Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Csak én jelezetem? remélem legalább Mackó hozza Ildit mert ha nem szerintem Andi sem jön el!

Figyó, ha már ketten hozzátok a bnőtöket, akkor én is viszem Gyömbimet

Eddig mindig vittem, de most nem akartam, mer tom, hogy lujdzsi sem hozza sosem, meg akinek van társacskája

meg múltkor karácsonykor RRoli sem hozta

Köszi srácok! Imádlak titeket!

ui: Sanyi! volt skodám(pöpec mocival), és használtam sokáig ladát is... szóval sejtem-tudom miből maradok ki! :lol: sajna

A skodának más a súlyelosztása, mivel a motor hátul van, azzal érdekes lehetett (mint a bogár)

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy kitagadtok emiatt, dee én most szemet vetettem egy driftelni alkalmas 82-es kiadású SEL Mercire 2.8-as kéziváltós, gázosbenzines álomautót. Haver vinné roncstelepre, és azon az áron venném meg (40ezer) max ha nem lesz időm megcsinálni, akkor leadom.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy kitagadtok emiatt, dee én most szemet vetettem egy driftelni alkalmas 82-es kiadású SEL Mercire 2.8-as kéziváltós, gázosbenzines álomautót. Haver vinné roncstelepre, és azon az áron venném meg (40ezer) max ha nem lesz időm megcsinálni, akkor leadom.

Azonnal vedd meg!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Figyó, ha már ketten hozzátok a bnőtöket, akkor én is viszem Gyömbimet

Eddig mindig vittem, de most nem akartam, mer tom, hogy lujdzsi sem hozza sosem, meg akinek van társacskája meg múltkor karácsonykor RRoli sem hozta

Szerintem ezt a múltkor már átbeszéltük... HOZZAD!

Lehet, hogy kitagadtok emiatt, dee én most szemet vetettem egy driftelni alkalmas 82-es kiadású SEL Mercire 2.8-as kéziváltós, gázosbenzines álomautót. Haver vinné roncstelepre, és azon az áron venném meg (40ezer) max ha nem lesz időm megcsinálni, akkor leadom.

Már miért tagadnánk ki? Szeretjük az autónkat, de szerintem mindenki számára van más autótípus is. Ott van például az ... ööö ... segítsetek már? Milyen más autómárkák vannak? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap a szerelő haveromnál ki lett szerelve az AGR szelep. Kifelé könnyen jár, ám időnként nagyon nehéz visszatolni, mert megragad zárt állapotban. Ma bevitték a TVK-ra kipucolni. Remélem a legjobbakat, mert piszok sz@r helyen van, nincs kedvem másodjára is ezt szerelni. A szívósor teteje, a víztartály, a MAP szenzor és egy rakás cső és kábelköteg kerültlebontásra, és így is majd' 1 órámba tellett kiszedni. Az alsó csavart alig lehetett elérni. És még ezt vissza is kell ma raknom... :lol: Ja, találtunk egy törött vákuumcsövet is, de a cseréje nem oldotta meg a problémát.

Én már nem is vagyok jó senkinek sem???? :) :) :)

Eztet meg honnan veszi a szép hölgy?

Link to comment
Megosztás:

A helyzet a következő: A Pompeiiba 10 embernél több nem fér el a kerekasztalnál, ezért a helyszín változott.

Az új helszín: Babalu étterem, Gambrinus köz.

Időpont :18:00 órát ajánlom, mert a vacsinak ejtőznie is kell:-)Ha nem jó szóljatok

Tamás hamarosan közzéteszi az aktuális étlapot, mert a weblapon a régi van, és arra kérek mindenkit, válasszon a menüből, és a választását jelezze felém, ma délutánig, mert szerdán le kell adnom a listát.

Nem lesz elszeparált hely, de szerintem megfelelő lesz, a fogadtatás nagyon kedves volt, bár már voltam ott korábban, enni még nem ettem ott, de eddig nem hallottam rosszat.

A tortát mi visszük, megrendelem hamarosan, ha esetleg van kívánság milyen ízű legyen, azt is jelezzétek.Ma!!!!

Még valami!I_S-t, és Softiékat valaki próbálja meg elérni, köszi.no meg Velot is esetleg

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

még hogy "a fogadtatás nagyon kedves volt" :lol: :D

elkezdtünk beszélni a pincérrel,aztán jött mégegy,utána egy szakács,két szakács,és a végére az étterem apraja-nagyja ott állt körül rajtunk :)

biztos csak beszélgetni akartak :)

az étlapot hamarosan publikálom,mindenki találhat a szája ízének megfelelőt,de tényleg arra kérünk,kérek mindenkit hogy MA azaz M-A délutánig jelezzétek majd,mit választottatok! mert akkor a helyszínen mindenki egyszerre kapná meg a vacsorát,ami nem lenne hátrány :P

a hely nekem is nagyon tetszik,kényelmes,nagy,bizonyos szinten zárt rész.és nagyon-nagyon hangulatos.

Én már nem is vagyok jó senkinek sem???? :D :D :D

ezt teljes mértékben cáfolnám :lol: :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Az új helszín: Babalu étterem

A tortát mi visszük, megrendelem hamarosan, ha esetleg van kívánság milyen ízű legyen, azt is jelezzétek.Ma!!!!

Hűűűűűűűűűűűűűű

A babalu nagyon jó, egyszer voltam lent, nagyon teccik a hangulat, oan afrikai hangulat, akkor van esély, hogy vmien nemzetközi kaját eszünk, imádom a nemzetközi kaját.

Tortából szinte mindent szeretek, ami NEM édes krémes mázas cukkros

Naon jó pl. gyümitorta, túrótorta, tojáslikörtorta, stb. almatorta

Ha krémes, akkor ne legyen zsíros, vagy vajas, hanem joghurtos alapú krémből, mer az ehetetlen vkinek (túl laktató)

Link to comment
Megosztás:

ok, akkor Endlos rendezi a tortát, mert én véletlenül valami krémeset vagy zsírosat vennék, mert nem simerem a z édességeket, de ha nincs időd rá, szólj, püben meg elmondom a torta kinézetére vonatkozókat :lol:

Esetleg mondhatnál egy oan helyet, ahol nagyon jól csinálják a tortát, meg rendelni lehet, meg stb. (nem szoktam sosem, mindig magam csinálom :-))

Link to comment
Megosztás:

Esetleg mondhatnál egy oan helyet, ahol nagyon jól csinálják a tortát, meg rendelni lehet, meg stb. (nem szoktam sosem, mindig magam csinálom :-))

epreskert utca végén, az általános iskolával szemben van egy kis családi cukrászda... olyat csinálnak, amilyet csak akarsz. :) ja és akár még az alakjában is lehet szinte bármi... akár ótó is. :lol: csak az már vagy 3-4e Ft..

Link to comment
Megosztás:

epreskert utca végén, az általános iskolával szemben van egy kis családi cukrászda... olyat csinálnak, amilyet csak akarsz. :) ja és akár még az alakjában is lehet szinte bármi... akár ótó is. :lol: csak az már vagy 3-4e Ft..

A fényképek kedvéért szentem belefér fejenkét 300ft nem? :-)))))))))

hagy irigykedjeneka pestiek

(helyesírás)

Link to comment
Megosztás:

Esetleg mondhatnál egy oan helyet, ahol nagyon jól csinálják a tortát, meg rendelni lehet, meg stb. (nem szoktam sosem, mindig magam csinálom :-))

Ennyi erővel akár intézhetem tovább is...a lényeg épp az lett volna hogy az évvégi zárás mellett tehermentesítve legyek kissé, de hiába álmodom.

Szóval oylat esztek amiylet viszek, ha nem tetszik akkor sajna, majd legközelebb eszünk mást :lol:

A szervezést érintő kérdésekről pedig szombaton beszélni szeretnék veletek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.