Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

mi is választhattunk,62e üdülési csekk,vagy ez kpban,ami adózás után..... :lol:

Meg kell prószálni kis veszteséggel eladni az üdülési csekket, heléyedben meghirdetném, ha nem használod fel. Bár manapság már nagyon sok helyen fogadnak el ilyet, múltkor egy magánlakásban voltunk Lillafüreden, és mivel hivatalos embák voltak, volt ilyen joguk, vagy mi.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Meg kell prószálni kis veszteséggel eladni az üdülési csekket, heléyedben meghirdetném, ha nem használod fel. Bár manapság már nagyon sok helyen fogadnak el ilyet, múltkor egy magánlakásban voltunk Lillafüreden, és mivel hivatalos embák voltak, volt ilyen joguk, vagy mi.

bolond leszek eladni... :)

elhasználom én nagyon szívesen :)

csak érted,ha azt mondják, 62 ezer ft üdülési csekk,vagy 62 ezer ft kp.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

bolond leszek eladni... :)

elhasználom én nagyon szívesen :)

csak érted,ha azt mondják, 62 ezer ft üdülési csekk,vagy 62 ezer ft kp.... :lol:

De aszondod, levonnak egy csomót a készpénzből, a csekkből meg nem.

Különbenis nem látom lent, hogy be lennél jelentkezve, ezek szerint nem lehet abban bízni?

Link to comment
Megosztás:

De aszondod, levonnak egy csomót a készpénzből, a csekkből meg nem.

Különbenis nem látom lent, hogy be lennél jelentkezve, ezek szerint nem lehet abban bízni?

levonnak igen,de arra céloztam,ha azt mondanák,hogy választhatok,hogy 62 ezer forint értékben mit kérek...akkor lehet nem üdülési csekket :)

alul pedig azt látod,hogy ezt a topikot ki olvassa.amikor kimegyek a főoldalra,vagy másik topikba,akkor persze hogy eltűnök innen :lol:

Link to comment
Megosztás:

levonnak igen,de arra céloztam,ha azt mondanák,hogy választhatok,hogy 62 ezer forint értékben mit kérek...akkor lehet nem üdülési csekket :)

alul pedig azt látod,hogy ezt a topikot ki olvassa.amikor kimegyek a főoldalra,vagy másik topikba,akkor persze hogy eltűnök innen :lol:

De mai napon akárhányszor írtál, egyszer sem jelentél meg odsalent

Link to comment
Megosztás:

Terjedelem? Képek nagysága?

mindegy, mert majd Tamás varázsol, ha kell :lol:

Terjedelem: sok legyen. :) Képek nagysága: mindegy, úgyis méretezem. Azért a Word a preferált, mert ha abban jól megcsinálod, akkor szépen néz ki a weben is. Amúgy ahogy tudod. Lehet külön a szöveg és külön a képek és rám bízod a válogatást.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.