Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szépen összejöttetek ti itt a chat topikban nyuszianyó és kisnyuszijai! :lol:

Hétvégén nem voltam netközelben és több, mint 10 oldalt kellett visszaolvasnom... :lol: :lol:

Jól vettem ki, hogy a most hétvégi Tesco-s talin akkor csak Nyuszifül és Mackósajt volt ott?

Link to comment
Megosztás:

Szépen összejöttetek ti itt a chat topikban nyuszianyó és kisnyuszijai! :lol:

ugye-ugye???

Hétvégén nem voltam netközelben és több, mint 10 oldalt kellett visszaolvasnom... :lol: ;)

:lol: Csak??Azt hittem több. :D

Jól vettem ki, hogy a most hétvégi Tesco-s talin akkor csak Nyuszifül és Mackósajt volt ott?

Igen , sajnos most csak ketten

Link to comment
Megosztás:

Szinte mindenről szó esett, kezdődött a kocsiknál, természetesen, jól körüludvaroltuk a másik járgányát, aztán meg szó-szót követett, és minden ami jött.

Tudod engem nem kell félteni :lol: Mackósajt pedig szintén nem az a visszahúzódó típus. :lol:

Sőt a végén még majdnem együtt is mentünk bevásárolni

Link to comment
Megosztás:

Szinte mindenről szó esett, kezdődött a kocsiknál, természetesen, jól körüludvaroltuk a másik járgányát, aztán meg szó-szót követett, és minden ami jött.

Tudod engem nem kell félteni ;) Mackósajt pedig szintén nem az a visszahúzódó típus. :lol:

Sőt a végén még majdnem együtt is mentünk bevásárolni

Majdnem együtt mentetek el? :lol: Már úgy értem bevásárolni? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma már egész jól érzem magam (miért pont hétvégére esnek nekem ezek a megbetegedések?), csak az a vicces, hogy tegnap reggel óta alig ettem vmit (pár szelet pirított kenyér) és mégsem vagyok túlzottan éhes. Ez biztos még a hétvégi hasmenés/hányinger hatása.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.