Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

25-re nekem sincs tervem. Mint tudjuk az EW parkoló üres lesz. :)

Tamás, mit is csinálsz te az E-on-nál és hogy is lehet oda bekerülni? :)

Ha minden jól megy, akkor pénteken nem melózok, szal akkor kora du megyek. Ha rosszul megy, akkor késő du megyek.

Ja, itt 4°C van és esik. Lehet érdekes lesz a reggel... :lol:

Tegnap kaptam egy Habos oldalak újságot a Borsoditól. Gondolom, mert annó regeltem a hónap férfija nevű játékba. Mindjárt átnézem.

Link to comment
Megosztás:

Autópályán tartósan betűz a nap szemből igen izzasztó!

Hiába a ventilátor!

Hát akkor picit lehúzom, hadd vigyen ki a huzat.

Klíma? Á, köszönöm, nem, csak nyeli a pacikat! :lol: Különben is, motoros vagyok, a szél a mindenem. 100-ig könnymentesen szelem a levegőt plexi és naphemüveg nélkül. Persze nagy tempónál én is felhúzom az ablakot, mert ugye a légellenállás... :)

Meghát ugye nehéz is az elektromos szabályzós légkondi, meg minden szar bele, sokat számít 50-60 kiló is, én érzem az autón, hogy másképp húz, amikor ülnek benne.

Link to comment
Megosztás:

A z 1.4es legyorsulta a 2.2est?

Nem gyorsulási verseny volt. Ki szólal meg előszört játszottak a fórumon. Egy hétvégét nem írtak a fórumra a hülyeségük miatt. Mint a gyerekek... Na, megyek mesét nézni... :)

Erről jut eszembe. 0-100-ra 13.1-et mértem. 1.6-ot javultam. :) És ezt már megőrzi a BC. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Erről jut eszembe. 0-100-ra 13.1-et mértem. 1.6-ot javultam. :) És ezt már megőrzi a BC. :)

De neked 90 pacis mocid van a kis könnyű corsában nem?

Mer akkor nemértem, hogy lehecc csak 13.2, enyém 11sec alatt van 100-on

nálunk nincs CN... csak minimax... de Maci Laci van... élőben! :lol:

Én meg most Jégkorszak2-t nézek

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Tamás véleménye szerint én is fimonat csináltam... :lol:

A ...ezres jutalomnak több mint felét elvitte az adó..... :) :) :) hogy lesz így bútorom???? :D

most nem beigliről van szó? mert már bekavartok :D a te sütési tudásodat még nem volt alkalmam megízlelni.. :D

a jutalom téma meg...az állam is jutalmat kap belőle,való igaz :D

mi is választhattunk,62e üdülési csekk,vagy ez kpban,ami adózás után..... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.