Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

;) Nem, nem vagyok a laborban :rolleyes: Nincs is nálunk ilyen. :blink: ;) :D

Ja és a pólóra visszatérve szerintem az nem olyan jó ha a nick is rá van írva.(ugyanez vonatkozik az autóra is)Bárki aki hozzászólásainkat it vendégként olvassa és valamin begurul utána a kocsin áll bosszút,ha látja rajta a nevünk.Mikor én a kocsira csináltattam a feliratot sokat filóztam ezen és végül arra jutottam,hogy inkább nem tetetem rá,sosem lehet tudni....

Aki meg akarná találni a kocsimat, annak könnyű dolga lenne. Utalok itt a belinkelt fényképekre meg a rendszámra. Én viselni fogom a nickem. A kocsin biztos.

Link to comment
Megosztás:

Csak felugrottam egy röpke pillanatra!

Eddig bel- és árvízmentesítettem az udvart...reménytelen... a fagyos talaj, a sok hó, meg a szakadó eső nem kedvez semminek! :blink:

Tomi! Akkor a nicknév matricát én rád bíznám, hogy mekkora, meg milyen szövegstílus...egy kikötésem lenne, hogy olyan legyen mint "nemecsek ernő" neve... kisbetűs.... ja, és ékezet nem kell bele... elvégre itt is így írom... ;)

A pólónak utána kéne járni, hogy mennyi pénzbe kerülne... van itt ha jól tudom a "csonka templom" környékén valami ilyenekkel foglalkozó cég... uncsitesóm megkérdezem majd, mert ő már csináltatott náluk pólót...

Ja...Sanyi! Vége lehetne a télnek! :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Tomi! Akkor a nicknév matricát én rád bíznám, hogy mekkora, meg milyen szövegstílus...egy kikötésem lenne, hogy olyan legyen mint "nemecsek ernő" neve... kisbetűs.... ja, és ékezet nem kell bele... elvégre itt is így írom... ;)

Azért azt áruld el, hogy hova szeretnéd ragasztani!

Ja...Sanyi! Vége lehetne a télnek! :rolleyes: ;)

:blink: ;) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

És előreláthatóan mikorra lesz kész? Amúgy te mondtad, hogy műanyag (műgyanta?) idomokat csináltatsz? Ha igen, akkor hol és mennyiért?

Nos, a válaszok:

Mikorra lesz kész?-Egyszercsak

Műanyag (műgyanta?)-műgyanta+üvegyszál

Hol, mennyiért?-Itt csinálja Fikusz, cirka 100000-ból kijön az egész (ikerkocka front, első-hátsó lökösök, első-hátsó kerékívek, hátsó szárny)

Az én véleményemet ismeritek a matricákról, ebbe nem is szólok bele. De a pólóra alakulási dátum lesz valahol kicsibe, vagy felesleges? Amúgy mi már póló nélkül is megtaláljuk egymást! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azért azt áruld el, hogy hova szeretnéd ragasztani!

Hátsó oldalüveg! Szép nagy felület... persze MOTE matricát is szeretnék majd rá rakni! Szóval ne legyen 30*50 cm-es... elég ha 8 cm magas...vagy ott körül...csak, hogy nem kelljen hozzá nagyító... de ne is legyen túl nagy... esetleg lehet belülről felragasztható... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nos, a válaszok:

Mikorra lesz kész?-Egyszercsak

Műanyag (műgyanta?)-műgyanta+üvegyszál

Hol, mennyiért?-Itt csinálja Fikusz, cirka 100000-ból kijön az egész (ikerkocka front, első-hátsó lökösök, első-hátsó kerékívek, hátsó szárny)

Nekem első lökös kellene... Ezt a behasadtat kellene átalakítani.

Hátsó oldalüveg! Szép nagy felület... persze MOTE matricát is szeretnék majd rá rakni! Szóval ne legyen 30*50 cm-es... elég ha 8 cm magas...vagy ott körül...csak, hogy nem kelljen hozzá nagyító... de ne is legyen túl nagy... esetleg lehet belülről felragasztható... :blink:

Mondj egy szélesség x magasság értéket. Én is belülre tervezem. Azt nem kaparom le jégmentesítés közben... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sanyi, most néztem a mailt!

Háááát, azt kell mondanom van benne igazság :rolleyes: :blink:

De a kérdés az ti hogy látjátok

Hugom ajánlotta a linket, a Sándor névre. Azért küldtem neked, mert az én nevem koppra én vagyok, és ez marhára meglepett, gondoltam, akkor rád is passzol a leírás. Persze lehet, hogy az ország összes Sándora rajtam kívül azt mondja, hogy ez hülyeség, de nekem nagyon betalált.

Aki nem tudná, hogy miről pletyizünk, az nézze meg ezt, és olvassa el a saját névelemzésétét!

Link to comment
Megosztás:

Háááát,nekem olyan 50% -ban igaz csak,túl sok jót feltételez rólam ez a hölgy.Meg aztán furinak tartom,hogy ez minden"Lajosra,Gézára,Ildire,Andira,Lacira, Sanyira ,Tamásra stb "igaz legyen.

Mindenesetre van benne ami talált és van ami nagyon mellé ment.

Én sem hiszek ezekben, és tutira nem húzható ugyanaz a lepedő az összes emberre, de azért általában elolvasok minden ilyesmit, legfeljebb jókat kacagok rajtuk. De ez most engem eltalált. De mint mondtam, szerintem az összes többi Sándor kiröhögi az egészet.

Link to comment
Megosztás:

fantasztikusan jó a névelemző! Nagypon rámillik, de a Petire méginkább!!!! Tuti jó, mindenkinek ajánlom! :rolleyes:

Jövő heti előrejelzés:

enyhe idő, sok és gyakori esővel! Baccus, hát már igy is hajóval kell megközelíteni a garázst, mi lesz késöbb?? (csodálkozó arc ikon beszúrva - valamiért nem mennek ezen az oldalon)

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Ez tökre én vagyok! Honnan ismer ez a nő??? Most már tudom, hogy miért kések el mindenhonnan! :blink:

Hm, mit olvasok az Andrea végén: "lendületüket és az energiájukat leginkább egy közösség élén tudják kamatoztatni". Nyuszi, lehetőség adott, tessék kihasználni! ;)

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Ez tökre én vagyok! Honnan ismer ez a nő??? Most már tudom, hogy miért kések el mindenhonnan! :blink:

Hm, mit olvasok az Andrea végén: "lendületüket és az energiájukat leginkább egy közösség élén tudják kamatoztatni". Nyuszi, lehetőség adott, tessék kihasználni! ;)

Na ja SzaboT! Ha legközelebb késel, fogd nyugodtan a szüleidre: "Nem tehetek róla, ők neveztek el Tamásnak!" ;)

Mellesleg akkor én ezért rohanok mindíg fejjel a falnak! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.