Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Csak beugrottam, mert van egy pár dolgom... (többek között a kocsicsere intézése is)

Nos úgy néz ki, hogy haí minden összejön, akkor itt helyben találtam egy 1997-es B Vectra Caravan-t

Színe: Fekete!!! Ára: 1,3 misi... Ez lenne az!

A leírásban csak pár dolog nem stimmel... 1. nincs benne fedélzeti (de ha minden igaz, akkor megoldható)

2. nemdohányzó (Igaz nincs cigi szaga, de a hamuzóban egy kevés hamu akad)

3. Kicserélik a szélvédőt, mert van benne egy szép nagy repedés (előző tulajtól a bank vette el, ő meg nem volt normális)

4. friss műszaki lesz rajta

5. lehet keddre már meg lesz...

hitel minimális lesz rajta, mert hagyok némi pénzt az ilyenkor tervszerű szervízre (amúgy elvileg nem lényeges a különbség az astra költségeihez viszonyítva)

Ja, és az egész onnan indulhatott, hogy januárban elémjött a Pajero! Valahogy átértékeltem a szín szépségét... :)

Sajnálom nagyon a kocsit... de egy esetleges 1 év múlva esedékessé váló sárvédőív csere miatt nincs sok kedvem 100e-ket kifizetni... szerintem megértitek... bízzunk abban, hogy a leendő tulajnak meghagyják a matricákat, megtalálja klubot, és a kocsi újra klubtag lesz...

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szép a Vectra Caravan,nekem is tettszik :)

.Jó a szín is,csak nagyon kényes.A legkisebb por is azonnal meglátszik rajta,dehát aki szereti ápolgatni a kocsiját annak ez nem probléma. ;) ,sőt...

Sok szerencsét és balesetmentességet kívánok.

Nyuszi,neked milyed terved van?

Link to comment
Megosztás:

Mackó, nagyon szép az új autód!!!! ;)

Egyébként jó ötlet új rendszámot kérnni (tulajcserénél lehet), kb. 5000 forint, szóval nem nagy tétel, de igy az előző tulaj kevesebb eséllyel ismer rá (ha esetleg kárt akarna tenni benne). Szerintem megérné.

Jaj, de lassan tellik ez apéntek, bezzeg a hétfő-kedd rohant, mert alig vártam a talit. :)

Link to comment
Megosztás:

Mackó, nincs valami megbízható szerelő ismerődöd?

Szerelő van... hívj fel 2 után!

Amúgy kicsit jegelve van a móka...

Már épp túl voltunk a tesztúton, a srác még1x rákérdezett a bankra, hogy akkor minden oké, van vevő...

Erre a bank szólt, hogy ja, jelenleg nem eladható! :)

Igyekszenek a srácok kideríteni, mi a bibi, és igyekeznek elintézni, hogy eladható legyen...

Jelenleg környékünkön amúgy igen szegény az eladó b vectra felhozatal... úgyhogy valszeg megvárom őket, ha addig nem találok hasonlóan jó ajánlatot...

A rendszámcsé érdekel... még átgondolom...

avatart meg persze cserélni fogok... meg aláírást is! ;)

Most menek melóba! pápá!

Link to comment
Megosztás:

Szerelő van... hívj fel 2 után!

Amúgy kicsit jegelve van a móka...

Már épp túl voltunk a tesztúton, a srác még1x rákérdezett a bankra, hogy akkor minden oké, van vevő...

Erre a bank szólt, hogy ja, jelenleg nem eladható! :)

Igyekszenek a srácok kideríteni, mi a bibi, és igyekeznek elintézni, hogy eladható legyen...

Jelenleg környékünkön amúgy igen szegény az eladó b vectra felhozatal... úgyhogy valszeg megvárom őket, ha addig nem találok hasonlóan jó ajánlatot...

A rendszámcsé érdekel... még átgondolom...

avatart meg persze cserélni fogok... meg aláírást is! ;)

Most menek melóba! pápá!

Mackosajt!Küldök neked pü ben egy telcsiszámot ahol B Vectra-t hirdetnek,igaz nem kombi.Van 1.8 és 2.0 is 1997 -es klímás,extrás 1.25 milláért,hitel és csere lehetőséggel. csá.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.