Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jujj srácok,a gázbowdenem szakad meg érte,mi a rákér' nem tudok most menni! :lol: :) :)

Ha nem tartoznék közétek(remélem azért mégis) olyan murva irigy lennék erre az egészre,hogy alábbhagynék a pesti régiótagságommal,és felcsapnék debreceninek :)

Link to comment
Megosztás:

No, a kaját is beírtam. És hogy senki se fizessen saját zsebből a szervezők közül, kérlek titeket, hogy dobjatok már egy számlaszámot, ahova utalhatok. Előre is kösz.

Igen, ezt én is szerettem volna kérdezni, hogy kell valamit előre fizetni? Mert akkor kérnék egy számlaszámot és utalom a pénzt.

Link to comment
Megosztás:

De azért ne hidd azt hogy minden ok!

Már csak melóból tudok írni az a baj.

az eredeti kommentedből ítélve... :lol:

fura,mert sokaktól hallottam már hasonlót mostanában.én már meg sem merek szólalni ilyen témában...

igen,azt látom,hogy mostanság ritkábban vagy itt. de gondolom ha lesz rá módod,változtatsz ezen.

látod, több tag van,aki fórumon nem annyira aktív,de talikon részt vesz.

Link to comment
Megosztás:

az eredeti kommentedből ítélve... :)

fura,mert sokaktól hallottam már hasonlót mostanában.én már meg sem merek szólalni ilyen témában...

igen,azt látom,hogy mostanság ritkábban vagy itt. de gondolom ha lesz rá módod,változtatsz ezen.

látod, több tag van,aki fórumon nem annyira aktív,de talikon részt vesz.

Remélem az eredetit csak Te láttad!

A ritkán vagyok de lehet még ritkábban leszek. Nem tudom.

De mit változtassak ezen ez is sok? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Remélem az eredetit csak Te láttad!

A ritkán vagyok de lehet még ritkábban leszek. Nem tudom.

De mit változtassak ezen ez is sok? :lol:

ha a fórumon nem is leszel aktív,gyere talikra,az a lényeg :)

és nem,ez nem sok :) én tegnap épp a vezetéknélküli,mobilos net után érdeklődtem,hááát nem éppen olcsó mulatság...

azon pedig ne aggódj,hogy rajtam kívűl esetleg,ki/kik látták.rossz ember nem lehetett,mert ez az Opelklub :)

Link to comment
Megosztás:

ha a fórumon nem is leszel aktív,gyere talikra,az a lényeg :lol:

és nem,ez nem sok :) én tegnap épp a vezetéknélküli,mobilos net után érdeklődtem,hááát nem éppen olcsó mulatság...

azon pedig ne aggódj,hogy rajtam kívűl esetleg,ki/kik látták.rossz ember nem lehetett,mert ez az Opelklub :)

Bárki olvashatja ehhez nem kell tagság. Miért kell mobilos. Én egy cselló standard+telefonon gondolkodok.

Link to comment
Megosztás:

Bárki olvashatja ehhez nem kell tagság. Miért kell mobilos. Én egy cselló standard+telefonon gondolkodok.

nekem t-online van otthon,de ha már van notebook,akkor kényelmes lenne mindenféle kötöttség nélkül netezni.na de nem bármi áron :lol:

bárki olvashatja,de ide nem jár mindenféle jöttment ember :)

a csillagok a tali topikban szerintem csak kellékek :)

Link to comment
Megosztás:

nekem t-online van otthon,de ha már van notebook,akkor kényelmes lenne mindenféle kötöttség nélkül netezni.na de nem bármi áron :lol:

bárki olvashatja,de ide nem jár mindenféle jöttment ember :)

a csillagok a tali topikban szerintem csak kellékek :)

Ide csak jó emberek járnak! :)

Nem Tom megnézni a menüt nem müxik, a kiszolgáló nem találja, pedig reggel még sikerűlt!

Ma vittem szerelőhöz a Jancsikát állítólag /remélem/holnapra kész.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.