Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó reggelt!

Hideg van, de legalább nincs melegem odakint. :) Ami jobban aggaszt, hogy esik valami. :lol: Legalább hó lenne, de valami apró cseppek. Aztán majd jól lefagy, a közútiak meg ugye még tuti nem készültek fel a télre, hisz még csak December van, ergó sózás szóba sem jöhet majd, hisz a sót még most fogják megrendelni. :)

Megnéztem, 100km/h sebességnél 3600-on pörög a motor.

Megyek melózni, hátha hamar el tudok szabadulni. Meg ugye a kapcs. rajzot is ki kellene nyomtatni.

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

a megszokottnál jóval korábban jelentkezem a munkahelyen :)

SzaboT,100nál 3600 az elég durva! :lol: nekem 3000et pörög.

és szerintem ez az apró szemű valami a köd cseppjei.talán a hideg is közrejátszik,hogy ennyire látható cseppekké alakul (mert ugye a köd amúgy is pára)

a -2 fok tetszik,bár ilyen rövid távon nem szeretek kocsival járni,ilyenkor.

Link to comment
Megosztás:

A multkor bemértem GPS-sel 5 km/h-át csal az óra felfelé. 130 -nál.

Gumi 185/65R15

A GPS is csalhat, nem tökéletesek még azok a softwearek

Nem leszek egy ideig, szal ha vkinek nagyon hiányoznának a durva humortalan beszólásaim, akkor kérjetek időpontot, Format C:, újratelepítés

Link to comment
Megosztás:

A GPS is csalhat, nem tökéletesek még azok a softwearek

Nem leszek egy ideig, szal ha vkinek nagyon hiányoznának a durva humortalan beszólásaim, akkor kérjetek időpontot, Format C:, újratelepítés

egy újratelepítés nem vészes idő,azt hittem telelni indulsz :lol:

beraktam háttérnek a talin készült csoportképet (bár Tamás hiányzik róla,hiába mondtuk neki :)),tök jó néha rápillantani a csapatra :)

Link to comment
Megosztás:

nálam előfordul,hogy télen pólóban vezetek :lol:

Én is úgy szoktam. Max van rajta pulcsi meg kabát... :)

Tomi! Hazaértél már? :) Remélem jó utad volt.

Haza. Jó. :D

Ma bementem a helyi autóboltba légszűrőt meg ezt-azt venni. Rendszerint oda járok vásárolni, meg a szerelőm is ott eladó. Poénból rákérdeztem, hogy ha felrakjuk a zsebnaptárra, mint támogatót, akkor az mit ér meg neki. Szal van 10% kedvezményünk. :)

Ja, aki még nem tudná, zsebnaptár készítésén agyalok. Kell hozzá még némi infó. Ha összejön, akkor egy kis reklámért cserébe ingyé lesz. :) Ez mégis csak jobb reklámnak, mint egy sima szórólap.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.