Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

És? Piros lett? Bizonyítottan legalább 15% teljesítménynövekedés érhető el a pirosra fényezett féknyergekkel és dobokkal! :D

Piros... képek majd lesznek, ha érdekel valakit! ;)

Teljesítmény nem változott... szóval megint csak egy olcsó trükk a festékgyártóktól! :blink: B) :D

Reklámfogás! ;)

Most megyek is... még elaltatjuk a csipetcsapatot is! pápá, Jó éjt!

Link to comment
Megosztás:

elfogadnám én azt a brembo-t szürkés hétköznapi színben is,csak az legyen :blink:

Ez a megállapítás egyébként érvényes a sárga színre is?

Annak idején az asconával kaptam négy ilyen sárga hosszúkás össze(nemnagyon)nyomható bigyót,

azt mondták hogy tartsam meg mert halhatatlan dolog...De arra csak az volt írva hogy koni B)

fessem le pirosra Sanyi? :D

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt! Elkezdem pótolni a 4 napos lemaradásomat.
jézusom, ez hosszú lesz.........

Szia!

A mai nap még elég hosszú! :D

Tessék nyugodtan olvasgatni... és lehet írni is! B) :D

Én csak annyit kérdeznék, hogy pontosan mikor kezdődik? (10-ig tart a ballagás nálunk... :blink: ) Egerbe 4 óra alatt értünk fel, szerintem ide is kell ennyi.

Akkor tálalásra pont megérkeztek! ;) Bár igazából még nincs időpont erre vonatkozóan... amúgy szerintem ha addigra lenne kaja, biztos elrakunk minimum2 adagot! ;)

Link to comment
Megosztás:

Majdnem. Én épp világhódító tervet szövök. Rákattantam a Civilization 4.-re. De csak egy javaslat: ha valakinek 512 KB-nyi memóriája van, az pihenjen a játékkal, amíg legalább 1GB-ja nem lesz. A végjátékban a nagy térkép és a rengeteg egység eszméletlenül megfogja.

512kB? XT-d van? :blink:

Amúgy sziasztok!

Tegnap remek napom volt. Sikerült minden percét hasznosan tölteni. Így megvolt a takarítás (hála anyumnak), akvárium pucolás (hála öcsémnak, bár ő leamortizált egy 30 lityis aksit), nagykapu igazítás (másik öcsém segítségével), a haltenyészet beindítása (saját munka). Ez utóbbi néhány liter víz a helyszínre szállításával járt, mert az én ottani vizem túl vasas a halaknak, így Polgárról kellett hoznom kb 200 liter vizet. Közben volt egy gyors PC szerviz is, ami miatt az én gépem ki kellett kötni. Este, amikor befáradtam (szó szerint) a házba, akkor már nem volt kedvem a vezetékeléssel bajlódni. Majd ma bekötöm. Majd valamikor este, mert ma villanyt szerelek Adélnak. Át lesz alakítva a tetőtér és ott kell konnektorokat áthelyezni és az új lámpákat bekötni. Utána meg el kellene mennem az új filmekért az ismerősömhöz, de ez lehet, hogy holnapra csúszik...

Most elvágtatok melózni. Majd még jövök (asszem)!

Link to comment
Megosztás:

Szia CORSIKA!

Küldtem PÜ-t megkaptad?

Nem,nem kaptam még meg.

Viszont azt a rosszul sikerült hozzászólásomat kitöröltem,és ezuttal is kérlek ne haragudj érte.

Nem szoktam ilyeneket írni,kicsit már túlfűtött volt a hangulatom..valszeg ezért volt..

Már ezerszer megbántam és most csak ezért jöttem ki a melóhelyre a géphez,hogy ezt leírjam...

Link to comment
Megosztás:

Nem,nem kaptam még meg.

Viszont azt a rosszul sikerült hozzászólásomat kitöröltem,és ezuttal is kérlek ne haragudj érte.

Nem szoktam ilyeneket írni,kicsit már túlfűtött volt a hangulatom..valszeg ezért volt..

Már ezerszer megbántam és most csak ezért jöttem ki a melóhelyre a géphez,hogy ezt leírjam...

Nincs semmi probléma! Miért kérsz bocsit? Én nem tudom, hogy miért kellene bocsánatot kérned, úgyhogy ne fájjon a kis szíved!

Link to comment
Megosztás:

Megyek ma délután netet intézni. Remélem, este lesz!!!!!

Igérem, a következő pár napban biztosra mondom, hogy megyünk-e.

Tomi, komolyan mondom, megjön a kedvem megint feltölteni a padláson levő akváriumjaimat! B)

Remélem jöttök!

Ha végre újraírom az akvarista klub honlapját, akkor elküldöm a linket és biztos megjön a kedved! Esetleg 6-án halat is tudsz vinni... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Megint itt vagyok!

Nemrég sikerült kiszivattyúzni a vizet a kútaknából, gyorsan leszedtem az elázott szivattyút, meg vízhatlanul beszigeteltem a csatlakozásokat, egyebeket. A szivattyú most szárad... reméljük nem ment tönkre, mert az sokba kerülne.

Aztán megjött anyum a fateromért, és egyúttal megnéztem a bal első féket a puntón... egyfolytában nyiszorgott, nagyon be volt állva... próbakör után most úgy néz ki, hogy talán jó lesz... viszont lesz mit csináltatni a kocsijukon( a baloldali féltengely a váltóban "lötyög"... ezen én is meglepődtem. Nem örült neki anyu.

Lassan meg már altatjuk is a srácokat... addig is msn-en fent vagyok!!!

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt! :D

nem tudok aludni....

Tegnap 5 óra szívás után beállítottam (némi telefonos segítséggel) a t-mobile netet. Iszonyat lassú.............. B)

Most láttam, hogy ki van írva a vadketi tali. Hát nem osztálykirándulásom lesz azon a hétvégén?? De megpróbálok szombat délelőtt meg péntek este ott lenni. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Húúú,de friss valaki! B) :D

Én meg 3 kor pihiztem le,addig meló volt.Fél 6-kor ébredtem fel úgyhogy most úgy nézek ki mint a mosott sz.rMég a kávé sem segít és ráadásul 7 ig itt kell lenni.De legalább szép idő van,már süt a napocska. :D

Csütörtökön Pestre megyek továbbképzésre. ;) (csak az a rossz benne,hogy nagyon ki van számolva az idő és nem tudok se előtte,se utána és közben sem elmenni lógni kicsit :blink: )

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Olyan vagyok mint ahogy CORSikA jellemezte magát... nekem 1 órám volt, hogy pihzzek... :blink: B)

Szóval mindjárt megyek alukálni...

Sanyi! Remélem ha már Kiccsikó felajánlotta, hogy elhoz, akkor tényleg jössz! :D

Rulezke! A másik topicból azt hittem, hogy vezetékes a neted... itt meg mobilosat írsz... melyik van pontosan? pü-ben is jöhet. :D

Majd délután jövök...

Link to comment
Megosztás:

Anyunál tudok csak nyilt internettel vezetékes telefonról nettegni, mert nálam visszamondtam teljesen a vezetékest.

Állandóan hivogattak a közvélemény-kutatók meg hivtak angol tanfolyamra meg termékbemutatókra. A gépihangos poitikai felmérésekről nem is beszélve!!! :blink: Meguntam. De a készülék még a falon lóg, emlékül. .B)

Elmaradt egy órám, most pihizek. Remélem, ti is jól vagytok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.