Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Háát, ezt már elígértem....azaz megrendelésre készült :rolleyes: ;)

Megrendelést átvettem és nagyon finom...volt. Mert már kivégeztem. :blink:

Aki tudja tudja, aki nem nem, de mi SzaboT-tal sokat gondolkodunk a női táska rejtelmein. Én megtaláltam a megoldást! Videót nem tudok linkelni, de akit érdekel, annak elküldöm MSN-en. A titok az elrendezésben van! ;)

Sanyi, jöhet!

Jó reggelt!

Gönyörű idő van, az óceán is visszahúzódott az udvarból és a náddhám is jobban van! Illetve a bacik roszabbul, én jobban! :D

Átmentek Sanyihoz!

Szegény Sanyi!

A monitorra fel kell szerelni egy fényszóró-mosót!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a virágkarnevál lenne a legideálisabb. Szerintem a régió úgyis csinál akkorra talit. Max kibővítjük... :blink:

Azt hiszem nagyon egyre jár az agyunk ;)

Én valamilyen opel karnevált szeretnék a virágkarnevál mellé, de az idei szervezés már tavaly augusztusban elkezdődött,így már nem férünk bele a tervbe, de persze mi ettől függetlenül is fogunk szervezkedni :D Csak gondoltam hagy lássa Debrecen milyen szép autói is vannak a klubtársaknak

Ja. Ma reggel Hobit leadtam szervízbe....gyalog jöttem dolgozni, nemsokára hívnak, hogy mit találtak, mit akarnak,úgyhogy legyetek telefonközelben, légyszi :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nyuszi... szólj ha kell segítség! Telefonos.

A nyári találkozót támogatom... csak azé az is kérdés, hogy mikor legyen, mert pl. a II.Blitz is augusztus végén van. Szóval nem bizti, hogy jó a karneválhoz igazítani. De ez csak az én véleményem, szerintem közel van a kettő egymáshoz időben.

Ja... hétvégére rossz időt jósolnak... :rolleyes: Remélem azért nem tér vissza a tél! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nos, sziasztok, tegnap otthon voltam, ezért nem voltam itt. Márc. 1-től melóba állok, már alig várom. Chyga, asszem, a múltkor hamar kapcsoltam ki a gépet. Átment a gyorsulás? Ha nem, küldöm újra. Szabot, ha látlak MSN-en, akkor megy a női táska rejtéje, de már Mackónál is megvan, ha vele hamarabb találkoznál MSN-en, akkor lejmold el nyugodtan. Nyuszinak jobbulást, látom fáj a torka. Egyébként elhatároztam, hogy mindenképp el kell jutnom Kecskemétig, ezért gyertyát is cserélek. Manta <=>Rekord. Ez a nagy csere, újra most nem telik. Egyébként majd aki az M7 M0 M5 vonalon egy okker Mantát lát, mellette egy "kukás" mellényben áldogáló pacákot, az szánja meg, mert jó ember! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom, hogy a pesti cartársak is igyekeznek majd Kecskemétre korán odaérni! Ők a 4 órát célozták meg. Nekünk is addigra oda kéne érni. Mivel lehet, hogy kissé esős idő várható, mi délben lehet indulnánk.

Így tuti, hogy 4-re odaérünk(remélem), és ha kell, akkor valahol kecsó előtt bevárnánk titeket... már aki Cegléd felől megy!

Ehhez a verzsönhöz mit szóltok?

Nyuszi! Van már valami hír a kocsiról? Miért is vitted dokibácsihoz?

Nos, sziasztok, tegnap otthon voltam, ezért nem voltam itt. Márc. 1-től melóba állok, már alig várom. Chyga, asszem, a múltkor hamar kapcsoltam ki a gépet. Átment a gyorsulás? Ha nem, küldöm újra. Szabot, ha látlak MSN-en, akkor megy a női táska rejtéje, de már Mackónál is megvan, ha vele hamarabb találkoznál MSN-en, akkor lejmold el nyugodtan. Nyuszinak jobbulást, látom fáj a torka. Egyébként elhatároztam, hogy mindenképp el kell jutnom Kecskemétig, ezért gyertyát is cserélek. Manta <=>Rekord. Ez a nagy csere, újra most nem telik. Egyébként majd aki az M7 M0 M5 vonalon egy okker Mantát lát, mellette egy "kukás" mellényben áldogáló pacákot, az szánja meg, mert jó ember! :blink:

Hát mi alighanem nem arra megyünk! ;) :rolleyes: De ha kell segítség, akkor csöröghetsz nyugodtan!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.