Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

SzaboT, hogy megy a vadászat, van még fácán, vagy elvitte a madárvész? ;)

Van még a fácánból, köszönöm kérdésed! :blink: Amúgy hétfőn majdnem sikerült vadásznom - őzet. De messziről kiszúrtam őkelémét és lelassítottam és ledudáltam az útról. Persze keresztben előttem futott át.

:rolleyes: Mi van ott Debrecenben? Itt csak hideg van! De az nagyon. Mind hétfőn, mind ma nagyon hideg volt és ugye a temetők nem szélvédettek. Asszem ebből komolyabb megfázás lesz. Felvettem az összes konvektort maxra, de még így is fázok. A végén még hozzá kell nyúlnom Sanyi pálinkájához... :D

Link to comment
Megosztás:

Hogy itt mi van? Tél! :rolleyes:

Vége van már? :blink:

Most már biztos, hogy tegnap összeszedtem egy kis plusz bajt... kicsit fájdalmas levegőt vennem... de a doki augmentint írt ki, ráadásul az erősebbet, szóval az esetleges tüdőgyuszit is legyűröm vele... igaz ahhoz pihenni kéne... sokat...

Link to comment
Megosztás:

Rulezke szerint nekem van a legtöbb boszierőm(csak még nem mondta meg miért.... :rolleyes: pedig ollan nagyon kíváncsi vagyok) szóval vigyázni ám!!!!! :D

Én igyekszem vigyázni!

Most nem tudnád a boszierődet egy kicsit az én gyógyulásomra is ráirányítani? ;)

2 dolog van amit most nagyon nem szeretek!

1. Betegnek lenni!

2. Hogy még mindig tél van! :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

1. Betegnek lenni!

2. Hogy még mindig tél van! :rolleyes: :blink:

Mostmár leállni a tél témával! ;) Nem értem, mi bajotok vele. Nektek legalább van fűtésetek a kocsiban. Szerintem azon kívül, hogy nincsenek bikinis és monokinis csajok a strandokon, nincs semmi baj a téllel.

(Kivéve, ha valaki kinn dolgozik mert az bizony rohadt gané egy helyzet) Ilyenkor még lehet öltözködni, ha fázol, de nyáron mit vetsz le? Rühellem a nyarat! (bár, akkor van a Mantás könyöklős évszak, lehet, hogy idén megszeretem... :D)

Link to comment
Megosztás:

Szegény Mackó! A műtét mellé még beszereztél egy tüdőgyuszit is?!!

Most már tényleg lágy szellők kellenek!

Főleg március 15.én, mert végre nem szakadó hóban és ködben akarok autózni! :rolleyes:

Kíváncsi vagyok arra a hires Manta-könyöklésre! :blink: Az a Manta-légkondi? Én félnék kitenni a kezem, nehogy belemenjenek a rovarkák!

Link to comment
Megosztás:

Szegény Mackó! A műtét mellé még beszereztél egy tüdőgyuszit is?!!

Most már tényleg lágy szellők kellenek!

Főleg március 15.én, mert végre nem szakadó hóban és ködben akarok autózni! :rolleyes:

Kíváncsi vagyok arra a hires Manta-könyöklésre! :D Az a Manta-légkondi? Én félnék kitenni a kezem, nehogy belemenjenek a rovarkák!

Jó reggelt!

Van egy ismerősöm a helyi Opel Kereskedésnél, beugrom hozzá hátha érdekli őket a találkozónk! :blink:

A debreceni és a többi sexcijó minden tagját sok-sok szeretettel várjuk!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mit mondjak, most már nekem is kezd elegem lenni a hidegből!!! A tél megnevezés maradhat, de a mínuszok mehetnének a fenébe! Tegnap a temetésem úgy átfújt a szél, hogy azt hittem olvasztanom kell magam. :blink: Ma meg, hogy bejöttem dolgozni, a klíma elindította az orrfolyásom. A magammal hozott zsepiket 2 perc alatt feléltem. Telefonálnom kellett, hogy hozzanak nekem egy százas zsepit! Ja, és fáj a torkom, de az lehet, hogy a 1317246325897 darab tüsszögés miatt van. És ma 12 órázok...

De most itt a fórum előtt, mintha jobban lennék. :rolleyes: Nem is megyek én ma innen sehova, csak mindjárt reggelizni és majd ebédelni! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jelentem kissé jobban vagyok! Mindjárt megyek kötözésre, mert tegnap végül nem cserélt kötést a doki, mivel jobbnak látta a helyzetet! :rolleyes: Remélem már csak pár nap, és kötés nélküli leszek.

A tüdejem jobban van( úgy érzem, hat a Boszik varázslata! )! Köszi Boszik! ;)

Majd még jövök!

ui: Sanyi... rendben, leszállok a tél témáról... ha vége lesz! :blink: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.