Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Suzukit nem bántani. B) :blush:

Bizánymám! :)

De Laci, nekem még mindig nem kerek, hogy mi lesz a Veki utóda, csak hogy anyudék lecserélik a puncit.

A Splash amúgy belülről tágas, de csomagtere 0.Akárcsak az én stiftemnek.De városban elkarcolok benne kisfogyival (A Splash sem eszik sokat), közben pedig arról ábrándozom, hogy képes lennék visszaülni Opelbe, csak Omegába.Olyan motorral, (X20SEH) mint FutóGabié.....

:P

Mondjuk most éppen az Audi 100/A6 vonal tecc, mert klasszikus forma.Csak néztem hozzá az alkatrészeket, pl. lengőkarkészlet vagy mi.Potom 101e.ft..... hűbazzdmeg..... :lol:

Amúgy más cucc nem "annyira" drága hozzá, de ez igen..... ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Splash 1.0 GLX +AC

erre cserélték a puntót. Hiába tereltem őket opel vonal felé.

Mellesleg ez átmenet lesz, mert most így anyámék nem tudnak kiszállni belőle, nekünk meg kényelmetlen lesz szerintem, de 2 kocsit nem bírok fenntartani és valljuk be, a vectrára költeni kell, a splashre meg nem. Ha visszább menne a chf, és ki lehet szállni a splashből, jön vissza valami opel, ami tágas. Most perpill ez van.

ja és a klímát(ac) majd max. városi araszolásnál merem bekapcsolni. Országúton inkább hanyagolom.

Link to comment
Megosztás:

Splash 1.0 GLX +AC

erre cserélték a puntót. Hiába tereltem őket opel vonal felé.

Mellesleg ez átmenet lesz, mert most így anyámék nem tudnak kiszállni belőle, nekünk meg kényelmetlen lesz szerintem, de 2 kocsit nem bírok fenntartani és valljuk be, a vectrára költeni kell, a splashre meg nem. Ha visszább menne a chf, és ki lehet szállni a splashből, jön vissza valami opel, ami tágas. Most perpill ez van.

ja és a klímát(ac) majd max. városi araszolásnál merem bekapcsolni. Országúton inkább hanyagolom.

Kérdés, hogy milyen sűrűn vagytok benne 5n.Amíg kicsik a kicsik, addig nem lesz gond.Ha kicsit nagyobbak lesznek, addigra már kiforrja magát.A Splash mellett szól ugyanaz, mint az én stiftem mellett.Alacsony fentartási költségek.A motor pedig kiaknázható, csak pörgetni kell.Városban én is teljesen jól elkarcolok vele 6.6L volt eddig a plafon, téli fogyi.

Használjátok egészséggel, ameddig szükséges.

Link to comment
Megosztás:

Halom modellre 12 évet vállal a suzi, akár csak az opel. Agila+Splash meg ugye 1 kaptafa, ráadásul az opel is suzi mocival adja.
A helyzet az, hogy az Opel nem igazi német, és a Suzuki nem igazi Japán jellem. A GM európára szabta az opelt, japánra a Suzukit. A Brit szigetországba a Vauxhall, Ausztráliába a Holdent, a régi Daewoo-t is megvette, hazájában (Detroit központtal) ne soroljam, hány márka áll a General Motors szárnyai alatt. Nem csak a Chevy (ami eleve Francia hangzású, na vajh miért? :DDDDDDDDD)
Link to comment
Megosztás:

Mellesleg ez átmenet lesz, mert most így anyámék nem tudnak kiszállni belőle, nekünk meg kényelmetlen lesz szerintem, de 2 kocsit nem bírok fenntartani és valljuk be, a vectrára költeni kell, a splashre meg nem.

Fogadjunk, hogy legalább 4szer annyit fogtok költeni a Splashre, mint a Vectrára? 5 évre számolj.

Kezdjük a vételárnál, a havi részletnél. Számold ki, havi viszonylatban mennyivel eszik kevesebbet a Splash, egyedül ott lesz kis csúszás, de amúgy bukó új autót venni. Ha 5 éve minden hónapban annyit költöttem volna a Kadettra, amennyi egy kisebb átlagos autónak a havi törlesztője+kötelező szervizek, akkor már nemcsak, hogy nem ismernétek rá, de kb. 3millás ajánlatokat kapnék rá hollandiában, mint engedélyezett 4x4-es sportatomata hybridjármű. A nagy első költekezés az a fogyasztás optimalizálására vonatkorzna, mert amennyivel a Smart kevesebbet eszik, mint a Kadett, annyiból bőven kijön a havi törlesztője. :-)

Link to comment
Megosztás:

Kérdés, hogy milyen sűrűn vagytok benne 5n.Amíg kicsik a kicsik, addig nem lesz gond.Ha kicsit nagyobbak lesznek, addigra már kiforrja magát.A Splash mellett szól ugyanaz, mint az én stiftem mellett.Alacsony fentartási költségek.A motor pedig kiaknázható, csak pörgetni kell.Városban én is teljesen jól elkarcolok vele 6.6L volt eddig a plafon, téli fogyi.

Használjátok egészséggel, ameddig szükséges.

munkába egyedül járok, anyámék 300 m-re költöztek az eddigi 15 km helyett, anyósék maradtak a helyükön.

Ergo 5-en relatíve keveset leszünk benne. pill. fogyit lehet nézni benne, mert "BC"-s a kicsike. Az alapján olyan 5-6 között kijön városban.

Köszi a jókívánságot, igyekszem mielőbb majd visszatérni opel színre.

Jelenleg ugye még megvan a vectra, szal azt hajtom. De lehet letáboroztatom valahova, és kerülgessék ott a jelöltek. Nem szeretném, ha a hátralévő idő alatt tovább romlana az állapota.

erősen kiírtam az árát, de ha leszedem a 140-et, már nem is vészes. Ha a kortársait nézem, akkor már lehet. De alkudni is lehet.

kerek perec nekem egy a lényeg, hogy ami rajta van, azt kitudjam. ami azon felül jön, az ajándék.

Endlos! Nem bukunk, mert a vectrának is majdnem annyi a részlete, mint a splash-é. 2e Ft a különbség.

Költségek terén pedig jelenleg is rá tudnék dobni szerintem 200-at úgy a vectrára, hogy meg sem látszana, és akkor lenne kb. ott megbízhatóságban, mint a splash. De ezt a 200-at dobja rá más. Én már nem dobom. Őszintén szólva meguntam a szopást vele. Eddig is rengetegbe került, ha a kiegészítőket nem számolom, akkor is.

Link to comment
Megosztás:

mackosajt: sajnálom pedig szép autó bár a váltón kívül nem tudom milyen gondok voltak vele de ahogy mesélted az sem volt egyszerű sajnos... úgy tűnik egyedüli B vectrásként maradok a környéken? :D

Splash? Legalább Swift lenne bár az is apró de a splashbe még annyira sem lehet pakolni és annyira apróka bár magas...

Ui.:

Autóra költeni nagyon egyszerű.... novemberben megvettem a vectárt az volt 800e, papírok rendezése már 900, és akkor még 180e csak a hifi, 100e vezérlés, olaj és hasonló jellegű munkák, 50e xenon szettek, 50e trafi jelző, 50e mire felkerült a 4 új téligumi, bicskakulcs-riasztó és más elektromos dolgok 40e... és még más cuccok amik egyesével nem tűnnek soknak pl hólánc 5e, defekt spray 2e és hasonló cuccok de összesen már azokból is több 10e jön össze... 2 hónap alatt mentem is vele több mint 7e kilométert...

Már 1,4m felett járok és akkor ugye már alatta volt az irmscher futómű ami önmagában egy vagyon így kompletten, a saválló toronymerevítő és a spec. sportkipufogó, a sötétített hátsó lámpa, a sötétítés, alufelnik (pótkerék is olyan mint ami rajta van csak az zsír új és 0 km-es michlein gumi van rajta B) ).

Sokba van és még nincs is vége ;) Idén lesz még egy chiptuning, 4-2-1 leömlő és sportlégszűrő betét is + még van pár apróság hátra :blush:

Jah és akkor még meghibásodásból eredő költség nekem nem is volt (kopp kopp kopp). Igaz nekem nincs rá részlet ez sokat jelent...

Sokba van egy-egy autó...

Link to comment
Megosztás:

nem olyan kicsi az a csomagtér. ;) Vetekszik a swift csomijával. B)

Sajnos nem én választottam, én csak próbáltam terelni őket a választáskor a jó irányba. Ha picit lassabbak, akkor most a Splash lett volna lemondva.

A váltó előtt, és után is van élet a vectrámmal. Sajnos.

a jelenlegi nyűgök: váltó, kipuff, mocibakok, 2 első lengéscsillapító.

Ez utóbbi a beszámítási átvizsgáláskor került elő, és nem kamu. Gyanús is volt, mert elindulás után, amíg még alig mozgott, olyan hülye hangokat adnak ki. Amint bejáratódnak, már nincs hang.

Link to comment
Megosztás:

munkába egyedül járok, anyámék 300 m-re költöztek az eddigi 15 km helyett, anyósék maradtak a helyükön.

Ergo 5-en relatíve keveset leszünk benne. pill. fogyit lehet nézni benne, mert "BC"-s a kicsike. Az alapján olyan 5-6 között kijön városban.

Köszi a jókívánságot, igyekszem mielőbb majd visszatérni opel szintre.

Én inkább azt javaslom majd, hogy lépj tovább az Opel szinttől, és ha arra használod az autót amire való, akkor kiszolgál.

Egyelőre megteszi a Splash is.Én pl. szívesebben ülnék át a Stiftből SX4 Sedanba.Perverz dolog, de nekem tecc.Van használható csomagtartója, és nekem bejön a formája is.

Költségek terén pedig jelenleg is rá tudnék dobni szerintem 200-at úgy a vectrára, hogy meg sem látszana, és akkor lenne kb. ott megbízhatóságban, mint a splash. De ezt a 200-at dobja rá más. Én már nem dobom. Őszintén szólva meguntam a szopást vele. Eddig is rengetegbe került, ha a kiegészítőket nem számolom, akkor is.

Én inkább még az elején kiszálltam belőle.Mert ugyanezt láttam.Annyit nem ért az az autó, bármennyire kényelmes/tágas volt, hogy rá is költsem.Költse rá más.

Link to comment
Megosztás:

A splash meg átmenetileg kitűnő lesz.

ha csak bele nem szerelmesedsz a márkába azért, mert nem kell állandóan hackelni.Én most cseréltettem vezérlést ill. olajat, 20e.ft volt munkadíjastól.Előtte a futóművet hozattam ugyanennyiből helyre.Na jó, leng.csillapítót nem vettem, de nem is szándékozom.Az életbentartás a cél.Tegye a dolgát amíg szükséges.

Link to comment
Megosztás:

Hogyan kérhetek új rendszámot? Okmányiroda addig oke de van ilyen, hogy bemegyek és azt mondom, hogy volt ez xxx-000 és egy újat kérnék helyette? Vagy ezt hogyan lehet megoldani?

Átírásnál kellett volna meglépni, akkor "csak" 5800Ft+500ft ZK. matrinya.Ha most akarod meglépni, akkor hozzájön a forgalmi cseréje is, ami megtolja ezt az összeget 12e.-rel.Szal.....

Link to comment
Megosztás:

Remélem azért egy blitzen nem verik majd szét. :)

Opelos fater + egy darab kötél = ajajj... ;) B) :blush:

Éntőlem egyben marad másként Endlos off verdája (nem off-road gépje) már rég a kárát látta volna. :P :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

B) ;) :blush: :D :lol:

Kicsi Huszi meg a Comboban, mire feleszmélt még rántott vagy 3 kattanást a satura húzott kéziféken de akkor már mindegy volt, emlékezetes egy dunaújvárosi kadett tali volt, főleg neki... :)

Link to comment
Megosztás:

Endlos! Nem bukunk, mert a vectrának is majdnem annyi a részlete, mint a splash-é. 2e Ft a különbség.

Költségek terén pedig jelenleg is rá tudnék dobni szerintem 200-at úgy a vectrára, hogy meg sem látszana, és akkor lenne kb. ott megbízhatóságban, mint a splash. De ezt a 200-at dobja rá más. Én már nem dobom. Őszintén szólva meguntam a szopást vele. Eddig is rengetegbe került, ha a kiegészítőket nem számolom, akkor is.

Persze. És gondolom, a Vectra-t is ugyanaddig kellene még fizetned, mint a Splash-t :-DDDDDDDD

Nem számoltad még mindig össze :-))

jó pap holtig tanul. Bizakodtam, hogy egyszer vége. A splash meg átmenetileg kitűnő lesz. Remélem azért egy blitzen nem verik majd szét. :blush:
sohsincs vége, csak vannak furcsán csendes időszakok 1-2 félév, amikor hozzá sem kell nyúlni. De mivel újabb egy autó, mivel modernebb elvileg annál több apró kideríthetetlen hiba fog előjönni benne 5 éves kora után "ha arra használja az ember, amire való". Ha pedig szeretett vasként bánik vele új korától fogva, akkor bizony tönnet jár szervízbe, és alkatrészboltba, mint ahányszor az autó kívánja, és ezzel tulajdonképpen egy örökké megbízható autó lesz belőle.

Éntőlem egyben marad másként Endlos off verdája (nem off-road gépje) már rég a kárát látta volna. :D B) ;)
Nekem csak OffRoad autóim vannak. offroadsmart.jpg

Rossz megfogalmazás az OffRoad, AllRoad inkább, mivel univerzális szinte mindenhol elégségesen használható járműveket szeretek. Az tuti, hogy hátsókerekes autóm csak olyan lesz, aminek a motorja is hátul van, aki próbált már BMWvel terepen menni, az tudja, miről beszélek. (nem X5-tel)

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok kötekedni de az omega kombi és a mellette álló autó közé is beállhattál volna B)

Komolyra fordítva a szót: ilyen magas a smart? nekem egy ilyen mutatvány nem lenne olcsó dolog... az a padka már bőven a lökösöm alját szedné le nem is a koptatót...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.