Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nos kedves régiós társak... köszöntsük köreinkben hivatalosan is Softi-t és Zo-lee-t!

mostan beszéltem Mélykékünkkel, és gyorsan megoldotta ezt. 1000 köszönet érte neki! :lol:

Köszönjük mindenkinek a gyors közbenjárást!

Pont most nem olvastam 2 napig:-(

Már tudok irni máshová is:-)))

Link to comment
Megosztás:

Már tudok irni máshová is:-)))

Én is! Pl itt van egy nagy naptár a billentyűzet alatt vagy van egy csomó papír a tartóban. Azokra mind tudok írni. :)

Na jó, ez gyenge poén volt, nézzétek el nekem. Fáradt vagyok, de ha minden jól megy, akkor ez az utolsó munkanapom az évben! Ideje lesz már. Van pár elmaradásom, amit jó lenne már megoldani (BC teljes kalibrácója, tükrök beszerelése, ja, ajándékok vásárlása, szoba rendberakása.... hú, lehet, hogy melózni egyszerűbb?).

Tegnap kaptam az 5. évfordulómra egy emléklapot és egy funkciós, JABIL Tiszaújváros, 2001-2006 feliratú tollat a cégemtől. Megjöttek a Tesztmérnökségi pólók is. Plusz az egyik beszállítónk osztogatott mindenféléket. Nekem pl egy üveg ***-os Metaxát... :lol: Mondjuka dolgot csak félig értem, mert én nem állok velük közvetlen kapcsolatban, annyi, hogy volt kollega. Lehet, hogy kimaradt... :)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Tomi! Ez a lehet dolgozni egyszerűbb dologban van valami... mikor itthon vagyok, alig haladok bármivel is, ha meg dolgozok, akkor jobban haladok.

Ok, hogy a cégnél haladok, de otthon meg szalad a szoba. + van egy csomó DIY melóm és ott a Corsa is. Már unom ezeket a 24 órás napokat! :lol:

Szia Sanyi! Figyelünk, figyelünk?

Link to comment
Megosztás:

Szasztok :)

rég jártam erre :lol:

Vascona

Sörös

tegnap a jászfalui bontóba élőbe megnéztem a PONTIAC GTO járgányt igen igen lenyügöző v8,6000ccm 400paci egy éves 8 misiért eladó grafit szürke jó belső egy dolgot kifogásolok nagyon calibrás igy élőben még méretre is de eléggé lenyügöző a látvány de omegához nem sok köze van se kaszni se futómü se semmi egy távoli rokon és belüről is igen csak szükös akár a cali hátul pláne szerintem ez most amcsiba olyasmi mint itt a turbo cali picit modernebb design-be egy kömüves porse

fogyija az olyan (tulaj szerint): város 16l

közút normál 12-13l normál tempo

stiftelve 18-25l

Link to comment
Megosztás:

Szíííííaaaaa Tas!!!

Akkor csak jobb az a 3.0 24v? :)

sza maci

részben jobb :)

ha másnem azért mert az enyém

de a 400 métert nemtudom 12s alatt megtenni ez meg igen

stiftelve :)

üdv tas!rég jártál erre! :)

hja tényleg csak egy kicsit zürösödött az életem és nem sok időm volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.