Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

A kérdés nem az volt, hanem, hogy láttunk-e már négy autót... Mondjuk, itt az autóba bele lehet kötni... :huh:

Sanyi.Őszintén:Te mint a lóerők és köbcentik jeles képviselője régiónkban azt mondod csak az autóba lehet bele kötni?És a GYORSULÁSBA nem? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Node ha már videózunk... Ezt lessétek meg! A 3. perctől lesz igazán érdekes. No, majd amikor Rolit, meg engem éljeneznek ennyire. :unsure:

No és Endlos, ebből nagyjából látszik, hogy Rolival és Tassal miért vagyunk azon a véleményen, hogy a 3.0-ást inkább csak a gazdája vezesse. Ha összezúzom, akkor a saját torkomat nem vágom át. Ha más törné össze az autóm, akkor azért már nem vállalnék felelősséget...

Merthát Winklerék is harcoltak vele rendesen, pedig már ültek egy-két combosabb autóban.

Link to comment
Megosztás:

deeeedeeeee!

Kijelentem ország-világ-opelklub debrecen felé,hogy ma van 1 éve,hogy megismertem Nyusziiiiiitttttttttttttttttt :unsure:

Sziasztok!

Én is támogatom, hogy erre inni kell! :huh:

Olyan jó olvasni ezt a topicot (főleg amikor így pörög), mindíg jókedvre derülök tőle! Most már úgy gondoltam szólok is hozzátok és nem csak csendben olvasgatok, ha már egyszer itt vagyok! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.