Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Na a lágy szellőt én is inkább módosítanám... volt szerencsém 3 órát odakint eltölteni, és nagyon nem lágy... mostmár.

A mai tervemet a sors sikeresen felborította...

Tegnap este beterveztem, hogy ha már a tali elmaradt, akkor ma szerelek... kocsit.

A szerelés bejött, de nem kocsit, hanem szivattyút... a kútnál... az udvaron...

Reggel kimentem cigizni, és furcsa hangokat hallottam... később már nem is folyt a víz a csapból... leállt a kút (Van városi víz is... csak ez olcsóbbnak bizonyult). Városira átállás közben feltűnt, hogy a vízóraaknában igencsak magas a vízszint!!! ;) Mivel a kút a telek alacsonyabb pontján van, így azt is megnézetm gyorsan...

Már a villanymotor vízben állt!!! Egy kisebb szivattyúval ki lett szívva a víz az aknából, ha meg már ott voltam, pótoltam a levegőt a tartályba is... utána a kút szivattyú nem akart dolgozni... :)

Volt egy kis szívás vele... de így meg már nem igazán van időm kocsit szerelni... ;)

Remélem így már a közeljövőben nem fog nagyon megemelkedni a vízszint a kútaknában... nincs kedvem megint szenvedni...

Lehet még azért nekiesek a neonoknak! ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szegény Mackósajt!

Én is kinn voltam ma a hidegben, ráadásul a torkom is rossz néven vette a tegnapi motorozást.

Nálunk is szerelés van: A Peti új zárat szerel a kapuba, már annyi ruhát felvett, hogy ne fázzon, hogy jegesmedvének néz ki! :)

Gratulálok Nyuszi és HOBI! Még sok közös évet kívánok! ;)

Link to comment
Megosztás:

Az előbb annyit sírtam, hogy el is felejtettem gratulálni Nyuszi!

Közben mégis erőt vettem magamon... felöltöztem rendesen, és végül a csomagtérbe beszereltem a neonokat... Mostmár kék fényben úszik a csomitér, ha kinyitom! ;)

Legalább már ez kész van. :)

Rulezke! Peti végzett már a zárcserével, vagy odafagyott a kapuhoz? ;)

Itt egyre cudarabb az idő!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma reggel,mikor kinyitom kis szemem és kinézek az ablakon,mit látok? Kb. 15 centi friss hó esett és a szél ezerrel fújja.Kb mint Alaszkában,vagy mint az ájszédzs vagy a Madamiszkárban mikor a pingvinek megérkeztek az Antarktissszra szóval ez gáz!!!

Szia!

Itt is esik a hó, meg fúj 1000-rel a szél, de egyenlőre nincs 15 cm... szerencsére.

(Körzeti időjárásjelentésünket hallották! :) )

Link to comment
Megosztás:

Hmmmsemmi, különös, csak reggelt, tudod csúcs, aztán egy fékezésnél valahogy csúszni akart ;)

Itt a bekötőúton meg én voltam bamba, de úgy tetem mint a ki direkt csinálta :) Ha meglenn a régi autóm még lehet élvezném is ;)

Azért csak figyelmesebben! :D

Mennem kéne az apeh-hoz.... a fiúkra adószámot kérni (Milyen korán lesz már nekik! )

De ilyen ratyi időben??? ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha már erre jársz Sanyi, akkor csak megkérdezem...

Az öreglányt akkor kezditek majd műteni, ha az apeh visszautalta a zsetont?

Csak mert már nagyon várom, milyen lesz.... :)

Nincs konkret ido, en is csak annyit tudok mondani, hogy egyszer csak... A masik Manta is pihen, most egy jol fizeto melo van a muhelyben, egy totalkaros Nissan Almera. Utana jon az a Manta, ami eddig is lenn volt, aztan talan en.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.