Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jaj srácok, már akartam kérdezni, hogy gondolkodtatok-e a pólón?

Nekem az a javaslatom, hogy ne Opel klub Debrecen, legyen ráírva, hanem akkor maradjunk a Debrecen és Környéke Régiónál, vagy....., mert így nem sérülnek a nem debreceniek érzései :rolleyes:

És egyszínű legyen?ha igen akkor milyen?

Én úgy gondoltam a nickjeink is legyenek rajta, szal javaslatokat várok :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jaj srácok, már akartam kérdezni, hogy gondolkodtatok-e a pólón?

Nekem az a javaslatom, hogy ne Opel klub Debrecen, legyen ráírva, hanem akkor maradjunk a Debrecen és Környéke Régiónál, vagy....., mert így nem sérülnek a nem debreceniek érzései :blink:

És egyszínű legyen?ha igen akkor milyen?

Én úgy gondoltam a nickjeink is legyenek rajta, szal javaslatokat várok ;)

A szín egyértelmű okker! :rolleyes: Ötlet remek, bár az én érzésem nem sérül, mert néha én sem tudom, hogy hol vagyok.

Link to comment
Megosztás:

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉn?

Szerintem a fáradtságra és a szembedagadásaidra gondolt.

A póló jó ötlet, de a színben nem tudnék dönteni. Az okker elég rikító, szal könnyen megtaláljuk egymást! ;)

A magazinban hogy szerepelünk? Debrecen vagy debreceni régió? Azt kellene rányomni, ami ott van.

Igen, a nick jó ötlet. Nekem a kocsin is fent lesz.

Megvan a Corsás! A keret az előző tulajé volt. :blink: De van nete és felvilágosítottam a clubról és a fórumról. Talán még találkozunk vele itt a fórumon. A hangja szimpatikus volt. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ki csinálná a pólót? Van ismerőse valakinek? A pólót vinni kell vagy adják? Esetleg olyan házilag vasalható fajta és arra vasalom, amire akarom? Pl az hawai ingemre? :rolleyes:

Szélvédőre nick név vagy valami ilyesmi kell valakinek? Most már tényleg le akarom adni a megrendelésem az én matricáimra!

Péntekig fogadok el "megrendeléseket", ok? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szélvédőre nick név vagy valami ilyesmi kell valakinek? Most már tényleg le akarom adni a megrendelésem az én matricáimra!

Péntekig fogadok el "megrendeléseket", ok? :rolleyes:

oldalüvegre és hátsó szélvédőre gondoltam rakni...de lehet elég lenne 2 db nickneves nekem, a két hátsó oldalablakra... Mivel az elég nagy, de más is megy majd még rá... pl. szeretnék MOTE matricát is... elég ha kisebb...

Majd még értekezünk, de most dolgom van... fránya havazás....

Link to comment
Megosztás:

Nekem kéne, de nem tudom mekkora...túl hosszú a nevem :blink:

Lehet csinálni kis matricát is...

Nekem pont ezért kell csináltatni, mert hátulra túl nagy a "hivatalos" matrica. Előre meg a jégkaparó miatt... :rolleyes:

Ja, egyedi elképzelések esetén képet kérek. Mondjuk TIF formátumban, mert az mérettartó. JPG esetén mondjátok meg a dimenziót is.

Link to comment
Megosztás:

Én ilyen időben nem szeretek menni sehova!

.

.

.

Vége lehetne a télnek!!! :rolleyes:

Mostanában ezzel zársz minden H.Sz.-t? :blink: Nekem speciel semmi gondom vele. A tavaszt már kevéssé csípem. Kirajzanak a biciklisek, a motorosok (a normálissal semmi bajom, én is motorozom, de az állatkodókra néha rányitnám az ajtót), a frissen Smkp papírt szerzett robogós suhancok, bottal botorkáló nagyik. Télen lehet élményautózni igazán, csak fűtésem lenne, meg normális motorom...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.