Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Nem hiszem hogy bárkinek is nehezére esett.De ha mégis, bocs a kellemetlenségért.15 fő felett lett volna (és mi15-20 főt említettünk)érdekes, mert akkor már be kell tervezniük, legyen minden, de így is hálásak voltak, mert legalább tudnak készülni, és szerintem nekünk sem ártott végignézni, emrt én pl. kifejezetten nehezen döntök ott a helyszínen.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

akkor nem értem mi a kérdés.

de inkább meg sem szólalok,mert engem nem nyuszifülnek hívnak

Még szerencse!A végén nem tudnánk ki szól kinek. A lényeg, hogy nekem Bajcsyt mondott, ezért kérdzetem rá újból, és azért most mert napközben nem tudtam belefolnyi a csevejbe.

Én is fél óráig szoktam nézegetni az étlapot, kikészítem szegény pincéreket, de csak úgy tudok tényleg olyat rendelni, amit örömmel fogyasztok

Én még így is nehezn döntöttem :) És lehet most sem a legjobbat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még szerencse!A végén nem tudnánk ki szól kinek. A lényeg, hogy nekem Bajcsyt mondott, ezért kérdzetem rá újból, és azért most mert napközben nem tudtam belefolnyi a csevejbe.

és attól hogy nem tudtál belefolyni a csevelybe,attól még a bajcsy marad érvényben? ez most komoly? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép jó reggelt mindenkinek!

Az idő enyhe, a Corsa piszkos, de az utóbbit ma orvosolom.

Kösz a felajánlást, de most Túrkevén ápolgatnak. Valahogy csak oda jutok.

Én Püspökladányból jövök. Ha gondolod, akkor elmegyek érted meg haza is viszlek.

... én pl. kifejezetten nehezen döntök ott a helyszínen.

E szempontból kifejezettem hasznos az étlap előre átnézése, mert én meg hamar döntök és mindig éhes vagyok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.