Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

köszike itt is! :lol:

Nah! Ha regisztrál is majd a haver, akkor még jobban megismerheti az Opel POWER-t! :unsure:

Addig is, ami a lényeg. Kiderítette az előző előtti tulajt(az decemberben adta el), felhívta.

vezérlés, ha minden igaz 15e-el ezelőtt lett cserélve, de ha nem biztos, akkor majd ki lesz.

még rá fog kérdezni, hogy olaj, fékolaj stb mikor volt kb.

Amúgy metabondot használt az olajba és a benyába is. Szal ha ez mind igaz, akkor nem rossz vétel volt a gép.

ui: a generátort kell csapágyazni, de az párezer, mert Delco, meg a rádiót kell vagy bekötni rendesen, vagy kicserélni teljesen.

röviden ennyi.

hogy mé nem volt most nekem erre a kocsira pénzem? megvettem volna. :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

tibit úgy ismerem mint a rossz pénzt :D a vectráját is. mentem is vele egyet nemrég,háááááát nem valami meggyőző...120ig mentünk, olyan 2-3 autóval vert el...

erre azért nem lennék büszke :lol:

igaz az övére ráférne egy szervíz,de attól még mennie kéne :lol:

a napfénytető pedig isten találmánya....úúúú de szerettem :unsure: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Véleményem szerint kezd nagyon "műanyag" lenni az egész világ,és minden csak a pénzről szól.

Az autógyártók sem azért gyártanak már autót,amiért pl. 20éve,vagy előtte...Most csak az a lényeg,hogy olcsón,eladhatót csináljanak minnél gyorsabban,és ne essen szét folyamatos szervíz mellett...

Nincsenek irányzatok,vagy célok,hogy miért épp ilyen,vagy olyan,a formák eltűntek,most már majdnem minden autó futurisztikusan kerek,batár nagy műszerfallal,(úgy hogy a kormány mögül nem érem el a szélvédő tövét) na és persze a hatalmas első lámpatestek,vagy a japán látószervekhez hasonló csíkszerűek... stb

Ha tehetném nem is ebben a világban élnék,hanem abban,amelyben még mantákkal,c kadettekkel,meg diplomat-okkal járkáltak az emberek,lehetővé tette az akkori rendszer hogy olyan autót vegyél külföldről,amilyen csak jól esik,és tankolj amennyit csak akarsz...stb..

Na nem panaszkodok,megyek megsimogatom mamát,mer má régen láttam :unsure:

Szép napot minden kedves opel tulajdonosnak! :huh:

azóta kb 1-2 milliárddal többen élnek ezen a bolygón......ha ugyanazokkal a módszerekkel és mentalitással gyártanának és termelnének mint 20-30(-40) éve akkor kb pár év alatt jönne a következő Fekete Csütörtök, meg III. világháború és mindehol olyan lenne mint Szomáliban. Ez az egséz piacgazdaság meg termelési rendszer egy nagyon pengeélen táncoló valami. Igenis KELL, hogy legyen fogyasztás (még ha kicsit erőltetett is) mert különben összeolmik a rendszer. Egymásra vagyunk utalva! Ezt el kell fogadni, nem kívánságműsor :lol:

Link to comment
Megosztás:

:unsure: :huh: :lol: :lol: :lol:

régen volt ez az ARO néven forgalmazott olajnak egy "szériája",ami hajlamos volt begyulladni...

izgalmas volt az a helyzet,így visszaemlékezve...

Az ARO-nak általában minden cucca fokozott gyulladásveszélyes, függetlenül attól, hogy fénymásoló papír vagy marhahúskonzerv. :D

Link to comment
Megosztás:

Az ARO-nak általában minden cucca fokozott gyulladásveszélyes, függetlenül attól, hogy fénymásoló papír vagy marhahúskonzerv. :huh:

váááá :lol: :lol: :lol:

egy időben mindenki azt vette,merhogy hűdejó...

de a legkellemetlenebb élményem,két példányos leporelló,fordítva összerakva...csak 500 számlát kellett újranyomtatni :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Az ARO-nak általában minden cucca fokozott gyulladásveszélyes, függetlenül attól, hogy fénymásoló papír vagy marhahúskonzerv. :huh:

Esetleg kisteherautó. :unsure:

Srácok, elvileg holnap kapok árajánlatot... amint tudok vmit szólok. Csak gondoltam tudjátok, hol tartok.

Azt nem tudom, hol tartol, de jó irányba haladsz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Majd ha a rendszer törődik a fogyasztóval,akkor én is törődök a rendszerrel...addig meg eszméletlen nagy ívben szärok rá hogy hogyan akarnak megszívatni...erről ennyit.És a rendszer pedig éppen ettől a pénzhajkurászós életmódtól lett olyan,amilyen.ennek függvényében az autók is olyan semmirevalóak manapság mint a rendszer amiben élünk...Akinek kell,vegyen új autót,én nem fogok.Ahogy látom Sanyi barátom sem...és nem azért mert konzervatívak vagyunk...hanem mert csaK

A saját pénzemből meg hadd csináljam már úgy a dolgokat,mintha kívántam volna :unsure:

Majd amikor egyszer mindenki beint majd rájössz hogy rohadtul csak magadra számíthatsz!

Ez most nem arról szól hogy a 2 millió ember tartja el magyarországon az összes többit..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.