Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

:rolleyes: Milyen TV? Nem számítógép? :blink: Mi tart egy óráig egy TV kimenet beállításán? Bár az első nekem is addig tartott...

Nem a kimenet. Tunerem van, és azon a csatornákat először bekeresni, sorbatenni, nevezni... stb. De legalább már a sajátom előtt vagyok. De jó a tiszta Windows! Ennek már akkor is kehéje lehetett, amikor leléptem. Persze, mire nindent alápakolok, amit használok, akkor belassul megint... Viszont balga módon az MSN beállításait nem mentettem el előtte. Tehát ha valaki lát, és nem köszönök rá, akkor az nem a bunkóságom, egyszerűen elveszett a partnerlista. Úgyhogy aki lát, legyen szíves előreköszönni! Előre is kösz!

Link to comment
Megosztás:

Jellemző! Előbb a szórakozás, majd csak azután a biztonság. Addig meg had egye a féreg a windowst...

A jellemzőt nem pusztán rád értettem, hanem júzerek 90%-ára.

Inkább lúzer. :rolleyes: Hát igen, első az élvezet. Mondjuk letöltögetést még nem csináltam, mailt nem néztem, eddig csak nem ugrott fel semmi...

Link to comment
Megosztás:

Itthon van a kocsi!!!

Ilyen lett:

http://kep.tar.hu/mackosajt/50225402/19677722#2

Most megyünk tesztelni... ha valami még kijön útközbe, akkor azt megcsinálják... mármint futóművileg...

Ja, ha valakit érdekel, a biztósítónak 494e Ft-ról nyújtanak be számlát!!! :blink: Olcsó muri... még szerencse, hogy nem én fizetem! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nos... teszt út megvolt... és szerepelt benne Nyíradony, de már haza jöttünk... ha nem kellene dolgoznom ma este, tuti elvittünk volna, meg haza is...

Az meg, hogy észre sem vehető rajta semmi, az a szerencs műve... én amúgy felfedezem az apró dolgokat (de azok is annyira apróak, hogy nem bosszankodok, hanem örülök, hogy kész van, szééép lettt, és még jó is...

Nem húz félre, nem zörög, nem csörög... és jobban megy, mint a Punto! :D Sokkal!!

Szeretem! Szeretem! Szeretem! Szeretem! :rolleyes: :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Én ilyenkor télen szinte amerikainak érzem magam(annyit ülök a tv előtt),mert odakinn nem tudok még semmit sem csinálni.De mikor eljön a jó idő akkor meg állandóan kint vagyok és bejönni nem akaródzik a házba.Órákig tudom a garázsban pakolni a cuccokat lentről fel és jobbról balra.(persze kicsi feleségem szerint ennek semmi értelme,de engem lefoglal). :rolleyes:

Mackósajt jó lett a gép.Már épp ideje volt,hogy kész legyen,kicsit sokáig tartott nem?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma ha az időjárás is engedi, vagyis nem szakad a hó vagy az eső, akkor bütykölni fogom a FEJem, de néha azért majd felnézek ide is... persze, ha jó idő lesz!

Amúgy most kezd szállingózni a hó!!! :rolleyes: :blink: ;)

Az meg, hogy lassan készült el a kocsi, a szín hibája... meg a magyar cégeknek (minek tartana ilyet raktáron)!

De kész van! És ez nekem a lényeg!

Megaslájm és G(yő)izike.... borzasztó műsorok....

Link to comment
Megosztás:

Én csak 2x aludtam éjszakás műszakban, akkor is max 1 órát alkalmanként, de amikor kihívtak, hogy gond van, akkor olyan gyűrött fejem volt, mint a mosogatórongy. Persze mindenki azt kérdezgette, hogy "jót aludtál?". Inkább neteztem, ha volt időm. Pechemre akkor még sem Opel Fórum nem volt, sem Opelem.

Mackó, szép lett az autó! Nem látszik rajta semmi. Az apró változásokat meg idővel megszokod.

Nyuszi, örülök, hogy végre jó kedved van! Ne hagyd, hogy elrontsák!

Na, melózok egy keveset, balra el!

UI: Du. kicsit átalakítjuk a beltéri világítás vezérlőjét. Most már a kp. zárról is képes lesz jelet fogadni, így már a kp. zár nyitásakor is fel fog gyulladni a belső világítás. Pont, mint a G Astrában...

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Én 1-1 órára inkább le se szoktam dőlni... borzasztó utána magamhoz térni... 1,5-2 óra már inkább... nem mintha az sokkal több lenne...

az apró változások a kocsin meg remélem tényleg csak engem "zavarnak"... majd elmúlik! :rolleyes:

Nyuszi! Tényleg ne hagyd, hogy elrontsák a jókedved!

Ja majdnem elfelejtettem... Tomi, akkor mi most az új verzót fogjuk megkapni? Lassan amúgy jelentkezhetnél Futó Gabinál is csapattagnak! :blink: Elképesztő tempóban fejlesztesz!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.