Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó estét!

Én meg bálban voltam tegnap rokonokkal, és még a tombolán is nyertem valamit! Pedig csak 3 jegyet vettem! :D

Ejha, én nem szoktam nyerni ilyesmin... :)

Rulezke mikor leszel msn közelben?Turnerrel?Jó lenne már pletyizni kicsit, szükségem lenne néhány jótanácsra ;)

Link to comment
Megosztás:

Most vagyok!

;) :P

Nos ez nem úgy jött össze ahogyan terveztem, dehát a spontán dolgok már csak ilyenek.... :)

Nagyon álmos vagyok, 3 óra hosszát aludtam, a kocsiból totál kijártam a benzint...Azt hitem nem érek el a benzinkútig... :D De sikerült, soha többé nem reckírozok.

Szép napot mindenkinek ;)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap voltam Debrecenben ,Mackosajttól elhoztam a könyvet :) ,csak még nem volt otthon és nem tudtam találkozni vele,pedig alkatrészt is vittem neki az Astrához.(igaz,hogy később telcsin mondta,hogy az elosztófedél nem jó már az ő gépére),De a benzinszűrő jó lesz neki.Utána a Tesconál is elkerültük egymást,mert mire ők odaértek én pont akkor álltam meg a Cora előtt. :D

Link to comment
Megosztás:

;) Fejed nem fáj?

Nem, mert én nem ittam. ;)

A képeket várnám!!! Hol vannak? :)

A képek akkor lesznek fent, ha minden kész. Max e-mail-en küldök néhányat. Ma jöttek meg a foglalatok, szal neki tudnék állni a háttér világítás cseréjének, csak közben beugrott egy kis meló.

A tarkaság meg emberfüggő... nekem pl. anno a CD vásárláskor a borostyán színű kellett...most meg minden más kék... csak az maradt borostyán( :P narancssárga)... "Kék és narancssárga..." :D

Nekem a háttérvilágítás lesz narancs és a magnó kék. ;) A gombok jelzőfényei meg pirosak.

Nyuszifül, a tankolásról. Szombaton elmentem tankolni. Gomb beakaszt, várom, hogy teletankoljon. 43.39l benya ment bele. Akkor nekem mennyi volt a tankban? A tank tudtommal 45l-es...

Link to comment
Megosztás:

Szép napot!

Kezdek mérges lenni a helyi festékes boltra... De azért van remény arra, hogy a héten kész legyen a kocsi... talán péntekre.... ha meg nem, akkor hétfőre mindenképp!

Azért ha lehet, máskor előbb tankoljatok... a benyaszivatyúnak se jó, ha szárazon megy! :)

CORSikA... majd legközelebb dumcsizunk... :D

Link to comment
Megosztás:

De nagy a csend!!!Mindenki alszik,csak én dolgozom.Már egy napja senki sem írt a csettbe.Nálam amúgy szép csendesen hull a hó,már van vagy 4-5 centi.A kocsi meg kinn áll az udvaron(ezóta a sötétkékből fehér lett :D )

Sirály ez a Nagy Opel Könyv.Nem tudok betelni vele,vannak érdekes dolgok benne amit nem tudtam eddig.Pl. ,hogy a MOTE-t Debrecenben alapították ;)

Meg milyen gyönyörűek voltak azok az Admiralok,Diplomatok,Kapitanok és a szép Commodore-ok meg a régi Rekordok.(meg mind). :)

Na megyek én is pihizek kicsit.

Link to comment
Megosztás:

De nagy a csend!!!Mindenki alszik,csak én dolgozom.Már egy napja senki sem írt a csettbe.Nálam amúgy szép csendesen hull a hó,már van vagy 4-5 centi.A kocsi meg kinn áll az udvaron(ezóta a sötétkékből fehér lett :D )

Sirály ez a Nagy Opel Könyv.Nem tudok betelni vele,vannak érdekes dolgok benne amit nem tudtam eddig.Pl. ,hogy a MOTE-t Debrecenben alapították ;)

Meg milyen gyönyörűek voltak azok az Admiralok,Diplomatok,Kapitanok és a szép Commodore-ok meg a régi Rekordok.(meg mind). :)

Na megyek én is pihizek kicsit.

Sziasztok!

CORSikA: Nem tudtad, hogy Debrecenből indult?? Pedig ha jól tudom, a klub honlaőján is le van írva... ;)

Bizony szép ótók voltak régen is az Opelek, és ma is!

A hó itt is esett az éjszaka... valszeg ma is fog... Jobban örülnék, ha már lassan azon kéne gondolkozni, hogy mikor tegyem fel a nyárigumikat...

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt!

Este óta folyamatosan esik itt is a hó! Az előbb jöttem be a lapátolásból... És még mindig esik! :D

Remélem 2 hét múlva már +10 fok lesz mindig, és hónak semmi nyoma! :)

Amúgy azt veszem észre, hogy nagyon alszunk mostanában... alig van hozzászólásunk! ;) Húzzunk bele, ha tudunk! ;)

Link to comment
Megosztás:

Esik a hó! Délután óta.

De a havat senki nem takarítja,

A reggelente rózsaszín cukorfelhőbe burkolódzó gyárra,

Holle anyó a paplanját rázza,

így hófehér takaró borítja,

s benne mindenki téli álmát alussza!

Na szép reggelt nektek. Én ma majdnem nekicsúsztam egy busznak, szal kb. én is oylan fehér lehetek mint a hó....ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Esik a hó! Délután óta.

De a havat senki nem takarítja,

A reggelente rózsaszín cukorfelhőbe burkolódzó gyárra,

Holle anyó a paplanját rázza,

így hófehér takaró borítja,

s benne mindenki téli álmát alussza!

Ez a versike nagyon szépre sikeredett! :D

Na szép reggelt nektek. Én ma majdnem nekicsúsztam egy busznak, szal kb. én is oylan fehér lehetek mint a hó....ennyi.

Az a lényeg, hogy ott a "majdnem"! ;) Tudom, hogy óvatosan mentél, és ezért volt szerencséd! Továbbra is óvatos légy! ;) HOBi-ra nagyon vigyázz!!

Nem is bánom, hogy a FEJem még nincs kész. Ilyen időben lehet, hogy inkább gyalog mennék, mintsem megint találkozzak egy Pajeroval! :)

Link to comment
Megosztás:

Én becsületbeli ügyemnek tekintem a hóban való óvatos vezetést. :D Este havat takarítottam, hogy leálljak, reggel havat takarítottam, hogy kiálljak a drággámmal. Kezd elegem lenni a hóból! :)

A T-Mobilos előrejelzés szerint jövő héttől felmelegedés várható. Erre kíváncsi leszek...

Link to comment
Megosztás:

Én becsületbeli ügyemnek tekintem a hóban való óvatos vezetést ;) Este havat takarítottam, hogy leálljak, reggel havat takarítottam, hogy kiálljaka drággámmal. Kezd elegem lenni a hóból! :)

A T-Mobilos előrejelzés szerint jövő héttől felmelegedés várható. Erre kíváncsi leszek...

Na ezért szoktam én hóeséskor az utcán megállni, félig a padkára. Pl. délelőttös műszakban kifejezetten rühelleném, ha indulás előtt a teljes udvart el kéne lapátolnom hajnalban! Lapátolok így is eleget... nagynénémék ma még ki se dugták az orrukat, hogy havat takarítsanak! :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.