Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Srácok, köszönöm még egyszer, édesek vagytok

igazán nincs mit,neked köszönhetünk sok mindent! :lol: :lol:

Mi sem sokat, ma voltunk megnézni a 3 napos tali helszínét, és nagyon kedvesen a tulaj meghívott minket repiebédre :D Engem megnyertek :)

ha más nem,egy igen finomat ettünk :) :)

ja és "korán" keltünk,valóban :D

ja-ja, amikor mentünk a szállásra akkor sajnos megkelett állnunk mert nem bírtam,

ez miért nem lep meg engem? :)

amikor láttam éjszaka,hogy hívtál,azt hittem eltévedtetek,de csak a hosszú fekete haj című nótát énekelted :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mi meg azután hogy jól éreztük magunkat, nagyon jól aludtunk (ami ritkság nálam) és ma meg korán kimentünk a kertbe építgetni, kertészkedni, hihetetlen kellemesen elfáradtunk mindketten, szuper idő volt. Asszem, ha így folytatja az idő, lassan nálam is lehetne jó kis szalcsisütéses talit rendezni. Bár a bojlerrel gond van, de van angolWC, meg lehet kezetmosni, stb. A bulihoz meg minden egyéb megvan, ami kell, 7.1-es hangrendszer, asztalok székek, jó sok tüzelő a kinti főzéshez, bogrács még hiányzik, de bográcstartó az van. .....

Link to comment
Megosztás:

Kár, hogy kimaradtunk. Erről a táblácskáról nem akar valaki bővebben beszélni? Vagy valami? meg milyen 3 napos? stb.... ugyan nem voltam ott tegnap, de azé jólesne...

és sajna éjjel mindegyik fiú egymás után hányt... meg Ildi is... (eredmény= 5 adag ruha a mosógépbe) én meg most érzem megint a torkom... nézek is egy hőfokot.

Link to comment
Megosztás:

Kár, hogy kimaradtunk. Erről a táblácskáról nem akar valaki bővebben beszélni? Vagy valami? meg milyen 3 napos? stb.... ugyan nem voltam ott tegnap, de azé jólesne...

és sajna éjjel mindegyik fiú egymás után hányt... meg Ildi is... (eredmény= 5 adag ruha a mosógépbe) én meg most érzem megint a torkom... nézek is egy hőfokot.

Köszönjük szépen Nyuszinak a szervezést jól éreztük magunkat, Mackó ti pedig gyógyúljatok meg!

Link to comment
Megosztás:

Bár nem hiszem hogy ez bárkit is meghatna...

Engem igen :lol: Hiányoztál.

SzaboT! Azt a képet elküldenéd nekem, amin ketten vagyunk? Tudod, amit Lujdzsi fényképezett, és a háttérben a Debreceni-dombság van? :)

Gyuri! Répa, vagy borsó volt benne? :) Azért remélem, jól vagy, és lesz időd kipihenni magad.

A Mackó családnak meg jobbulást.

Link to comment
Megosztás:

Tamások, egy telefonszámom már van, bár azok nemigen helyiek, részletekről est, csak míg el nem feljtem kartam mondani

ok,majd ha nekünk is eszünkben marad,rögzítjük :)

mióta Lacus oviba jár, azóta amit csak tudott, eddig mindent haza hozott. :lol:

az ovónéni fizuját is? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.