Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Igen, mi van Sanyival? Fel lehet hívni? Eddig nem mertem, de holnap megcsörgetem.

Jelentem az autót kitakarítottam, holnap áttörölgetem a műanyagokat és minden ragyogni fog - belülről.

Más, készül az optikai tuning a Corsába :) . Kellene egy kis segítség. A műszerfal és a középkonzol izzóit akarom LED-ekre cserélni. A LED színében vagyok bizonytalan. A műszerfal az szerintem marad borostyán vagy ha nem, akkor fehér lesz. A középkonzol színét nem tudom. Legyen egyszínű a műszerfeléval vagy az lehet zöld vagy kék? Azt tuti, hogy a gombot jelzőfényei pirosan fognak világítani. Holnap viszem be a céghez a gombokat és megfabrikálom őket.

Ötleteket várok cartársak! Addig is jó éjt mindenkinek! Sanyi, jó legyél! :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szeva!

Nekem a Lila senimben zűdek voltak a fények! :) A digi müszifal eleve zöldes, pasztelsárgás volt, meg szerintem jól illett a fekete bőr + faberakáshoz! Ja és zöld lábtér fény volt hozzá! :D (csak csendesen megemlíttem (ismét), hogy fénycsöveket is árulok ;) ) Tehát ha érdekel szívesen segíttek! ;)

Az Ezüstben (amivel most poroszkálok) kék lábtér fény van, de a kapcsolókat még nem LED-eztem át hozzá illőre ..

Ha valaki beszél Sanyával: Üdvözlöm, remélem jól van és gyön hamar vissza fórumolni!!

Link to comment
Megosztás:

Na gyerekek ha valaki eddig nem hitt nekem, azaz az aláyírásomnak akkor ezt nézzétek!!!!!

Bár nem hiszek a horoszkópban, de ez megér egy misét :)

Szűz

(VIII. 24.—IX. 23. )

Napi horoszkópjuk:

Véletlenek nincsenek, ne is fogja arra azt, hogy találkozott valakivel, akivel egyelõre nagyon jól megértik egymást. Önnek azonban hosszú távon sokkal jobban kellene alkalmazkodnia.

A hangsúly az első két szón! :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Na gyerekek ha valaki eddig nem hitt nekem, azaz az aláyírásomnak akkor ezt nézzétek!!!!!

Bár nem hiszek a horoszkópban, de ez megér egy misét :)

Szűz

(VIII. 24.—IX. 23. )

Napi horoszkópjuk:

Véletlenek nincsenek, ne is fogja arra azt, hogy találkozott valakivel, akivel egyelõre nagyon jól megértik egymást. Önnek azonban hosszú távon sokkal jobban kellene alkalmazkodnia.

A hangsúly az első két szón! :D ;)

Szia! Mesélj!! Mióta olvastam a hozzászólásod furdalja a kíváncsiság a házam oldalát!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nálunk szörnyű hideg és párás idő van. Köd, köd és köd!!!!! ;)

Szabot, szerintem is jó a zöldes fény, bár mostanában mindenki a lilás-kékesre bukik.....:D

Szia

jaja legyen zöld, így meg tudom majd nézni, hogy Hobihoz illene_e :) Tudom önző dolog, bár a kocsid színéhez jobban passzolna a kék, szerintem

Link to comment
Megosztás:

Na hali emberek! Köszönöm az aggódást, és az érdeklődést! Egyben vagyok, jól vagyok, éhes vagyok (hétfő óta nem ettem semmit). Viszont most egy kicsit megint nem leszek, mert édesanyám nagyon ápolgatni akar. Nem rontom el a jókedvét, had gondoskodjon kicsit rosszcsont fiáról. Majd jövök jövőhét vége felé. Addig is sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Szia Sanyi!!!!

A kék és lila fény elvetve - nem tetszik és nem is látható. Szerintem. Vagy zöld lesz vagy borostyán. Az autó színéhez a borostyán jobban menne. Bár nyáron még változhat az autó színe... :)

A gombok jelzőfényei már készen vannak. Ha minden igaz, akkor holnap megkapom a LED foglalatokat. Ma már kikértem a cégtől a Weller gázpákát, szal hétvégén mindenképp LED beépítés lesz.

Link to comment
Megosztás:

Szia

jaja legyen zöld, így meg tudom majd nézni, hogy Hobihoz illene_e :) Tudom önző dolog, bár a kocsid színéhez jobban passzolna a kék, szerintem

Szia! Az évnyitóra viszek le nejonokat mindeféle színben és szivargyűjtóról meg tudod nézni mi illene az ótóba!

Szabot: A kék az jól látszik, a lila meg ugye csak az UV reagáns anyagokra ugrik.. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Én is ideértem végre.... :)

Valahogy kicsit kezdek optimistán látni dolgokat....

Sikerült ma beszélnem a standox importőrnél dolgozó sráccal.... holnapra utánanéz, hogy mi van a festékkel...

Remélem jó híreket mond... (ma annyit tudtam meg, hogy nem a rendeléstől számít a 3 hét, hanem 3 hetente jön németből fuvar!!! ;) szóval ha a mostani fuvarral nem jön, akkor ... :D )

Sanyinak még 1x mielőbbi felépülést! ;)

Tomi! asszem a kocsi színe miatt neked tényleg vagy a borostyán, vagy a fehér ill. jégkék lenne a jó! :P

Link to comment
Megosztás:

Na, megvolt a szemvizsgálatom. Elégedett vagyok. Az összes jelzést el tudtam olvasni, a színekkel sincs gond. Bár a két körben lévő keresztet nem középen láttam, de azt mondták, hogy annyi elcsúszás, ami nálam volt, az nem baj.

Így nullás üvegből lesz a CRT szűrő szemüvegem. 20e magyar forint lesz, ebből 15e-et a cég vállal. Mivel 24 órából kb 8-at monitor előtt töltök (kb 5-6 óra céges), így nem fog ártani.

Szegény corsarulez! Én 7-kor is alig bírtam felkelni!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.itt vagyok,hol vagyok?Dolgozok újra.Már nekem is összefolynak a betűk a monitoron,főleg az új laposak nagyon megerőltetik a szemem,pedig ezekre mondják,hogy szemkímélő.Na ne röhögtessenek! :P

Már nagyon érik egy Debreceni út nekem,már régen voltam talin(meg Mackosajtnak is lógok a könyv árával-már lehet el is passzolta- :D ;) ;) ),hiába voltam itthon 6 napig szabin mindig volt valami tennivaló,hogy még véletlen se tudjak bemenni. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szabadság??? :) Én csak álmodozok róla, pedig még tavalyról is maradt....Egy ideig meg biztos nem is mehetek, évzárás, stb.... :D

Na ma tartoztam az ördögnek egy úttal....Elindultam vásárolni, de sajna nem kaptam azokat amiket akartam...szal potyaút volt, de legalább kocsikáztam ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gyorsan beugrottam már a fórumra... mindjárt megyünk anyósékhoz... majd talán este még leszek...

Megnyugtatok minden érintettet, hogy a könyvek megvannak! Csak a jogos tulajdonosok kapják meg őket! :)

Részvétem minden túlórázónak, és minden szabit kivenni nem tudó cartársnőnek és cartársnak! :D

Valamikor megint össze kéne hozni egy talit!!!!

Majd jövök! ;)

Link to comment
Megosztás:

Haverok most mentek el egy dumálós, iszogatós darts öszzeröffenésről, de még nem vagyok álmos. Így hát szétnéztem a fórumon, hogy ma mit hagytam ki.

Mackósajt, gratula a festékhez!

Ja, ma este (a haverok érkezése előtt) beszereltem a módosított jelzőfényű gombokat a Corsába. Szerintem király lett. Holnap.. hmm, ma csinálok róla képeket. A háttérvilágításhoz majd csak kedd körül jönnek meg a foglalatok, szal az csúszik egy kicsit. A színt még mindig nem tudom. Vagy zöld vagy borostyán lesz. A műszerfal borostyán színben a konzol meg zölden az már nagyon tarka?

Link to comment
Megosztás:

Haverok most mentek el egy dumálós, iszogatós darts öszzeröffenésről, de még nem vagyok álmos. Így hát szétnéztem a fórumon, hogy ma mit hagytam ki.

Mackósajt, gratula a festékhez!

Ja, ma este (a haverok érkezése előtt) beszereltem a módosított jelzőfényű gombokat a Corsába. Szerintem király lett. Holnap.. hmm, ma csinálok róla képeket. A háttérvilágításhoz majd csak kedd körül jönnek meg a foglalatok, szal az csúszik egy kicsit. A színt még mindig nem tudom. Vagy zöld vagy borostyán lesz. A műszerfal borostyán színben a konzol meg zölden az már nagyon tarka?

;) Fejed nem fáj?

A képeket várnám!!! Hol vannak? :)

A tarkaság meg emberfüggő... nekem pl. anno a CD vásárláskor a borostyán színű kellett...most meg minden más kék... csak az maradt borostyán( ;) narancssárga)... "Kék és narancssárga..." :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.