Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

erre azért ne vegyél mérget :D

Az év első munkanapján elaludtam....remélem a többi napon nem így lesz, 7.15-re kellett volna beérnem, és én 7:10kor keltem :lol:

Nyuszi elkapta a Roli szindrómát?! :) Mindenhonnan elkések :)

Az év első munkanapján eddig semmi olyat nem csináltam,amiért pénzt adtak volna...

Még csak este 10-től fogom megtapasztalni milyen ebben az évben dolgozni...Félek tőle,épp olyan lesz mint tavaly :)

Viszont az asconából ma eltűnt a régi padlólemeze :)

Be is ejtettem az aknába,mint ami nem kell,és szegény autó már várja hogy kapjon újat :D

Link to comment
Megosztás:

Viszont az asconából ma eltűnt a régi padlólemeze :lol:

Be is ejtettem az aknába,mint ami nem kell,és szegény autó már várja hogy kapjon újat :)

Nagyban dolgozol, én olyan pici léptekkel haladok, de van egy jó kis kadett a roncstelepen, egy csomó cuccot elhoztam róla, és csak 1 ezrest kért a srác (legálisan) köztük volt az előbb összetört sárvédő is. Megyek majd telóért is (elgörbült) meg sok más is kell róla. Gyönyörű arany színű. De Roli mehgcsináltam, amit mondtál, bár a szerlőnek más volt a véleménye, aszontam neki, hogy csak abban az esetben megyek hozzá, ha ezt végig csináljuk (hidrotőke zsírtalanítás, stb.) úgyhogy most kicsivel frissebb ugrékonyabb lett a moci, 3 himbát(900Ft/db), és egy tőkét(1700) is cserélni kellett.

Köszi neked a tanácsokat. Igaz, a vezérműtengely nem cserélhető csapágyas, legalábbis a szerelő aszonta (végig vele voltam) hogy egyben van a házzal.

Link to comment
Megosztás:

Nagyban dolgozol, én olyan pici léptekkel haladok, de van egy jó kis kadett a roncstelepen, egy csomó cuccot elhoztam róla, és csak 1 ezrest kért a srác (legálisan) köztük volt az előbb összetört sárvédő is. Megyek majd telóért is (elgörbült) meg sok más is kell róla. Gyönyörű arany színű. De Roli mehgcsináltam, amit mondtál, bár a szerlőnek más volt a véleménye, aszontam neki, hogy csak abban az esetben megyek hozzá, ha ezt végig csináljuk (hidrotőke zsírtalanítás, stb.) úgyhogy most kicsivel frissebb ugrékonyabb lett a moci, 3 himbát(900Ft/db), és egy tőkét(1700) is cserélni kellett.

Köszi neked a tanácsokat. Igaz, a vezérműtengely nem cserélhető csapágyas, legalábbis a szerelő aszonta (végig vele voltam) hogy egyben van a házzal.

Persze,és ha tönkremegy valami,cseréled az egész házat?

Nem egy tönkremenő alkatrész fajta,én az én C20XE motoromnál tapasztaltam meg,ott az első csapágy rajta volt a gyujtáselosztó végén... Nem ismerhetek minden motort fejből,csak a tapasztalataimból indulok ki mindig...a szerelődnek mindíg igaza van,nekem ez nem szakmám! :lol:

Viszont az biztos hogy hidrót vagy himbát vagy mindet kicserélem egyszerre,vagy egyiket sem :)

De örülök hogy jobb lett az ótód!

Link to comment
Megosztás:

Tamás! Véletlen összekentem azt a csíkot is, de nem érdekel, mert attól még elmegy az egész...

Ja, amúgy kész is van. Minden alkatrészt én festettem rajta, én fújtam pici airbrush pisztolykával stb.

Aki nem hiszi, járjon utána.

Most viszont alszok, mert a hajnal marhára közelít, és nekem melózni kell menni.

képek majd holnap...

pápá

Link to comment
Megosztás:

azt hiszem megyek kocsit mosni,kiállok a garázsból :)

Akkor miattad kellett felhőszakadásban vezetnem 250km-t??? :) :)

Nyuszi elkapta a Roli szindrómát?! :) Mindenhonnan elkések :D

Ez lehetne SzaboT szindróma is... :lol:

Tegnap megvolt az újév első munkanapja. Nem késtem el (mert a munkaidőm miatt nem tudok elkésni :D ), de a melóhoz sem volt kedvem. Ma sincs... Meg semmihez... Megyek semmit tenni... Bocsi, ha összeszedem magam, akkor majd jövök.

Link to comment
Megosztás:

Akkor miattad kellett felhőszakadásban vezetnem 250km-t??? :) :)

Ez lehetne SzaboT szindróma is... :lol:

Tegnap megvolt az újév első munkanapja. Nem késtem el (mert a munkaidőm miatt nem tudok elkésni :) ), de a melóhoz sem volt kedvem. Ma sincs... Meg semmihez... Megyek semmit tenni... Bocsi, ha összeszedem magam, akkor majd jövök.

Egy fotel,egyik oldalt minden kajával,amit szeretek,másik oldalt minden piával,amit szeretek,előttem egy nagy TV,olyan műsorral amit én szeretek.Ja és kell egy álom nő is meztelenül aki mindezt tetőzi azzal hogy mosolyog :D :)

Ehhez csak lenne kedved Tomi nem?

Ehelyett mi van? Menjünk dolgozni éhbérért,morál nulla,... bocs Roli, de no politika... Macisajt

Megyek alszok,hátva vmi szép autóról álmodok...

Módosítva : mackosajt
Link to comment
Megosztás:

Akkor miattad kellett felhőszakadásban vezetnem 250km-t??? :) :)

:lol: :D

Ez lehetne SzaboT szindróma is... :)

na,mindenkinek van szindrómája? ebben az országban már mindent lehet??? :D :D

Megyek alszok,hátva vmi szép autóról álmodok...

jobb,ha a KDP-304-ről álmodni sem mersz :) :D

(na,erre tudom mi lesz a válasz,sebaj,legyen karácsony :lol:)

Link to comment
Megosztás:

:lol: :)

na,mindenkinek van szindrómája? ebben az országban már mindent lehet??? :) :D

jobb,ha a KDP-304-ről álmodni sem mersz :) :D

(na,erre tudom mi lesz a válasz,sebaj,legyen karácsony :D)

Mi az a KDP-309 ? :)

Én csak BJL-982-ről álmodok,meg néhanapján jön egy két foszlány a CVZ-554-ről is....

Nemtok alunni

Link to comment
Megosztás:

Persze,és ha tönkremegy valami,cseréled az egész házat?

Nem egy tönkremenő alkatrész fajta,én az én C20XE motoromnál tapasztaltam meg,ott az első csapágy rajta volt a gyujtáselosztó végén... Nem ismerhetek minden motort fejből,csak a tapasztalataimból indulok ki mindig...a szerelődnek mindíg igaza van,nekem ez nem szakmám! :)

Viszont az biztos hogy hidrót vagy himbát vagy mindet kicserélem egyszerre,vagy egyiket sem :)

De örülök hogy jobb lett az ótód!

Á-Áááááááá Ő sem szerelő, csak dolgozott a szakmában jó sokat, most rokkantnyugdíjas, és eből él, hogy otthon szerelget ismerősöknek, elég jól megy neki. Igazad van, nem logikus ez az egyben csapágy dolog, de ott nagyon úgy nézett ki, az össze cucc cseréje meg sok let volna, ha eddigi ráköltésemet nézzük, már egy B-Vectrát vehetnék :-)) Spórolok, ahol lehet. Meg tennél nekem egy szívességet? Ha lenne időd, vagy csak egy kiindulási pontot mutatnál, hogy ha nagyobb motort akarnék bele rakni, ami könnyű, egyszerű felépítésű, de legalább 200 pacis, és nagyon nagyátalakítás nélkül is beszerelhető lenne az 16SH helyére.

Tamás! Véletlen összekentem azt a csíkot is, de nem érdekel, mert attól még elmegy az egész...

Ja, amúgy kész is van. Minden alkatrészt én festettem rajta, én fújtam pici airbrush pisztolykával stb.

Aki nem hiszi, járjon utána.

Most viszont alszok, mert a hajnal marhára közelít, és nekem melózni kell menni.

képek majd holnap...

pápá

milyen erbrash készleted van? Nekem is kellene egy, vagy legalábbis kölcsön 2 alkalomra. Nézegettem őket, eléggé drágák, a legolcsóbb hobby verzió is 20-30 ezer.

búék dc.régió

endlos cserélhető a vez tengely az tuti, szerinted a fokolt tengely hogy megy be????

csapágya külön nincs az maga a hengerfej anyaga

Mi is így láttuk szétszereléskor, akkor csak az egész házat cserélni kell? vagy van rá vmi felújítási mócer?

kimoderálva ... lécci ne politizáljatok... Macisajt...

Mi az a KDP-309 ? :lol:

Én csak BJL-982-ről álmodok,meg néhanapján jön egy két foszlány a CVZ-554-ről is....

Nemtok alunni

Ja ezek rendszámok?

Módosítva : mackosajt
Link to comment
Megosztás:

... egy kiindulási pontot mutatnál, hogy ha nagyobb motort akarnék bele rakni, ami könnyű, egyszerű felépítésű, de legalább 200 pacis, és nagyon nagyátalakítás nélkül is beszerelhető lenne az 16SH helyére...

húúúú,ezek túl nagy igények :lol:

Link to comment
Megosztás:

C20LET pl egy calibra-ból... ennél könnyebbet nemt tudok,ami van is 200 paci

Cserébe viszont kb. 4-500 ezer forint az install, alap hangon. :lol:

És akkor maradt gyári a moci, estleg be lett coolerezve. Persze minden generál és felújítás nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Jó könnyű motor :)

"könnyű, egyszerű felépítésű, de legalább 200 pacis, és nagyon nagyátalakítás nélkül is beszerelhető lenne az 16SH helyére.

"

megfelel a kritériumoknakforum_icon_szetvert.gif

kasszánál tess' fizetni :lol:

Hát még belevarázsolni. :)

miért,corsába is szinte lötyög :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.