Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Valaki a múlkor azt írta, hogy a bokszolókkal sakkozni, a sakkozókkal boxolni érdemes. Az én főnököm megjelenését és IQ-ját véve alapul bárhogyan mgverném. Node attól még tuti nem engedne el. Majd harcolok...

orrosokkal drift versenyre menni faros autóval,az nem jó? :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Cáfolnám. :lol:

Cáfolni lehet, de bizonyítani nem. Meghát ugye mindenki a saját tapasztalatai után itél.

Ma (meg tennap) aknán állt bull, a bontott gólyalábból, meg a sajátból összehoztunk egy ######át anyagban túlléptem a 30 rongyot (toronycsapágyak kompletten, kerékcsapágyak, silentek), munkadíj, meg benzin rohangálás 13ezer. Ezekután ne mondja nekem senki, hogy maradjak ésszerű határok között a felújításban :-DDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Megosztás:

Mivel többen jelezték jó lenne nem csak vacsorázni, hanem aktív programot szervezni, ezért a javaslatom a következő, bár lehet kicsit borsosabb lesz a végösszeg.

A FOntanaban mondjuk 6-7-ig bowlingozunk, a kis létszámra való tekintettel sztem elég lesz egy pálya, de ha mégsem akkor helyben módosítunk, ott van biliárd,csocsó, darts, fallabda is.Foglalva csak a bowling lesz, feltéve ha egynél több a jelentkező. 7-től pedig vacsora. Az áraikat sajnos most még nem tudom, de úgy gondolom így két legyet üthetünk egy csapásra, és vacsora után aki akar még mehet vissza játszani, feltéve hogy addigra marad még hely.Vagy pedig előbb vacsi, aztán játék, bár....teli hassal én nem fogok az tuti. Létszám ismeret hiányában még a hely nincs lefoglalva, ha szerencsénk van jövőhét nem lesz még késő, és nem foglalják le a helyet.

A szervezésről pedig annyit, hogy mint korábban említettem, várom a javaslatokat, és bárki kezébe veheti az irányítást.

Ui.Gyuri, nálam aludhattok, bár lehet nem jut ágy, hiszen leszünk már ott egy páran, de valahogy megoldjuk, ezért felesleges szállodára költeni.

Link to comment
Megosztás:

Ohh csöpög a nyál, kéne egy bögre ide :-))) (szegény billenytű)

vacsora után aki akar még mehet vissza játszani, feltéve hogy addigra marad még hely.Vagy pedig előbb vacsi, aztán játék, bár....teli hassal én nem fogok az tuti. Létszám ismeret hiányában még a hely nincs lefoglalva, ha szerencsénk van jövőhét nem lesz még késő, és nem foglalják le a helyet.

Nem nagyon megerőltető a pocinak a bóling nagyon előre le kell foglalni, két ünnepközt voltunk, a billiárdasztalok nagyon gányul vannak elhelyezve, (kicsi a hely) az étkező ilyen magas asztalok, plaza-kiülős hangulat, csocsó meg elkerülte a figyelmemet, de ha bóling lesz, akko én benne vok.

Link to comment
Megosztás:

Roli! Vélemény?

Szépen egyben van...

De ahogy nézem,ebben sem honda futómű van hátul :)

Egyszer ha sikerül egy ilyen motort kerítenem,csak egy napos munka lesz beengedni az ascona-ba,mivel fizikailag minden mérete ugyanaz,mint az én motoromnak :) akkor lesz majd nemulass! :lol:

De ha már a képeknél tartunk,Sanyi! Vélemény? :)

27790293.jpg

És erről?

27790253.jpg

Link to comment
Megosztás:

Endlos, tisztában vagyok a hely adta lehetőségekkel, de mivel épp te voltál az aki felvetette, ne csak vacsora legyen, ezért gondoltam, hogy ez az hely megfelelő lehet.Amúgy mi a céges bulin nagyon jó hangulatban letudtuk az estét, és a kaja is finom volt...Gondolom a magánszemély sem esik alacsonyabb elbírálás alá, mint a cég.

De mivel mindig csak a negatívumok kerülnek felsorolásra, javasolni pedig senki nem javasol semmit, nem is tudom mi lenne a helyes.

Mivel szombat este lesz, és vacsora után ha másik helyre vonulunk már nemigen lesz sehol hely, ezért bátorkodtam javasolni a Fontanat, ahol minden egy helyen van.

De akkor várom a javaslatokat.Vagy akár valaki meg is szervezheti...Én számos lehetőséget adtam, valamelyikkel mindig baj volt. Lassan már a kedvem is elmegy az egséztől, mert feleslegesen töröm magam mindig, és kicsit unom már.

Ha valami fejlemény van, szóljatok, köszi

Link to comment
Megosztás:

Holnap megyek ortopéd dokihoz, mert már teljesen járóképtelen vagyok. Tegnap csak ülőmunkát tudtam végezni, az meg a munkakörömben nem sok van. Tehát számítok egy jó kiadós táppénzre. Ha a doki hazazavar, akkor ott leszek szombaton. További fejlemények holnap. A helyen meg ne idegeskedjetek. Megyünk, ahova megyünk. Mindenhol jól érezzük magunkat, minden problémát lendületből megoldunk. Ha meg nem tetszik, akkor jövőre nem oda megyünk. Ennyi...

De ha már a képeknél tartunk,Sanyi! Vélemény? :lol:

Szép, nagyon szép! Jól haladtok!

Mi még a tervezési fázisban vagyunk. De úgy néz ki, hogy ikreket készítünk a cimborával. Legalábbis ez az új terv. Ő is szélesítettet akart, meg én is, de különböztek a terveink. Tegnapelőtt összeültünk, volt egy kis érdekegyeztető konferencia, és közös nevezőre hoztuk a dolgokat. Tehát a két autó kicsit az ő, kicsit az én ötletem lesz. Szépek lesznek, és furcsák! :) Egy trükk, csak úgy sunyiba: hátulról előre nyíló motorháztető, de Jaguar E-Type stílusban. (együtt nyílik a lámpával) Szerintem baromi jól néz majd ki (egyszer).

Link to comment
Megosztás:

De mivel mindig csak a negatívumok kerülnek felsorolásra, javasolni pedig senki nem javasol semmit, nem is tudom mi lenne a helyes.

Na erre én aszondom, hogy ha jó a társaság, akkor jó a hangulat, és akkor bárhol jó, nekem seemann jobban teccene, utána meg csocsó a neonban, vagy royalban miccótok?

Nem akartam bekavarni, csakhát most voltam ott, és egyszerűen csak elmondtam az érzésemet.

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes. Ellenem viszont nem szokás nyerni. :lol:

Ja, hogy folytattad! :) Így már más! :)

Viszont nekem a pszichológus is megmondta, hogy versengő típus vagyok.

Nekem a pszichológus azt mondta, hogy oktatnom kellene az életfelfogásomat, (én adtam tanácsokat neki) :-))

Link to comment
Megosztás:

Sanyi,ha esetleg gondolkodsz olyasmin,amit mi megcsináltunk,csak szólok,a kasztnisom azt mondta,reméli nem ez volt az utolsó ilyen autó,amin ilyet kellett csinálni,mert nagyon tetszik neki,és nagyon élvezte hogy a lehetetlent is megcsináltuk :) szóval én gondolkodnék a helyedben;nem is volt drága

Endlos,nekem is nagyon bejön,ahogyan kezeled a dolgokat,minden hozzászólásodban van egy kis endloszos,amiről akkor is megismerném a hozzászólást,hogy te írtad,ha nem lenne odaírva :)

A driftről pedig csak annyit,hogy jól fogod fel,baromi nehéz lesz,de győzhetsz is akár :)

Csak végig hátrafelé kell majd menned,és ha túlcsúszik,akkor azt is ellen kell kormányoznod...

kuva lassú a forum,mia farok van vele?! :lol:

Szép, nagyon szép! Jól haladtok!

A futómű benn,a padlólemez is,és minden változtatás...apróbb dolgok vannak már csak hátra,és az eredeti kasztni hibáinak javítása,no meg egy-két merevítés még...

Azért áll fenn a segge ennyire,mert omega rugók voltak csak a futóműhöz,és hát az nem 760kg-hoz van tervezve,hanem az 1470 és 1620-as tartományhoz(ennyi a legkönyebb és a legnehezebb omega,felszereltségtől függően)

De én láttam még rugók nélkül is,az már jobban tetszik :)

Link to comment
Megosztás:

De akkor várom a javaslatokat.Vagy akár valaki meg is szervezheti...Én számos lehetőséget adtam, valamelyikkel mindig baj volt. Lassan már a kedvem is elmegy az egséztől, mert feleslegesen töröm magam mindig, és kicsit unom már.

Ha valami fejlemény van, szóljatok, köszi

erről beszéltem én is,és nem a te védelmedben.sajnos ez van :lol:

Ez érdekes. Ellenem viszont nem szokás nyerni. :)

khmmm-khmmmmmm :)

Nekem a pszichológus azt mondta, hogy oktatnom kellene az életfelfogásomat, (én adtam tanácsokat neki) :-))

vááááááááááááááááááá [fejem az asztalba verős szmájli-hegyek]:) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kicsit Lujdzsit játszottam mostanában, de összejöttek a dolgok a melóban és otthon is. Meg sem álltam. A Corsa sem. Ennek következtében és a motorkontroll lámpám és nincs alapjáratom. Ma viszem diagnosztikára. A hibakódot kivillogotattam,a hibakód 1405 (ha jól emlékszem még, de a hibát leírtam a Corsa topicban), de látni szeretném a szenzor értékeit, jeleit is (ja, lambdaszonda jött ki erre a kódra) és ehhez nekem nincs műszerem otthon.

Most megyek tovább melózni. Ha besokallok, akkor veszek ki szabit és többet leszek fent. Addig marad a Lujdzsi-effektus. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mint említettem fent a két különböző hellyel az a gond, hogy nem tudni mikor érünk egyikről a másikra...és szombaton elég necces szerintem helyet kapni, ha nincs foglalva, pláne. És ki tudja a vacsival mikorra végzünk.És megmondom őszintén nekem nincs kedvem a beszélgetés hevében felpattanai, csak mert menni kell a másik helyre....de nekem 8. foglaljátok le akkor ami tetszik.

Felhívnám a fiygelmet, hogy a Pompeiban van kerekazstal ami esetleg a beszélgetés szempontjából kedvezőbb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.