Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Tomi, ne vedd magadra, tudod, anyukám természetgyógyász, és engem is nagyon érdekelnek az emberek, mindenkitől tanulok, amit most tőled tanulhatok, az talán megoldás lesz a saját problémámra. :-))

aha,de azt tudod,hogy jogdíjat kell ez esetben fizetned nekem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Remélem sikerül könnyen összehozni majd a cuccost. :)

Fotókat feltétlenül készíts majd. :lol:

Figyó, senki nem segít szerelők, mert szerintük rizikós, mert futómű átépítés, szerkezeti átépítés, stb. meg műszakin sem engedik át, de ha nem lecc drága a cucc, akkor már 1 lépéssel előrébb vok, szal így indulok neki :-))

Milyen fotók? Kívülről nem láccik a dolog, esetleg megemelve, vagy amikor méteres sárból jövök ki. a szerelésről küldök természetesen.

:) (jó soxor!)

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Megosztás:

Figyó, senki nem segít szerelők, mert szerintük rizikós, mert futómű átépítés, szerkezeti átépítés, stb. meg műszakin sem engedik át, de ha nem lecc drága a cucc, akkor már 1 lépéssel előrébb vok, szal így indulok neki :-))

Milyen fotók? Kívülről nem láccik a dolog, esetleg megemelve, vagy amikor méteres sárból jövök ki. a szerelésről küldök természetesen.

Erre csak annyit tudok mondani, hogy Roli is belenyúlt rendesen a futómű dolgába. Jó kasztnis kérdése az egész.

Még lehet jobban jársz te is, ha a BX padlólemezét hegeszteted be a kadett alá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Erre csak annyit tudok mondani, hogy Roli is belenyúlt rendesen a futómű dolgába. Jó kasztnis kérdése az egész.

Még lehet jobban jársz te is, ha a BX padlólemezét hegeszteted be a kadett alá. :lol:

De vajh miccónak a műszakin, vagy vegyek egy kamukadettet, amit cska műszakira viszek el? :-DDDDDDDD

Most viszem Bullt huzatópadra pénteken (3 napig lesz ott, addig bogárral járok :-DDDD Elég nagy különbség.)

Volt vagy 4szer törve a 4 év alatt, szal kell neki egy ránciga, utána meg homoxórás, ha lsz még péz, aztán kicsi maradék kasznizás, meg festés.

Link to comment
Megosztás:

De vajh miccónak a műszakin, vagy vegyek egy kamukadettet, amit cska műszakira viszek el? :-DDDDDDDD

Most viszem Bullt huzatópadra pénteken (3 napig lesz ott, addig bogárral járok :-DDDD Elég nagy különbség.)

Volt vagy 4szer törve a 4 év alatt, szal kell neki egy ránciga, utána meg homoxórás, ha lsz még péz, aztán kicsi maradék kasznizás, meg festés.

Endlos,az elgondolás az nem rossz,de remélem nem vakon ugrasz bele! Tudod hogy a cityó rugói hogy működnek?de főleg hogy mi kell még hozzá,ami rajta van a cityó motorján? :lol:

Ha tényleg azt akarod,akkor menj majd el a tieddel a másik autóhoz egy mérőszalaggal,és gondold át az egészet,semmiképp ne ugorj bele csak úgy

Nem azért mert nem lehet megcsinálni,hanem csak hogy tudd,mennyi munka lesz vele, főleg hogy kb. mire kell költeni,és hogy mi mi után jön... Vagy ilyesmi

Az összkerékhajtás meg megint húzós lesz szerintem...Hosszmotornál van hogy át van fúrva az olajteknő a két első féltengely miatt,keresztmotoros(mint a kadett) autónál pedig van hogy a motor alja elöl van,a szelepfedél pedig hátra bukik,és a váltó mögött az osztómű,vagy előrébb van az egész motor,de annak hátrébb van tervezve az egész kormányműve...ezer féle variáció van...a Citroen milyen?

Ne érts félre,nem lebeszélni akarlak...sőt örülök hogy így belecsapsz a lecsóba...csak nem szeretném ha csalódnál,vagy hogy feleslegesen pénzt kidobj...

Link to comment
Megosztás:

Ha majd oda jutok, akkor azt mondom, hogy minden kell, ami az állítható rugózáshoz kell, sőt az is lehet, hogy elhozom az egész ótót a motorja is eléggé jó egy 120 pacis GTi motor, maj lesz vhogy, ha olcsón aggya, akkor mérne

ha egy Vectránál megoldották a 4x4-et, akkor nem hiszem, hogy nagy átalakítás lenne a kadetton, inkább a futómű átalakítása lesz szentem kemény dió, mer ugye ott van egy szivattyú, ami járó motornál pumpálja a lötyit a telóba, ott nincs spirálrugó, tudtommal, hanem egy léggömb teszi meg ezt a funkciót, ami nagy helyet foglal, stb.

Link to comment
Megosztás:

nem én írtam a minap, hogy voltunk megnézni a 3 napis tali helyszínét... :lol:

nem is erre értettem, hanem általánosságban,

a fent általad írt dolog pedig már többször szóba került, nem értem mit nem értesz rajta...soxor beszéltünk már róla, hogy kimegyünk, de elegem lett a beszédből, és a halogatásból, hát cselekedtem. :)

Link to comment
Megosztás:

nem is erre értettem, hanem általánosságban,

a fent általad írt dolog pedig már többször szóba került, nem értem mit nem értesz rajta...soxor beszéltünk már róla, hogy kimegyünk, de elegem lett a beszédből, és a halogatásból, hát cselekedtem. :lol:

+unk +ünk :) :)

Mackó,relaxxxxxxxxxxxxxxxxx :) mindenki tudni fog mindent

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.