Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Mester! Új lista elküldve! Csak szólok, hogy mágus még nem vagyok, és képek nélkül nem emlékeztem a sorrendre. :mellow:

Amit utoljára küldtem, azon már a számozásnak megfelelő a sorrend. Ja... és a 6-ost meg kieséses alapon kitaláltam. Én nem kapok kupát ezért? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.én csak gratulálni tudok neked nyusz mert akkora türelemmel csinaltad végig a tali rendezését.ami nagy munka.s így elsöre ilyen jo talit le a kalappal elötted:) mondom ezt ugy mint nem szervezö mert én aztan nem sokat tettem csak lattam.szoval mindenkinek aki rendezte KÖSZÖNÖM életem legjobb talija volt.s remélem ez csak a kezdet volt s ez is majd egy megszokott tali lessz egyre növekvö létszámmal:) ennyit szerettem volna írni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

mooooooooooooooooooooninggg :rolleyes:

kicsit nehezen ment,de annál kellemesebb volt az ébredés. remélem ma nem kell dolgoznom :unsure:

ma ha lesz idő,azt hiszem autót fogok takarítani. minden nem látható zugban vagy szemét vagy kulcstartót találtam :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Szép napot!

Mire beértem a céghez egy férfikollegám már várt reám, mert úgy hallotta egy másik férfikollegától, hogy Opelben utazok, és kellene neki egy kis segítség :unsure: Mi ez ha nem hírnév??????Asszem lehet felcsapok autóértékesítőnek... :rolleyes:

Ildi köszönöm szépen :mellow:

Mackó a szerkesztést már Szabottal ledumáltuk, amint lesz gépem szerkesztem, és mennek az eredmények, csak előbb találjak meg a lakásban mindent, illetve még pár dolog amit meg kell bezsélnünk, mert míg rá nem bólintotok nem intézkedem

Link to comment
Megosztás:

BATMOBIL :lol: bár sajnos olyan kép nem készült :unsure:

de ájjál meg egy ásónyomra,te VÁGÓ vagy :mellow:

azt tudod,hogy az én tusfürdőmet vitted el,a tied meg maradt otthon? :D

na és kipróbáltad a Senit? milyen? gondolom duruzsol,ahogy kell :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

No, basszameg! :rolleyes: Akkor használd egészséggel, én is azt fogom tenni! :D Seni? Hát, nagyon nem csapattuk meg a tulaj előtt, aztán meg vitte Roli. Meg annyira nem is vagyok kiváncsi a 180 LE-re, amikor hamarosan 230 LE lesz. :mellow: Amúgy vannak hibái. Pár vákuumcső le van vakolva, ezért pl lassan esik le a fordulat, a kuplung kinyomócsapágya üresben dörcög, a bal első lengéscsillapító elengedte az olajat, tavalyi lakatolás az inkább gányolás, a lökhárítók meg vannak recsenve. Node, ami a lényeg: fékek pöpecek, a váltó remek, és a motor csodálatos! :unsure: Nekem ennyi elég a boldogsághoz.

Link to comment
Megosztás:

ilyen korú autónál ezek legyenek a legnagyobb gondjaid :mellow: 80 ezer forintért nem várhatsz 100% restaurált állapotot.

nekem a nem opelem :rolleyes: vákuumcsövei szintén olyanok voltak,mint amiket leírtál,de én megcsináltattam mindet,és lám,mindjárt

sokkal jobb volt a technika...többek között a fogyasztás is

én azt mondom,hagyd benne a motort,szépen csináld meg gyári állapotúra,és oly jó lesz vele vonulni....

grat,sok,élményben és mosolyban gazdag kilométereket kívánok hozzá!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.én csak gratulálni tudok neked nyusz mert akkora türelemmel csinaltad végig a tali rendezését.ami nagy munka.s így elsöre ilyen jo talit le a kalappal elötted:) mondom ezt ugy mint nem szervezö mert én aztan nem sokat tettem csak lattam.szoval mindenkinek aki rendezte KÖSZÖNÖM életem legjobb talija volt.s remélem ez csak a kezdet volt s ez is majd egy megszokott tali lessz egyre növekvö létszámmal:) ennyit szerettem volna írni :rolleyes:

Teljes mértékben egyetértek! Le a kalappal nyuszi és az összes szervező előtt!

Link to comment
Megosztás:

Kösz! Én ezeket nem tartom hibáknak, egyszerűen csak így van. Roli ezeket megcsinálja, és nagyon pöpec lesz. De magáról a motorról csak jót mondott Roli, én meg megbízom minden szavában. A kocsit meg tényleg szét fogjuk bontani. Vonulni ott lesz a Manta. Talán lesz egyszer egy állandósított Senim, de nem ez lesz az. Ez kifejezetten donor célzattal lett vásárolva.

Link to comment
Megosztás:

Régi is, és vas is van benne rendesen. :rolleyes: Kép nincs, nem csináltam. Felesleges lenne, nincs sem adatkábelem, sem infraportom. A biztosításhoz kell viszont pár kép, akkor majd azokat felteszem. De lehet, hogy trükközök. De erről inkább nem itt. Tényleg, PÜ-ben Gelko telefonszámát adja már meg valaki.

Ja, Szabot, az oldalunkra küldtem egy regisztrációt neked, mert egyszerűen fingom sincs, hogy hogy a picsába léptem fel oda régen.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok ! :rolleyes:

Én is szeretnék Nektek gratulálni a Tali szervezéséhez és lebonyolításhoz, én ugyan nem tudtam kimenni (nem voltam itthon) , de remélem a következő talin már kinn tudok lenni ! :mellow: Csak szépet és jót lehetett hallani a taliról, így tényleg még1x GRATULA !!! :lol:

Más : sikerült berakni a kocsimba a sportkormányomat (agyat kellett szerezni hozzá), és nagyon tetszik (még mindig: trabantomban is ez volt és az unomban is , így már kicsit hozzászoktam)! :unsure:

esetleg aki tud segíteni a kormányagy alatt van egy műanyag "karika"( a gyári kormány alján) ami a + töltést adja a dudának és ez kattintja vissza az indexet !!! ilyen nincs valakinek fölösleges ?? mert a gyárit nem szeretném szétvágni mert hátha kellhet még valamikor !

Végre írtam ide is ! mostmár van 2 kommentem :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.