Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jókor mondod ekkora ködben hogy érjek oda?Még hajat is mosnom kell, meg a te szép ruhádhoz, nekem is csininek kéne lennem :)

Én hívtalak volna, de belépőkártyás a buli, azaz csak Jabil-os dolgozóknak lesz. :)

Á, ez csak az én meglepim lenne. Bár, az nagyobb meglepetés lenne, ha te kapnád! Bele lehetne faragni a csöpp kis Corsába, oszt' gyí! :) Egyenesben dúrva lenne! Kanyarban is, de ott máshogy...

Hú, az micsoda móka volna! Bár így is gyenguc a váltó. Még a végén elgondolkodok a váltó megpiszkálásán... :lol:

Link to comment
Megosztás:

szép estét :lol:

hiiideggg vannnn

de hogy lefagyott végtagjaim felmelegedjenek,fát vágtam :D

nézelődtem ma a városban,hááát igencsak rohangálnak az emberek már ajándékok után :)

én sajnos egyelőre eredménytelenül állok,azonban vettem az autóba "super white" izzókat. 4350 K a színhőmérséklete.nagyon-nagyon szép a fénye,esztétikus is :) forgalomban még nem próbáltam,telo szerint jobb. na de perceken belül megbizonyosodok róla :)

izzócsere közben megállapítottam,hogy nagyon átgondolt és könnyű kicserélni az égőket.a három autóm közül ennek a legjobb a kivitelezése :)

Link to comment
Megosztás:

Télen az astra már nem is jó? :)

ez egy tíz pontos beszólás volt :) :) :D

:D Eddig ez a legjobb! :lol:

ez nekem szólt?

mert ha igen,akkor elmondom,hogy mindhárom autót nagyon-nagyon szerettem,és mindhárom különböző dolgokban volt jobb a másik kettőnél,ezért értelmetlen lenne hasonlítgatni :)

Link to comment
Megosztás:

hiiideggg vannnn

azonban vettem az autóba "super white" izzókat. 4350 K a színhőmérséklete.nagyon-nagyon szép a fénye,esztétikus is :) forgalomban még nem próbáltam,telo szerint jobb.

izzócsere közben megállapítottam,hogy nagyon átgondolt és könnyű kicserélni az égőket.a három autóm közül ennek a legjobb a kivitelezése :lol:

Nekem is kéne venni mert elfogyott a tartalék. Valami plussz infók róla?

Csak elég kis kezed legyen! A jobb oldalit nehezebb!

Nálunk a pug307-eseket szervízbe hordják izzót cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is kéne venni mert elfogyott a tartalék. Valami plussz infók róla?

Csak elég kis kezed legyen! A jobb oldalit nehezebb!

Nálunk a pug307-eseket szervízbe hordják izzót cserélni.

hááát nekem igen nagy kezeim vannak... a jobb oldalit nehezebb igen,de nem lehetetlen.

plusz infó? ilyen racing type r "márkájú" ( :D ) műanyag dobozban árulják.kék az izzó üvege,de mondom,fehér fénye van,nem a sárgás,mint a normál izzók.

csinálnék képet,csak kölcsönadtam a gépet egy közeli rokonomnak,és üzemképtelenül kaptam vissza :lol: :) :)

pedig nagyon jó kis gép...volt :)

namajd valahogy megmutatom neked.

de most elmegyek egy karikára,már astra hiányom van :) utána beszámolok a tapasztalatról

sanyi,mackó meg.... :D :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem pontosak, de azért van 20 csatornás vevőjük.Több műhold, több infó, nagyobb pontosság.

nem véletlen volt sokáig hipertitkos a dolog.

Akkor monndtam, hogy nekem nem kell ilyen, amikor a kereszteződés közepén szólt rám a csaj, hogy frorduljon jobbra. Mondom anyád. Bár azóta megint rákattantam

csak most egy Mitac Mio A701-et szeretnék abban kamera is van, meg minden PDA funksön, ja és nem ucsósorban GSM-telefon, és gyönyörű is.

Link to comment
Megosztás:

Nálunk pedig egyedül ő. :)

Ez jóóóó! :lol: :) ... de én akkor is útálom a telet....

Akkor monndtam, hogy nekem nem kell ilyen, amikor a kereszteződés közepén szólt rám a csaj, hogy frorduljon jobbra. Mondom anyád. Bár azóta megint rákattantam

csak most egy Mitac Mio A701-et szeretnék abban kamera is van, meg minden PDA funksön, ja és nem ucsósorban GSM-telefon, és gyönyörű is.

Beállítás kérdése az egész... meg programé... az IGO ebben jelenleg profi!

Link to comment
Megosztás:

Nemcsak a váltó áttétel számít, hanem a kerék átmérője is.

az óra pontosságát befolyásolja :lol:

de főtengely ha 3000et pörög,akkor 3000et,még ha 17es kereket is raksz rá :)

max a fordulathoz tartozó sebességérték lesz más

ööööö remélem jót mondok. mackó? :)

kipróbáltam élesben az új szerzeményt is. hát mit mondjak qqqqqrrvaaaa jó!!

egyrészt sokkal erőssebb a fénye (vagy csak annak hat a fehér színe miatt),másrészt sokkal jobban világítja az utat. remélem nem ég ki hamar,mint azt néhány esetben hallani lehet. megérte :)

Link to comment
Megosztás:

az óra pontosságát befolyásolja :lol:

de főtengely ha 3000et pörög,akkor 3000et,még ha 17es kereket is raksz rá :)

max a fordulathoz tartozó sebességérték lesz más

ööööö remélem jót mondok. mackó? :)

másik kerékméret miatti sebességkülönbséget a rendőr előtt veszed csak észre. :D

(mi a fenéért fotóztak le 70-el, mikor csak 50-et mutatott az óra? ) :) vagy miért villog mindenki, mikor óra szerint 70-el megyek.... :) szóval a sebesség valójában változni fog, de az órán nem fogod meglátni.

Így jó lesz Tamás?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.