Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nekem nem kell köszönni semmit. Két napja (ha szigorú lenne a vezetés) nem vagyok klubtag. Várom a fizut, hogy a klubtagságit be tudjam fizetni.

Ja, fejlemények: az ortopéd doki szerint annyira be vannak gyulladva az izületeim a bokámban, hogy azokat látnia kell egy reumatológusnak. Beutalót viszont csak háziorvos írhat, aki Túrkevén van. Tehát ebből táppénz lesz, akkor viszont nincs leltár, de van Debrecen! Milyen jó is betegnek lenni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát, én is jobban szeretek dumcsizni.

Én nem szeretek beszélni... És amúgy is másként tudom a sztorit. :)

Na jó, legyen AGR szelep. Mindegy, ma úgyis viszem diagnosztikára és ott megnézzük, hogy a szenzorok mit mérnek. Hívtam a Csergőt, 25e kedvezmény nélkül a legolcsóbb, 30e-ért van gyári felújított és 45e a gyári... Nem könnyű a választás. Asszem u.gy. lesz belőle és hamarosan elvakolom.

góré? az vidéken van,tudod,ilyen kukoricatároló építmény :)

Íííí, mennyit játszottam én abban. Egyszer majdnem rámborult az egész kukoricahalmaz... :lol:

Link to comment
Megosztás:

én azért elgondolkodnék a gyári felújítottan is!!!

anno AC-pumpával játszottam el ezt,60e lett volna darabja,és kettő kellett a gti-ben,a kút utcán (reklám helye :) ) pedig 18 volt a két pumpa felújítása. teljesen tökéletes,halk,megbízható volt.és persze garanciával

utángyártottnál meg gyártótól függ sok minden :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én nem szeretek beszélni... És amúgy is másként tudom a sztorit. :)

Na jó, legyen AGR szelep. Mindegy, ma úgyis viszem diagnosztikára és ott megnézzük, hogy a szenzorok mit mérnek. Hívtam a Csergőt, 25e kedvezmény nélkül a legolcsóbb, 30e-ért van gyári felújított és 45e a gyári... Nem könnyű a választás. Asszem u.gy. lesz belőle és hamarosan elvakolom.

Íííí, mennyit játszottam én abban. Egyszer majdnem rámborult az egész kukoricahalmaz... :lol:

Mijazaz u.gy.? mirre szolgál az AGR szelep? AGResszív motorteljesítménynövelés? :-DD

Ha vki esetleg nosztalgia érzetért hajlandó fizetni nekem 1350 Ft-ot óránként, akkor jöhet ugrálni a kukoricatárolómban, de kérem, hogy előre szóljon, mert le vannak foglalva az időszakok.

Ja és nyuszi, meg mindenki, én igazából benne vagyok Bólingban is, meg kerekasztalban is

Link to comment
Megosztás:

ez esetben nem számít,hogy poénnak szántad-e vagy sem,de engem ettől függetlenül kikészített :lol:

Bittosan sok dolog van a világon, ami téged kikészít de nem tesz jót a lelki, később a testi egészségednek, ha csukott szemmel jársz. 20-30 év még.

Link to comment
Megosztás:

Bittosan sok dolog van a világon, ami téged kikészít de nem tesz jót a lelki, később a testi egészségednek, ha csukott szemmel jársz. 20-30 év még.

a lelki és testi egészségemnek a világ akármilyen értelemben sem tesz jót.egy autóval akárhogy jársz,ártasz neki,mert használódik...kérdés hogy használod.

azt hiszem,az élet is ilyen.

de nem akarok erről filozofálni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Halihó !

Üdv mindenkinek.

Szabó Tmi: Stervó klínika 06303136396

Köszi!

Épp most beszéltem velük, mert a cégtudakozóban benne vannak. :) Epreskert 23 a címük. Ha mákom van, akkor olyan szervó van a gépsasban, mint az F Astrákban, és akkor felújítható. Ha nem, akkor is tud rá olcsó megoldást. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.