Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Sziasztok!

Én is támogatom, hogy erre inni kell! :unsure:

Olyan jó olvasni ezt a topicot (főleg amikor így pörög), mindíg jókedvre derülök tőle! Most már úgy gondoltam szólok is hozzátok és nem csak csendben olvasgatok, ha már egyszer itt vagyok! :huh: :lol:

Mi meg örülünk neki hogy itt vagy! :lol:

Ma megint léptem egyet előre,február 26-án történik a műanyagozása az íveknek és a küszöbnek,minden szélesítés meglesz...

Ahhoz hogy erre árat kérjek,fel kellett raknom az AZEV-et az autóra...kicsit hülyén néz ki,hogy ki van emelődve a segge,de majd amikor az ívben lesz a kerék majd biztos jobban mutat:1.kép,2.kép,3.kép

nem lesz olyan mint a Sanyié,de nekem éppen jó lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Én is támogatom, hogy erre inni kell! :huh:

Olyan jó olvasni ezt a topicot (főleg amikor így pörög), mindíg jókedvre derülök tőle! Most már úgy gondoltam szólok is hozzátok és nem csak csendben olvasgatok, ha már egyszer itt vagyok! :lol: :lol:

Szia!

jól teszed, hogy benéztél, itt mindíg pörög az élet nézz be sürübben! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Most már úgy gondoltam szólok is hozzátok és nem csak csendben olvasgatok, ha már egyszer itt vagyok! :unsure: :lol:

Szeva! De jó, új arc! :huh: Örülök, hogy itt vagy!

kicsit hülyén néz ki,hogy ki van emelődve a segge,de majd amikor az ívben lesz a kerék majd biztos jobban mutat:1.kép,2.kép,3.kép

nem lesz olyan mint a Sanyié,de nekem éppen jó lesz :lol:

Szép lesz ez tesó! Máshogy, mint az enyém, de attól még szép! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én is támogatom, hogy erre inni kell! :unsure:

Olyan jó olvasni ezt a topicot (főleg amikor így pörög), mindíg jókedvre derülök tőle! Most már úgy gondoltam szólok is hozzátok és nem csak csendben olvasgatok, ha már egyszer itt vagyok! :huh: :lol:

sziaaaa!

na a regisztrációhoz már csak egy saját opel kell,és tuti a helyzet onnantól :lol:

ivás elmaradt.

várunk máskor is :lol:

Link to comment
Megosztás:

sziaaaa!

na a regisztrációhoz már csak egy saját opel kell,és tuti a helyzet onnantól :huh:

ivás elmaradt.

várunk máskor is :unsure:

Köszönöm az üdvözleteket!

A saját opelről csak annyit, hogy van már a családban egy (Teloén kívül), majd ha meglesz a jogsim én fogom vezetni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.