Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Pálinkás jó reggelt mindenkinek!!

Nemsokára egy sz.r éjszakai szolgálaton leszek túl és húzok haza ,na nem aludni hanem bébiszitterkedni mivel kicsi feleségem dolgozni megy én maradok a gyerekkel otthon ,így még pihenni sem tudok.(tessék majd sajnálkozni és hétfőn mikor újra itt leszek elolvasom. :blink: :rolleyes: ;) )

Amúgy Macisajtnak már írtam pü.-ben,hogy Corsa A-t keresek elsősorban nagyon olcsó ,lejárt műszakis esetleg picit törött érdekelne ,ha tudtok ill. láttok ilyet szóljatok lécci.Mert ma is csak azért nem tudok talizni mert asszonykám a "nagy" Corsával jár dolgozni és nincs másik gép itthon.JÓ talizást. :D

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt! Szép napot!

Tegnap a itt alig fecsegtünk... helyette találkozóztunk újra. :D

Annyira belemelegedtünk tegnap a beszélgetésbe, hogy mind a weblapos megbeszélés, mind a csocsó elmaradt (vagy lehet, hogy I_S-ék és Sanyi csocsóztak, de sajna nem maradtam végig), remélem legközelebb bepótolhatjuk! ;)

Amúgy 2 nap szünet után kicsit rosszul esett a melóban egy 600 kg-os leszedés, de hálisten más nem igazán volt... ;)

Elméletileg most már alig több, mint 24 óra, és visszakapom a FEJem! :rolleyes: Ezt nehezebb lesz kivárni, mint az elmúlt 1 hónapot! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Egy kicsit kimaradtam. Akkor lássuk a hozzászólásokat (idézgetni nem akarok, mert az hosszú lenne):

Corsarulez: sok sikert a kolleganők puhításához. :rolleyes: Sok 30 alatti nő? Ott a helyem! Nem kerestek véletlenül egy rendszergazdát vagy akár egy takarítót? :D

Az én kocsikám is piszkos, de csak kívülről. Ilyen hidegben nem állok neki mosogatni, de amint enged egy kicsit az idő gyorsan lemosom.

Nyuszifül: A "nem való nekem autó" hozzászólást már élőben lerendeztük, de azért itt is: Szerintem másnak be sem indulna a HOBi, ha te nem vagy ott!!! Volna szíved elhagyni??? Akkor mibe rakok tavasszal fehér LED-eket? Már megrendeltem... ;)

Mackósajt: Akkor ma már lesz FEJed? ;) Aztán csak óvatosan! Tiszta furi lesz megint vezetned egy OFF-os autó után... ;)

Corsika: :blink: ;) Ezek sajnálkozó ikonok akarnának lenni részemről a virrasztásod miatt. ;)

Kb ennyi. A reggeli időpont meg azért van, mert fél ötkor felébredtem és nem tudtam visszaaludni. Rápróbáltam a netre és SZÁGULD! Innentől kezdve kora reggel fogok netezni. Amúgy mindjárt indulok melózni. Sebaj, legalább összerakom mackósajt és I_S belsővilágítás-késleltető kütyüjét...

Na megyek, összedobok valami reggelit és indulok. A viccek topicban találkozunk. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jobb reggelt mindenkinek!

Tegnap végre fodrásznál voltam, most kb úgy nézek ki mint G.I.Jane, nem akartam ilyen rövidre de így sikerült.....Most így ha kedvem támadna elvegyülni valami radikális tüntető csoportban nem tűnnék ki legalább ;)

Esett egy csomó hó, nekem meg este mennem kéne Nyíradonyba, dehát ilyen időben :rolleyes:

És valahogy nagyon fáradt vagyok :blink:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap végre fodrásznál voltam, most kb úgy nézek ki mint G.I.Jane,

Képek?

Mindenki ilyen nehezen kelt? Csak én voltam friss ma reggel (4:30 - mondjuk épp beértem 8-ra dolgozni)?

Jobb reggelt mindenkinek!

Esett egy csomó hó...

:rolleyes: Nálunk csak egy pár szem, szinte meg sem látszik. Remélem nem akar erre jönni!

Link to comment
Megosztás:

Megjöttem...

Még nem beszéltem ma a szervízzel, de nemsoká hívom őket, hogy akkor mehetek-e a FEJemért?

Az este azt hittem, hogy a plafonbalövök(ha lenne mivel) mikor melóztam...

A kolléga bácsim (egyeseknek már mutattam képen) egész este a wapot buzulta a telefonján, így minden rám hárult... iszonyatosan belemerül néha a hülyeségeibe (most pl. céglogókat töltögetett le...egész éjjel)

Ráadásul mostanában mindenki panaszkodott az egyik készülékre, hogy a váuum gyenge benne, biztos a szivattyú rossz... Hát nem az... csak figyelniük kellett volna, valaki valamikor rosszul rakta vissza a nézőüvegét( 3 cm vastag, kör alakú, a készülékbe való betekintéshez), kihagyott egy tömítést... csoda, hogy egyáltalán volt vákuum... meg veszélyes is, mert levegőt szív be, amiben oxigén van, belül meg oldószer... és a véletlen sztatikus kisülés még rakétává is változtathatja a rendszert (ráadásul közvetlen a műszerszobánk melletti készülék) Aktuális folyamatot meg kellett állítani... hibát elhárítani... visszaindulni... és bacca meg, már mindjárt hajnali 2 volt.... ha ez nincs, akkor "kényelmesen" elhelyezkedve, rálátással a monitorokra, részt vettem volna egy szem pihentetésben... Na majd ma este... :rolleyes:

Tomi... akkor lesz késleltető a belsővilágításhoz? Köszikösziköszi!

Majd még jövök!

Link to comment
Megosztás:

Republic....

Na jó, hogy ott már csak fül kell, de addig el is kéne jutni, teeeeee ;) ;)

:blink: Nyíradonyba már majdnem csukott szemmel is eltalálok...jutok! Az utóbbi 5 éveben valamilyen oknál fogva elég sokat jártam-járok-járunk arra! ;)

Ja, megvan az ok! :D Ildi! ;)

Más... csúszik megint a kocsi átvétele... de csak 1 órát! :rolleyes: Nem dél, hanem déli 1 óra!

Én meg 1-re hülyébb leszek! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Jó munkát mindenkinek, Mackósajtnak kellemes kocsikázást! :rolleyes: Nos, Fehérváron volnék, de amíg nem itt voltam, addig kedves lakótársaim a Windowsomat összeomlasztották, úgyhogy a telepítés folyamatban van (milyen szerencse, hogy most dolgoznak, legalább ha másik gépről is, de felnézhettem). Úgyhogy kicsit most morci vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.