá? miért nem vágsz alá egy padlólemezt te is? nemcsak terhelhetőség szempontjából,de komfortérzet jellegében is meggyőzőbb egy omi futómű...Alá becsuksz egy b omi sperr difit,amelynek elég jó áttétele van ahhoz a 2.2 mocihoz,az elég nyomatékos...

Pénzbe lehet hogy 2x annyi,de ezzel többet nem lenne gondod...Dokumentációkat tudok küldeni ha érdekel!

Link to comment
Megosztás:

Roli! Képek nincsenek az első kocsiról?

A másodikat sejtem kié... K.G.? Vagy most nagyon mellé lőttem?

A másodikat telibe találtad,az elsőről meg már folyamatban van a kép küldés,mert több az érdeklődő...

De persze ha valaki szólna közületek,indítványoznám a tulajdonos választást az érdeketekben :huh:

Link to comment
Megosztás:

szebb estét!

Lázas vagyok, délután fél hatkor már 37,5 volt, szerintem ez estére csak fokozódik!Azért HObit kicsit lecsutakoltattam, de tényleg csak egy alapmosás, mert holnap úgyis koszos lesz. annyi dolgom lett volna a hétvéégn, végre itt a jóidő is, erre tessék, lázasan feküdhetek otthon!

Más: voltam a régi cégemnél, főnök tök kulturáltan beszélt, hétfőn állítólag mindent kifizet. Ezt most azért hiszem el neki,mert mondta menjek le az üzembe, kérdezzem meg ezt, meg ezt, hogy mikorra jönnek áruért, és hozzák a pénzt. :huh: Szóval nagyon meglepődtem, hogy tudván előtte megint dologreptetés, ordibálás volt, velem elég normálisan beszélt.és még azt is mondta főnökasszonyom, hogy azt mondta neki hívjon vissza :lol: Röviden ennyi

Link to comment
Megosztás:

A képeket továbbra is várjuk! :D

Hol késlekedsz? :huh: :lol:

Egyenlőre még Zalalövőn nyomtatok ezerrel,úgyhogy a képek majd mennek...

Pest környékén van valahol az autó,jövő héten,vagy amikor ideje lesz rá,megy a srác lefényképezni,utána pedig küldi nekem a képeket,én pedig küldöm nektek :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.