Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

No, én már csak megkérdem, mert itt annyi okos ember jár, hogy mi a fenét jelent a hozzászólásokban az SzVSz? Egyszerűen nem bírok rájönni. Amúgy is gyűlölöm a rövidítéseket. Hiába, dekódoló egyetemre nem jártam (mondjuk, másfélére sem).

Ezt én is itt tudtam meg.... Szerény Véleményem Szerint ezt

Link to comment
Megosztás:

Szívből kívánok mindenkinek nagyon kellemes, emlékezetes (természetesen kellemes emlékekkel ) szórakozást az évnyitón. Érdeklődve várom a beszámolókat és a képeket. Üdvözletem küldöm a régión kivűlieknek is.

Ja és még valamit! A következő évnyitót nem lenne jó Debrecenbe hozni? Bocs, ha lemaradtam és butaságot kérdeztem.

Link to comment
Megosztás:

Szívből kívánok mindenkinek nagyon kellemes, emlékezetes (természetesen kellemes emlékekkel ) szórakozást az évnyitón. Érdeklődve várom a beszámolókat és a képeket. Üdvözletem küldöm a régión kivűlieknek is.

Köszönjük szépen!

Reméljük nagyon jó lesz. Beszámolók lesznek!

Egy esetleges következő helyi találkozón szívesen látnánk újra, amennyiben sikerül időpontot egyeztetnünk.

Link to comment
Megosztás:

Szívből kívánok mindenkinek nagyon kellemes, emlékezetes (természetesen kellemes emlékekkel ) szórakozást az évnyitón. Érdeklődve várom a beszámolókat és a képeket. Üdvözletem küldöm a régión kivűlieknek is.

Köszönjük a jókívánságokat, természetesen beszámoló és képözön lesz, hogy senki se maradjon ki eme élményekkel teli találkozó egyetlen kellemes pillanatáról sem, és úgy érezze magát, mintha ő is ott lett volna.

Link to comment
Megosztás:

Ez most úgy hangzik Nyuszi, hogy jobban vagy! Ennek örülök!

Igen, azt hiszem jobbn vsgyok, sőt jobban kell lennem!!!!!

Raktunk megitn pár km-t a kocsiba, kicsit még van hangja....de Miklósig bejáródik, max majd ott álülünk mackóékhoz :blink:

Hazafelé én jöttem, és asszem már nagyon hiányzott!Lehet ebbe voltam belebetegedve???? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szabot!

Viszek egy tükörfűtést neked megnézni! EWgyébként nekem is voltak sok évig halaim, guppik meg sziámi harcoshalak meg vörös xifók meg ilyenek. De aztán elmentem koliba és el kellett ajándékozni őket.... :blink:

Amúgy a szvsz szerintem: "szóval szerintem"-nek a rövidítése. Legalábbis én isgy szoktam kiolvasni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szabot!

Viszek egy tükörfűtést neked megnézni! EWgyébként nekem is voltak sok évig halaim, guppik meg sziámi harcoshalak meg vörös xifók meg ilyenek. De aztán elmentem koliba és el kellett ajándékozni őket.... :blink:

Amúgy a szvsz szerintem: "szóval szerintem"-nek a rövidítése. Legalábbis én isgy szoktam kiolvasni. :rolleyes:

Á, köszi! Én meg a megígért CD-ket viszem.

hm, és halakat ne vigyek? ;)

szvsz: szerény véleményem szerint

Bazsnál a pont.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.