Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ha imádod, hogy anyáznak, akkor csak hagyd... Bár ködben nem vagyok én se olyan morcos a ködlámpára. De aki csak a ködlámpáját használja világításra (köd nélkül), azt ott helyben lelőném.

Most sima fényszóróval jöttem, dekicsit idétlenül éreztem magam, mikor szokás szerint lekapcsoltam, amikor szembe jöttek.

igaz sikerült megnyikkantanom a féket, mert sajnos HOBi nagyon meg akarta csókolni az előttünk álló Astrát :lol:

Asztrát, támn szerelmes?

Link to comment
Megosztás:

A fórum védett részeit majd akkor tudom használni ha a hawai bulinak vége?

A ködlámpának az elhelyezése lényeges, nem?

jaja,akkor leszel majd klubtag.addig sajna nincs senki,aki átsorolna.

igen,fontos az elhelyezés,mivel ha jól emlékszem 1-1,5 méter magasan kezdődik maga a köd.

Link to comment
Megosztás:

A fórum védett részeit majd akkor tudom használni ha a hawai bulinak vége?

A ködlámpának az elhelyezése lényeges, nem?

Hali!

Mivel téli szabin van az admin csapat, ezért lehet, tényleg csak akkor leszel teljes jogú...

... hacsak közben nem sikerül valakivel beszélni, aki képes téged átsorolni.(már próbáltam finoman, sms-ben felvenni a kapcsolatot egy igen kedves emberrel, de valszeg a hétvégi buli miatt nem jött össze)

ui: Zo-lee vagy Zolee a másik új klubtársunk fórumos neve? vagy inkább úgy kérdezem, hogy nem tudjátok, véletlenül nem csinált még 1 felhasználót ugyanazzal a mailcmmel, és most nem tud fórumozni? mert van a validating csoportban ilyen nevű egyén, és egy ilyen pl. okozhatja az odasorolást.

ui: befejeztem a mélyhangkiemelőszerkezet beépítését a kocsiba... közben az akksi lemerült... és azóta világít a légzsáklámpa. :lol: :) :) következtetés... beépítés közben ne hallgasd a rendszert, mert lehúzod az akksit... pláne, ha az nem új...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.