Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hát, én ennek a januárnak egyáltalán nem örülök, és attól félek, hogy csak ilyenebb lesz. Viszont arról fogalmam sincs, hogy hol találkozunk. De ha ilyen marad az idő, akkor akár a kajálda parkolójában is összevárhatjuk egymást. Elvégre a 18 óra mindenkinek ugyanannyi...

A babalu előtt csak a piacucca van, ot érdekes lesz 10 autóval parkolni szombat este

Link to comment
Megosztás:

Megoldódott a probléma, ma dolgozom megyek Pécsre aztán vissza Pest, este amikor hazaértem megyünk a szüleimhez ma ott alszunk, holnap gyerek ott marad és mi megyünk DEBRECENBE ez Plussz km. de megéri mert együtt a csapat, viszek fényképezőt és lövök sok képet. Valószínü, hogy mi ebéd után elidulunk hozzátok és az asszonykámmal sétálgatunk és ismerkedünk a várossal.

Link to comment
Megosztás:

Srácok, aki nálam akar letáborozni, az telefonon szóljon már előre, mert nem leszek otthon, és gépközelben sem, csak annyi hogy mikorra vagytok várhatóak.Köszi...

Nyuszkó! Sajnálom,hogy velem kapcsolatban rossz álmod volt az éjjel viszont ami kapcsán felhívtalak azt megoldottam minden le van vajava.Aggodalomra nincs ok a név le van védve.

Link to comment
Megosztás:

Többen is említettük, hogy este nem kocsival megyünk, ezért nem preferáltuk a Neonos felvetést, és a parkolást meg megolja mki, mert ügyik vagyunk, ha mégis kocsival mennénk.

Ez a nemkocsival menés ez nekem kimaradt. pedig végig szoktam mindent olvasni. Bár az én alkoholizálásomba belefér a vezetés. Főleg a Gyönbiébe.

Link to comment
Megosztás:

Na segítsetek dönteni!

A srácok úgy tűnik, hogy visszaesnek... megint megy a lázuk felfelé.

Ildi is beteg, én is szenvedek... vagyis a toppon vagyunk.

Vagyis lehet itthon kéne maradjak, mert alighanem húzós éjszaka lesz ez itthon. Közben odabent meg az ügyesebbik kollégám elment szabira mára. Ha én nem mennék, az ott lenne kínos, ha megyek, akkor itthon lesz kínos...

Link to comment
Megosztás:

az a baj, hogy ez nem baci, hanem virus.

Az állásom nem kell védeni, max. nem lesznek kakiban. (bár a múltkori eset óta a kóborlélek kollégám megérdemelné, hogy kicsit abban legyen :lol: )

a bibi csak annyi, hogy ha nagyon nagy lenne a gáz, akkor nincs aki kocsibaülve elvigye a gyereket az ügyeletre. No meg sajna tapasztaltuk, hogy a kedves rokon nem a legjobb "háziorvos... "

Link to comment
Megosztás:

felhívtam a kollégámat, hogy "bocs... de ha tudsz, menj be mégis ma dolgozni helyettem..."

Vizesruházzuk Bencét, mert a lázcsillapító nem hatott...

Valaki nem tudja melíyik az ügyeletes gyógyszertár? Nurofen szirup kéne... én nem akarok csellengni a városban.

Hát ennyi kérdés, és válaszra várva megnyugtatlak, érdemi választ én sem tudok adni, viszont halmoznám a kérdések sorát, mit jelent az autód motorszámában az X az elején? (X18XE) A végén tom, de az elején nem.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Remélem nektek jobban telt az éjjel. Volt minden... láz, nagybüfi stb. (és nem a srácoknak, hanem nekem... évek óta nem voltam ennyire gané állapotban)

Ha valaki olvasná, akkor szólok, hogy én valószínűleg nem leszek végig veletek az este folyamán, pedig szeretnék (hacsak addigra nem változik sokat a helyzet), valamint ha lehet, az én kajámat ne kérjétek ki, mert a cigánypecsenye nem épp diétás kaja. Majd ott kérek valami diétásat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

majd szétnézek az étlapon. A lényeg, hogy ne kérjétek ki a cigánypecsenyét még véletlenül sem nekem, ha nem érnék oda időben. :lol:

Remélem nem felejtek el szólni Nyuszinak hogy ne hozzon kérje kia pecsenyédet, csak a cigányt belőle. Izé vagyhohgyisw? :-))

ja nyuszi lesz egy új tagunk, egy A-Corsa-s srác, Rónahírnél dolgozik, és eléggé sokat fektet a kisautójába, ma kihívot nagyerdőbe, hogy fotózza bull-t :-)) (hobbyja a fotózás)

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom, hogy így alakult nekem(nekünk) ez a mai nap.

Sajna senki nem számított arra, hogy a fiúk után Ildi és leszünk nem kicsit betegek.

10 perce csináltam kontrollt... "csak" 37,3-as hőfokon égek.

ez a 1,5 órával ezelőtti 38,5-höz képest csodás. :lol:

A fini cigánypecsenye és a torta helyett maradt nekem anyumféle diétás húsleves, meg törtkrumpli.

Ildi meg még mindig nem hajlandó igazán se enni, se inni. A végén kénytelen leszek beletömni a kaját.

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom, hogy így alakult nekem(nekünk) ez a mai nap.

Sajna senki nem számított arra, hogy a fiúk után Ildi és leszünk nem kicsit betegek.

10 perce csináltam kontrollt... "csak" 37,3-as hőfokon égek.

ez a 1,5 órával ezelőtti 38,5-höz képest csodás. :lol:

A fini cigánypecsenye és a torta helyett maradt nekem anyumféle diétás húsleves, meg törtkrumpli.

Ildi meg még mindig nem hajlandó igazán se enni, se inni. A végén kénytelen leszek beletömni a kaját.

Maci én itt leszek veled,ha ez számít!

Sajna én sem jutok el erre a talira,pedig tök jó lenne,de ma estére mennem kell dolgozni :)

Ennyi idő alatt nem tudtam volna hazamenni se,meg visszaérni se

Meg hát ez most anyagilag sem jött volna jól,minden pénzem beleölöm az autóba,mert azt is nagyon akarom,de benneteket is...

Ez van.

De mindenkinek kívánom,hogy érezze jól magát,amikor majd koccintotok,majd én is iszom a debreceni

opeles alakulat szülinapjára,és az összes jófej debreceni opelesre,akik vaskos összetartással mindig sokkal jobban megállják a helyüket,mint bármelyik más régió ebben a klubban!

Büszke vagyok rátok hogy közétek tartozhatok,és.... Egészségetekre! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.