Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Senki nem kapkodott, hogy próbáljuk meg újra...

de ha valaki szólt volna, én mentem volna szívesen. :lol:

Na akkor most van elegem!Nem egyszer mondtam, hogy menjünk és mondjuk nélkülem is lehet menni, mki tudja hol van, avagy akár ötletet is lehet adni, nem mindig rám várni, és amúgy meg tudtommal annyira beteg voltál, hogy 10 percre sem ugrottál be az évfordulóra, akkor légyszíyves ne mondd hogy oda meg jöttél volna!Mert elég hülyén veszi ki magát.

Nem vitázni akarok, csak kicsit elegem van ebből a tisze-tosza dologból. És ha már kijött a szó rá, elmondom, azért nem mondunk konkrétumokat egyelőre, mert néhány embernek a múltkor is hamarabb járt a szája, mint kellett volna..

Lehet kicsit nem tetszik nektek ez a kirohanás, de azt hiszem jobb őszintén elmondani, mint köntörfalazni.

Link to comment
Megosztás:

Én meg mint írtam korábban sem nagyon volt tolongás, és talán autós klub lévén, mkinek van autója bárki megtehetti, hogy egy csepp szabadidejében informálódik.

Jövőhéten amikor konkrétumokkkal tudok elétek állni, akkor tali lesz,a ddig felesleges bármit mondani, mert ha nem jön össze semmi, csak a kudarc van.ezért nem akarom a hírverést, és azt hogy kikerüljön a dolgo. Ennyi. Nem akarok erre több szót vesztegetni, jövőhéten találkozunk.

Link to comment
Megosztás:

sértődés lenne belőle, és arra nincs szükség.

Elvileg egy csapat vagyunk. Akkor miért nem lehet közösen szervezni? kezdettől fogva? Nem azt mondom, hogy nem lehet egyénileg nekiindulni, de ha valaki segíteni akar, akkor nem kell ellökni.

amaúgy én mikor legutóbb pl. kérdeztelek nyuszi... még tavaly, akkor lehangolóan nyilatkoztál a dologról... azért is lepődtem meg, és ezért sem mentem mondjuk 1 magam ki.

Dolgozzunk már együtt az ügyön! És ne felejtsük el, hogy van nagyon távoli tagunk is. Rá is gondoljunk.

szabad országban élünk (erre én is majdnem írtam valamit :) ),itt mindent lehet,szóval ne tartsd magadban...

max,majd szólunk egy modinak :)

ezt a modizós dolgot kérlek állítsd le... :lol: asszem nem adtam még rá okot. :)

Link to comment
Megosztás:

hajrá ! tök jó h akartok rendezni ! az sem baj ha titkolóztok csak lehetőleg ne egymás közt :lol:

De hát senki előtt nincs semmi titok! Aki akar, visszaolvas! Tavaly tavasz/nyár környékén szóbakerült. Akkor elült, most fel lett élesztve. Nem kell itt titkokról, meg sunyiságokról, "meg engem kihagytok mindenből" dumákat eregetni, mert ez kezd olyan lenni, mint a tinihorrorok. Csak itt nem hal meg senki. (egyelőre... :))

Link to comment
Megosztás:

Dolgozzunk már együtt az ügyön! És ne felejtsük el, hogy van nagyon távoli tagunk is. Rá is gondoljunk.

ezt a modizós dolgot kérlek állítsd le... :lol: asszem nem adtam még rá okot. :)

azért írtam,mert úgy vettem ki a szavaidból,hogy azért nem írtál,mert nem akartál "bajt"

egyébként még mindig nem érted...

amíg nincs miről,a szó szoros értelmében,fizikai valójában beszélni,addig nem érdemes nagydobra verni.tévedek?

jól fogalmaztál: "elvileg egy csapat vagyunk". na és mit mutat a gyakorlat???????????

én az évfordulós tali előtt voltam nagyon kiakadva a "csapatra". a távoli tagok felmentve,rendben.viszont rendkívűli módon lesz@rta mindenki,kivéve a "szervezők" (és most név szerint megnevezem Lujdzsit,mert nagyon-nagyon hálás vagyok neki az évfordulós ajándékért,mert ugye a többiekkel is szóba jött,de nagy csend lett csupán az eredménye...)

ha csapat vagyunk,akkor úgy is viselkedjünk!és most megint nevet fogok említeni,ha pl Szabot hétközben be tud jönni debrecenbe,1-2 témát megbeszélni,akkor a helybeli tagok miért nem????

szólni kell??? szerintem az AKTUÁLIS talikról mindig időben szó esik.

ha nyuszi nem kezd bele semmibe,nincs semmi! és ezt nem elfogultságból mondom.

egyetlen szikrát sem láttam az ellenkezőjére...

nem akarok senkinek semmi rosszat,de úgy gondoltam,azért 1-2 dologban ERŐSEN változtatni kellene...

Link to comment
Megosztás:

Figylej ide mackó, vállald a véleményedet, ha megsértődünk, akkor rátudunk, együtt szrevezzük, ezért írtam pár napja gyógyulj meg, kell a segítség. De lehet ez az paró momentum elkerülte a figyelmedet.

A helyzet kezelésére pedig megvan a saját okom. Szóval szó sincs ellökésről. Rajtad kívül sokan nem tudnak még a részletekről mégsem csinálják ezt.

A lehangoló nyilatkozat pedig épp iylen helyzetek miatt van, mert a szája mkinek jár, de tenni senki nem tesz érdemlegesen.

És ha épp tudni akarod az elindulás a legnehezebb, viszajelzésekre várok, mert anélkül nincs értelme bármit is mondani, szerintem, és ha az emlékeidből előkaparod amikről korábabn szó volt, még mindigcsak annyi a helyzet.És talán b...ás helyett, saját ötletekkel kéne előálllni, nem várni másra. És ha erre az a válazs, hogy én vagyok a régióvezető, nekem kell, akkor ha kell szívesen le is mondok.

Link to comment
Megosztás:

ha nyuszi nem kezd bele semmibe,nincs semmi! és ezt nem elfogultságból mondom.

egyetlen szikrát sem láttam az ellenkezőjére...

Nos, a disznótor haladóban, a coca hízik, nagyjából március vége, április eleje fele kést kaphat. Úgyhogy február végéig pihi a témában.

És ha erre az a válasz, hogy én vagyok a régióvezető, nekem kell, akkor ha kell szívesen le is mondok.

Azt azért egyelőre nem kellene...

Link to comment
Megosztás:

Nos, a disznótor haladóban, a coca hízik, nagyjából március vége, április eleje fele kést kaphat. Úgyhogy február végéig pihi a témában.

nem kifejezetten erre értettem,mert az egy nagyobb volumenű dolog,és konkrétan helybeli szervezkedésekre értettem :lol: nem akarok konkrét esetet mondani,mert így is......

Link to comment
Megosztás:

Tamás! Te nem értesz engem. Nem nagydobraverésről van szó, hanem megbeszélésről.

Ez hiányzik.

Az meg, hogy Tomi be tud jönni hétköznap megbeszélni 1-2 dolgot, az az ő szerencséje. Én pl. semmilyen hétköznapi megbeszélésről sem tudtam, a tábláról se tudtam, a virágról sem. Ezt nevezik a kommunikáció hiányának... Persze lehet ti sem, és akkor bocs. De a kommunikáció nagyon hiányzik.

Ja, és pl. ha arra gondolsz, hogy én helyi vagyok, és el tudtam volna menni ekkor-meg akkor... szólok. Folyamatos 3 műszak, és 3 gyerek. Ha ezek engedik akkor megyek. Máskor nem megy.

Az aktuális dolgot meg hagyjuk... sajna tudjuk, hogy ez nálunk kapkodást jelent mindig. :) ezen is kéne változtatnunk.

Nyuszi! Évnyitón olyan boldogan mondtad, hogy ezután sok szép helyre sok szép debreceni opel fog elmenni...

az is jó lett volna, ha 1 ótóban 5 ember... :lol:

abbahagyom... mert elment a kedvem az egésztől...

Nos, a disznótor haladóban, a coca hízik, nagyjából március vége, április eleje fele kést kaphat. Úgyhogy február végéig pihi a témában.

csak nehogy megint kapkodás legyen...

Link to comment
Megosztás:

kommunikáció....nem emlékszel,amikor priviben írtam az évfordulós tali előtt? de ez mostmár igazán lényegtelen.

pár perce,órája még bőszen ajánlkoztál,hogy jönnél megnézni velünk,stb,most nem. én megértem a helyzeted,de most kétfélét írsz,érted :lol:

és miért van kapkodás? talán mert csak pár ember csinál mindent... :)

de majd hamarosan amikor tali lesz,megbeszélünk mindent :)

ui: látom,ez már zárás utáni üzi,elnézést kérek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.