Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Jó reggelt csajok!

Tomi! Szombat délután muteromékhoz vagyunk hivatalosak, este 6-7 körül jövünk haza... szerintem.

ma és vasárnap vagyunk itthon egész nap. Vagy hétfő, kedd... :unsure: csak azért írtam, hogy legyen támpontod. :lol:

Sajnálom, hogy így alakult. :huh:

Na de akkor mikor legyen a szemle?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Autó? koszos... sőt... azóta se volt lemosva... :lol:

riasztó? mióta rájöttem, miért szoptam korábban, vagyis kiderült, hogy mégsem ismertem meg eléggé a működési elvét, azóta nincs vele gondom. :huh:

Akksi! mióta volt töltőn, és kapott 1 liter vizet, azóta nem panaszkodik. :lol:

Valaki lemoshatná a kocsit! :lol: esős időben fel se tűnik, hogy koszos az enyém! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Én már láttam a helyet, voltam ott autótunning találkozón, de szombat reggel úgyis arra megyek (nagycsere) ott lakom egy köpésre, szal vagy a vitóval, vagy bullal arra zsúvadok 10kor, ha lesz ott vki, akkor lesz, ha nem, akkor meg nemlesz :-)) (jó nagy újat mondtam)

Újabb javítások: jobb féltengely gömbcsukló csere (új) kerregett (még mindig kerreg), kétoldali gumifékcső csere (új) repedezett volt.

Link to comment
Megosztás:

jajjjj,tényleg nem szabad hétvégén kocsit mosni,mert SzaboT előveszi a voodoo babáját :unsure:

Elő bizony!

Én csak a szemle és az olaj miatt mennék be, utána neki akarok kezdeni a tükrök beépítésének, lenne olaj csere és még pár egyéb apróság (pl kocsimosás). Szal 10-kor a helyszínen?

Link to comment
Megosztás:

Jaja valóban,a peugeot gyorsabban nyomta,de valószínűleg ismerte a terepet,és ott elég szélesek is voltak az utak...A Mantás viszont tök ismeretlen helyen ment,ahol egy másik ember mondta neki mikor merre hogyan,és hogy mennyivel!

És tegyük hozzá, hogy a soffőr ugyan az. :unsure: Tehát tudásilag nemigen lehet különbség a két soffőr között. :huh: De az tény, hogy az amerikai pályán ezzel a futammal Ari Vatanen évekig tartotta a rekordot. Viszont az a Peugeot kifejezetten erre az egy futamra lett építve, míg a Mantának az egész bajnokságban kellett helyt állni. Node le a kalappal Ari Vatanen előtt. Ja, egyébként

(aki Asconával lett VB bajnok) is ment az amcsi pályán, Audi Quattro-val.

(Imádom a régi idők ralliját. :lol:)

Link to comment
Megosztás:

egy szóval nem mondtam.

de ha egy tag elmondta,hogy nekem jó,nekem nem,akkor én ezt fixnek gondolom.

Ehhez még annyit, hogy mégis te is megváltoztattad és már neked sem jó....ezért is lett lefújva mert a végén kevesen maradtunk....

De így hogy megint gyarapodni látszik a létszám, talán érdemes kimenni. De tudom nektek lányoknak másképp forog az agyatok...

Link to comment
Megosztás:

nem érted mire mondtam,úgy látszik ti is másképp gondolkodtok...

én csak azt mondtam,SZERINTEM felesleges óránként kérdezni,hogy akkor jöttök vagy nem.ha azt mondta,igen ráérek,akkor ráér,ha nem nem.ezek alapján lehet szervezni

igen,én megváltoztattam,de nem 100%-os,mint ahogy azt leírtam,mert hogy valakit idézzek "akármikor közbejöhet valami" :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.