Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Mostanában ezzel zársz minden H.Sz.-t? ;) Nekem speciel semmi gondom vele. A tavaszt már kevéssé csípem. Kirajzanak a biciklisek, a motorosok (a normálissal semmi bajom, én is motorozom, de az állatkodókra néha rányitnám az ajtót), a frissen Smkp papírt szerzett robogós suhancok, bottal botorkáló nagyik. Télen lehet élményautózni igazán, csak fűtésem lenne, meg normális motorom...

Vazze... ez nekem is most tűnt fel... :blink:

Bocs! :D

Majd elmúlik, ha már tavasz lesz! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Vazze... ez nekem is most tűnt fel... :blink:

Bocs! :D

Majd elmúlik, ha már tavasz lesz! :rolleyes:

Semmi gond vele, csak nekem a tél a kedvenc évszakom. Más. Hogy el lehet tolni a jó pálinkát! Múltkorában kaptam fél lityi szilva-törköly keveréket. Első húzásra finom, a sziva íze érezhető, de utóízre a törköly az erősebb. Nem baj, étvágygerjesztőnek jó így is, de finomnak nem mondanám. Hiába, a tiszta szilvánál nincs jobb! (Talán csak Szilvi! ;))

Link to comment
Megosztás:

nyuszi, mibaj??

nekem már nincs hangom és belőlem él a papírzsepigyár.... :rolleyes:

DE.... ma lemostam a kocsit és NNNNNNNNNAAAAAAAAAAAgyon szép lett! Alvázmosás is volt, csak úgy repült kifelé a sós, koszos trutyi!!!!

le is fényképeztem a a telefonommal, de természetesen lusta vagyok feltenni.... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Most egy szilva rám is rámférne :rolleyes:

Szerezzek neked is? ;)

Rulezke nagy baj nincs,csak szerintema fgáradtság kezd leverni a lábamról

Egy jó kis vacsora helyrehozna... :D

le is fényképeztem a a telefonommal, de természetesen lusta vagyok feltenni.... :blink:

Nem jó válasz! Megfosztanál bennünket egy tiszta autó látványától?

Link to comment
Megosztás:

Ok, legyen kék, a Corsikájé is kék, és milyen jóóóó! :rolleyes:

Köszi.

Nekem tökéletesen megfelel az OPEL CLUB DEBRECEN felirat a pólón,semmi kifogásom ellene,meg hülyén is nézne ki,hogy: opelclubdebrecen és környéke meg a 90 km-es határa és kis faluk,községek, uniós határállomás .Rá sem férne.(meg még tag sem vagyok ,csak lélekben)

Tényleg a kék szín a legjobb pólónak,bár ugye az Opel versenyszínei a fehér ,sárga ,fekete(szürke).

Link to comment
Megosztás:

Kérésed majdhogynem parancs, ugyanis ilyesmi lesz. Csak az első lámpák, a hátsó szárny, a felnik és a fényezés lesz más. No meg persze a többi, ami nem látszik.

És előreláthatóan mikorra lesz kész? Amúgy te mondtad, hogy műanyag (műgyanta?) idomokat csináltatsz? Ha igen, akkor hol és mennyiért?

Link to comment
Megosztás:

;) Nem, nem vagyok a laborban :rolleyes: Nincs is nálunk ilyen. :blink: ;) :D

Ja és a pólóra visszatérve szerintem az nem olyan jó ha a nick is rá van írva.(ugyanez vonatkozik az autóra is)Bárki aki hozzászólásainkat it vendégként olvassa és valamin begurul utána a kocsin áll bosszút,ha látja rajta a nevünk.Mikor én a kocsira csináltattam a feliratot sokat filóztam ezen és végül arra jutottam,hogy inkább nem tetetem rá,sosem lehet tudni....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.