Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nos, helyzet a következő: jelen pillanatban két önnálló lépést sem bírok megtenni kapaszkodás nélkül. Ma kezdtem el használni egy izületi fájdalomcsillapítót. Ha beválik, akkor minden rendben. Ha gyengének bizonyul, akkor segítséget kérnék majd két erős fiatalembertől, aki kihalász a kék villámból, és besegít leülésig. Előre is kösz! Ja, itthon lázadás van, hogy ilyen állapotban nem engednek el, de mindenképp ott leszek, ígérem! (Legfeljebb elkötöm a Szuzit, mint régen :lol:).

Tiszta Gödöllő feeling. Ott fordult velem elő sűrűn, hogy úgy tettek be, és vettek ki a kocsiból, és akkor sem tudtam járni. :) (igaz ott a rengeteg pia miatt)

Link to comment
Megosztás:

Mi a kérdés?

A testvér nagyon koszos de az út miatt kár is lemosni.

Csak a testvér mást szeret enni:-)

a tali miatt akartunk csak hívni.

az én villámom most gyönyörűszép tiszta,legutóbb a hóesés előtt volt lemosva,az meg igen régen volt már...

úgyhogy tegnap befizettem egy kúrára :)

ha 1 napog lesz tiszta,1 napig,nem érdekel :) de mostttttttttttttt :lol:

nos igen,mást szeret enni,de legalább nem kapkodják ki a másik tányérjából a kaját :) :D

Na, ezt nevezem globális felmelegedésnek! :D

no igen,ezért olvadnak a jéghegynek.... egyre melegebb van :D

csak úgy megjegyzés,nem értem miért kellett csillag,ami most már alulvonás :D jó lenne excel formátumban is :)

Link to comment
Megosztás:

Majd elviszlek titeket ha kell a vacsira. :) meg "haza" is.

Azt megköszönjük!

Nos, helyzet a következő: jelen pillanatban két önnálló lépést sem bírok megtenni kapaszkodás nélkül. Ma kezdtem el használni egy izületi fájdalomcsillapítót. Ha beválik, akkor minden rendben. Ha gyengének bizonyul, akkor segítséget kérnék majd két erős fiatalembertől, aki kihalász a kék villámból, és besegít leülésig. Előre is kösz! Ja, itthon lázadás van, hogy ilyen állapotban nem engednek el, de mindenképp ott leszek, ígérem! (Legfeljebb elkötöm a Szuzit, mint régen :lol:).

Tiszta Gödöllő feeling. Ott fordult velem elő sűrűn, hogy úgy tettek be, és vettek ki a kocsiból, és akkor sem tudtam járni. :) (igaz ott a rengeteg pia miatt)

Sanyi ha gondolod velünk lejöhetsz

Link to comment
Megosztás:

csak úgy megjegyzés,nem értem miért kellett csillag,ami most már alulvonás :) jó lenne excel formátumban is :lol:

mivel a fórum a sok szóközt automatikusan összeolvasztja, így a "táblázatos" elrendezéshez kellett a csillag, amit Endlos rakott, én meg most a legutolsóval alulvonássá alakítottam.

Link to comment
Megosztás:

Na!Megrendeltem a tortát, remélem jó lesz, egy szívemhez közel álló tárgyat hagytam zálogba, ha nem kapom vissza, akkor jöttök nekem egy...-el :)

A torta rendelés közben egy pasi randira hívott :lol: Előbb jól kifaggatott a klubról(weblap, stb) és megígérte vesz egy opel astra G-t :) Aztánazt mondta már csak egy kérédse van: Ráérek ma este? :) jó, mi?természetesen nemet mondtam, de legalább felvídítottuk a lányokat a cukrászdában.

voltam az étteremben is, kicsit komolyabb úriemberrel sikerült bezsélnem mint a múltkoriak. Néhány ember rendelését látva, azt mondta a srác inkább csak iránymutatónak tekinti a felírt étkeket, mert akad köztük néhány emberes adag.Szóval a választott étel a helyszínen módosítható lesz, így nem kerülünk előnybe azokkal, akik ott választanak majd.

Rákérdeztem kapunk-e valami kedvezményt, természetesen terelt, aztán felvetettem neki a reklámlehetőségért cserébe történő kedvezményt, amin elgondolkodott, de a tulajjal kell beszélnie. A tulajt ismerve pedig...nem osk esélyt látok rá.

Röviden ennyi, ma is sokáig melóztam, ezért ha a szervezésben adódik valami gubanc, bocs.A legközelebbi majd jobb lesz.

A torta 4100 Ft körül lesz, dobozzal mindennel. Aprót hozzatok, mert nem fogok tudni váltani

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.