Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Na hali! Én még mindíg csípem a havat! Tegnapelőtt olyan szépen megfordultam otthon a szűk udvarban! (Most bukok le, hugom a vállam fölött olvas) Szóval. Meg kellett fordulni. Nem volt kedvem Y-ozni, hát nekilendültem, kézifék, közben rááltam a gázra, és ennyi. Kicsit figyelni kellett, hogy cseresznyefa, vagy bokor, de szépen összejött. Persze, ha szülők látják a Szuzit így, bviztos lestek volna, de ezt is megúsztam! :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Na hali! Én még mindíg csípem a havat! Tegnapelőtt olyan szépen megfordultam otthon a szűk udvarban! (Most bukok le, hugom a vállam fölött olvas) Szóval. Meg kellett fordulni. Nem volt kedvem Y-ozni, hát nekilendültem, kézifék, közben rááltam a gázra, és ennyi. Kicsit figyelni kellett, hogy cseresznyefa, vagy bokor, de szépen összejött. Persze, ha szülők látják a Szuzit így, bviztos lestek volna, de ezt is megúsztam! :)

Na akkor most ezt melyik gépállattal művelted?

Link to comment
Megosztás:

A Mantával elég lett volna csak a gázra lépni és már dobja is a s...ét(bocsi a farát). :)

Mikor az állatkórházba vittük a kutyát ott az udvaron a hóban egy kocka Lada olyan szépen megfordult a hóban ,ahogy elő van írva, :D alászed nagy gáz és már pörgött is ,úgy irígyeltem.Jó dolog a kézifékes is ,de csak az az igazi mikor gázra csapja a végét.

Link to comment
Megosztás:

A Mantával elég lett volna csak a gázra lépni és már dobja is a s...ét(bocsi a farát). :)

Mikor az állatkórházba vittük a kutyát ott az udvaron a hóban egy kocka Lada olyan szépen megfordult a hóban ,ahogy elő van írva, :D alászed nagy gáz és már pörgött is ,úgy irígyeltem.Jó dolog a kézifékes is ,de csak az az igazi mikor gázra csapja a végét.

Igen, főleg akkor amikor nem szeretnéd. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Egy csomó facér bomba nő van nálunk (ez most komoly!). Kb. 5 leányzónak nincs épp párja....

Lehet válogatni: van hosszú szőke hajú, kék szemű (Andi), barna melirozott mosolygós (Melinda), barna rövidhajú karcsú (Rita), fekete démoni (Viki).

Nos?! :) :D

Héééé, énrám is gondolni!!!!Pasik vannak???

Link to comment
Megosztás:

Hogy én mit hagyok ki! Most volt időm fórumozni és már ki is maradok egy jó kis csajozásból?! Engem se hagyjatok itt!!!

Amúg yszép reggelt mindenkinek! Itt hét ágra süt a nap! Remélem olvdani fog!

Kecsóra majd viszünk kannában vizet meg mosószert és autómosást vállalunk. ;) Jól keresnénk vele... :blink: Én mondjuk egy www.opelclub.hu matricáért vállalnék mosást, mert jégkaparás közben baleset érte a matricámat :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hogy én mit hagyok ki! Most volt időm fórumozni és már ki is maradok egy jó kis csajozásból?! Engem se hagyjatok itt!!!

Amúg yszép reggelt mindenkinek! Itt hét ágra süt a nap! Remélem olvdani fog!

Kecsóra majd viszünk kannában vizet meg mosószert és autómosást vállalunk. ;) Jól keresnénk vele... :blink: Én mondjuk egy www.opelclub.hu matricáért vállalnék mosást, mert jégkaparás közben baleset érte a matricámat :rolleyes:

Jó reggelt!

Itt ugyan nem süt a nap, de remélem fog!

Tomi! Én nem szeressem a kapirgálást, ezért jégoldózok! Kíméletesebb az üvegnek, és LEGFŐKÉPP a matricának! ;) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként a hosszú szőke hajú, kékszemű jöhet, ha csinos és nagymellű.

Igen, olyan! :rolleyes:

Facér pasik nincsenek, szinte teljesen női a tantestület, és mostanában már 50%-unk 30 év alatti!

Egyébként itt volt délelőtt ónos esőstrutyi, szörnyen csúszott az út, emellett szakadt a hó, mikor épp nem ónos eső esett. Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!

naná, hogy a szép frizurám is lelapult a sapka alatt (de ez már a csevegős női topicba való.... :blink:)

A Peti meg élvezkedett a Skodával a nagy havakban (de csak mikor nem ültem mellette, mert egyébként féltem az autót). Ja, és most van nekije a szülinapja, úgyhogy ma egész nap rokonokra lehet számitani......

Link to comment
Megosztás:

Ma irtó sz@r napom van!

Kora reggelre volt megbeszélve a fodrásszal az időpont, de a hó miatt állítólag nem tudott bejönni a városba :rolleyes: Szóval a hajvágásnak lőttek, és potyára keltem korán!!! :blink:

Aztán a vársoban a megszokott parkolóhelyemnél elvitték a jegyautomatát, valszínű mert nem lehet már ott parkolni....ettől függetlenül ott hagytam akocsit, de persze tök ideg voltam...így normálisan ruhát próbálni sem tudtam (s mielőtt még kérdeznétek miért nem álltam máshová, hát azért mert nem volt hely!)

Aztán visszafelé egy bazi nagy gödörbe belecsapódtam viszonyleg nagy sebességgel ;) , későn vettem észre, hogy ott lehet valami.... :D és tessék...belementem

Egy szóval ma nagyon pocsék napom van...Remélem az estém jobban alakul ;)

Link to comment
Megosztás:

Úgy hallom, hogy a kedves cartársnőknek nagyon ramaty a hangulata! :rolleyes:

Ezt sajnálom! ;)

Amúgy tényleg marha sokan voltak ma a városban, és a máshol is! Délben úgy gondoltam, hogy elviszem magammal Laci fiamat bevásárolni a Tecskóba... miután megláttam, hogy az egész ország most nálunk vásárol, átgurlutunk a Corához... ott meg európa vásárolt! :blink:

Na ekkor fogtam magam, és elmentünk egy kisboltba, ahol tudtam a kártyám is használni (én már csak ilyen vagyok, jobb szeressem az elektronikát). Először azért nem oda mentünk, mert nem szokott mindig minden lenni, amit most is venni kellett, de szerencsénk volt!

Utána voltunk anyáméknál ebédelni... a fiúk megtanultak bukfencelni... teliettük magunkat. Most jöttünk haza.

ui: mostmár egyre fokozódik bennem a kocsink utáni vágy! Remélem kedden délelőtt tényleg elhozhatom...

Link to comment
Megosztás:

Ha mégsem, akkor vidd az enyémet...nekem nem való kocsi, pláne ilyen.Nem tudok vigyázni rá, kár nekem iylen kocsi :rolleyes: :blink:

Na ezt most gyorsan felejtsd is el!!! ;) :D ;)

Ilyet nem akarunk hallani! Való neked HOBi!!! Most csak peches voltál! ;)

Amúgyis... Jól mutattok együtt! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.