Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

ez is kötekedés :unsure: ,bár ebből tali nemigen lesz ,ahogy látom :huh:

részedről lehet nem lesz. Ettől még lehet másokkal.

És nem kötekedés képp, de mivel eredetileg Nyuszi, Lujdzsi, Szabot, Endlos, te és én voltunk a keret, aztán Szabot és Lujdzsi kiesett, és te is el kezdted a %-ozást, így én azt mondtam, hogy sajnálom... azt nem mondtam, hogy nem. És Nyuszi sem, és Endlos sem... határozottan. Ám közben Tominak változott a helyzet, tud jönni, így már újra 50% felé nőtt a részvételi arány.

Na... remélem jól fogalmaztam.

ui: és még lehet I_S-ék is befutnak.

Link to comment
Megosztás:

No srácok, lehet holnap rettegni! A családi kék villám ragyog! Lemostam. Tudom, hogy figyelmeztetve lettünk, de mivel nem kaptam meg három példányban kör e-mail formájában, ezért gondoltam, dacolok az elemekkel (és az emberekkel), és tisztává varázsolom.

Ui: szép lett. (Máramennyire egy Suzuki szép lehet.)

Link to comment
Megosztás:

Tudtátok, hogy a Szia az a szijjuból származik? Angol pontosabban Szijjuléta see you later (ugye?) :-))) Tamás mosmár nem halsz meg hüén :-pp

Endly,ezt véletlenül tudtam.. :huh: Az Endlost meg tudod magyarázni? Valami olyasmi mint amikor eltűnik a vég,vagy hasonló,ugye? :lol:

Én is hülye vagyok ám!!!! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.