Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Egy ismerősömnek van egy eladó VW Golfja 1.6-os 1999-es 5 ajtós kitünő állapotban stb...... :) :) :(

Na viccet félretéve,jó szórakozást kívánok nektek,érezzétek jól magatokat. :P

Értettem a célzást! ;) Legyetek jók! Akinek mms képes telója :D van, az ne lepődjön meg, ha esetleg kap majd 1-2 mms-t! :P

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Halihó! Megjöttem!

Már a fiúkat is hazahoztuk anyuméktól.

SzaboT! 1000 köszönet és hála, hogy ránk gondoltál, és ugyanakkor sajnálom, hogy neked ez most nem jött össze! A többit meg majd megbeszéljük! :)

A MMS végül kimaradt, mert annyira elvarázsolt a hely. Meg a társaság.

Kiccsikó! A póló ügyet még leverem a srácon! :(

CORSikA! Nálam van a DVD!

Mindenki! Nyuszinál van egy pár db rendszámkeret és matrica!

J0hnny! Képeket! Még!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Halihó, megjöttem én is! szerencsémre jóütemben haladhattam hazafelé a rokonlátogatás után :( így is fél hatra értem ki a kertbe, és egy pár perce haza, most pedig randim van, élményt beszámolok, a tegnap esti telefonos sztorit helyre kell tenni! ejnye Npasi most magyarázkodhatok ;) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt kívánok mindenkinek! :)

Örülök,hogy jól éreztétek magatokat és szerencsésen haza értetek.A köv.talin már valszeg én is ott leszek.Tegnap este voltam Macisajtnál és elhoztam a pólót (ami pont jó)

Itt nálunk végig rossz idő volt a hétvégén,vagy esett vagy épp elállt az eső,a napocska nem soxor látszott.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.