Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nem akarok semmit elkiabálni, de akkor jövőhéten elgurulunk Gelko és Kiscsikó Debrecenbe Mantával? :D Összejött a banda, naggggyon dúrván belehúzunk a hétvégén! Három Mantás és egy BMW-s dobja ki-be a motort, köti a kábeleket, belöki a Reki első tárcsáit, meg ilyenek, aztán irány a helyi Caprisok góréja, ő csinálja meg vasárnap a motorom, aztán bejáratásként gurulgatok egy hétig a környéken (Gödöllő, Hatvan, talán Zalalövő :huh:), aztán hétvégére végre haza kellene néznem. Azért ez a nagy rohangálás, mert össze kell rázódnia mindennek Franciahonig. Nem lesz semmi. Egy hét alatt cirka 5000 Km. Ja, és útbaejtjük Monte Carlo-t is. Ha valakinek Schumis aláírás kell, az még most szóljon! :lol: Roli sajnálom, de a hétvégi randink kútbaesett. De ezek után szinte bármikor meglátogathatlak! :) Egy dologtól félek csak. A négyes váltót hagyjuk fenn, mert az már bizonyított, és ehhez fenn van a gyári kardán is. Viszont nagyon rövid a diffim (1.2 alá való), ami igazi piroslámpázós hangulatú, de a 2.2-es mocival, meg a négyes váltóval elég pörgős lesz a nagy útra, úgyhogy bizti 10 lityi felett lesz a fogyasztás... Ami általában nem zavar, de ez most elég zsebbenyúlós lesz egy menetnek.

Link to comment
Megosztás:

Mit csinálnék? Csigát zabálok kilószámra, meg kaszinózok ezerrel, oszt' abból a riviérán veszek egy jachtot! :D Amúgy egy jóbarátom (Mantás! :huh:) franci, és neki lesz otthon a templomi esküvője, amire hivatalos vagyok. Én meg elmegyek. :lol: Vagyis mi. A terv úgy volt, hogy három Mantával megyünk, de Sanyié addigra nem lesz kész, úgyhogy kettővel vágtázunk. Jó lesz. Már csak vóki-tókit kell venni, oszt' gyí, majd Gumikacsázgatunk. :)

Link to comment
Megosztás:

Mindig a leghosszabb húzza a legrövidebbet? :D

Legalább Debrecenbe vigyetek magatokkal! Beférek még mellétek? Lehajtott tetőnél legalább nem verem be a fejem sehová! Ha meg keresztbe megyünk jó az oldaltartásom is :huh:

Szívesen elmennék egy olyan sörözős utazásra,ahol ki lehet röhögni azt akinek vezetnie kell :lol:

No meg ahol opelesekkel sörözhetek végre :)

Akkor hétvégén megyek unatkozni megint...

Azért szomorú vok Sanyi,de szavadon foglak!

Gelko,ha sűrűn jössz felénk,akkor is ugyanúgy örülünk neked,csak nem mondjuk ki már annyiszor,nehogy

megunjad! Szóval csak bátran!

U.I.:

Mijaza bizsga? :D :) :)

Link to comment
Megosztás:

Persze, hogy beférsz! Hogy a viharba ne? Legfeljebb a Reki sibedáját belenyessük! :huh: Biztosra nem mondom, mert amit biztosra mondok, az sose úgy lesz, de már nagyon szeretnék hazamenni, árilis 1 óta nem láttam már a családot. És ha már hazamegyek, akkor egyértelmű egy debreceni látogatás. Persze már annyiszor mondtam, hogy hétvégén egyben a kocsi, hogy ebben a mostani dátumban már én sem hiszek igazán, de már annyira le van vajazva minden, hogy csak összejön végre.

Link to comment
Megosztás:

Persze, hogy beférsz! Hogy a viharba ne? Legfeljebb a Reki sibedáját belenyessük! :huh: Biztosra nem mondom, mert amit biztosra mondok, az sose úgy lesz, de már nagyon szeretnék hazamenni, árilis 1 óta nem láttam már a családot. És ha már hazamegyek, akkor egyértelmű egy debreceni látogatás. Persze már annyiszor mondtam, hogy hétvégén egyben a kocsi, hogy ebben a mostani dátumban már én sem hiszek igazán, de már annyira le van vajazva minden, hogy csak összejön végre.

sztem vegyél bele 2 első ülést is még...akkor lesz kész

a mostaniakat meg add nekem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sanyi emlékszem már a mantás esküvőre...meglesz a Recaro gyerekülés ? :D

Az a baba másik páré lesz, és nagyjából október közepe fele várható, úgyhogy megy a gyűjtés. :huh:

a mostaniakat meg add nekem :D

Szeretnéd mi? :lol: Ebben csak utasként meresztheted a segged! :) Egyébként ezek a Recarok nem az enyémek, csak kölcsön vannak, az enyémek sokkal jobb állapotúak, csak még keretet kell a seggéhez varázsolni.

Link to comment
Megosztás:

ui: rosszul írtam mert azt úgy ejtik h kóbász és nem kolbász....a rizs meg rizsa :)

Akkor a japán autók meg rizsa rakéták? :lol:

Jóéjt mindenkinek. Most jöttem, mikor ti elmentek. :huh:

Maradj még kicsit, akkor én is maradok! A lottó ötösre meg legközelebb jövőhéten lesz eséjed, a Szerencsejáték ZRT főnökével már ledumáltam ezt a hetet! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.