Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

kezdem azt hinni, hogy tényleg hülye vagyok, mert mindig van egy Tamás....

A Tamások már csak ilyenek. Sokan vannak. Nekünk is van kettő. No meg Lajosból is van egy pár. De kérdem én, hogy rajtunk kívül nincsnek Sándorok és Lászlók? :lol:

(Ezzel a kis hülyeséggel figyelmet szeretnék elterelni, hogy hagyjátok már azt a kib@szott olajtémát.)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Hadd zárjam le az olaj témát: Mivel HOBi is olyan, mint a Drágám és ezt a témát jól körbe jártam és több olajat kipróbáltam: mind a 10w40, mind az 5w40 jó bele. Télen talán jobb is az 5w40, mert könnyebben feljut a hidrotőkékhez (a következő cserénél nekem is 5w40 megy majd bele), nyáron viszont jobban fogy. Ez a tapasztalat (nem csak az enyém, szerelőké is). A másik oldalról pedig a szervizkönyv 10w40-et ajánl.

Most mindenki jól nézze meg az előző mondatom utolsó karakterét. Ez egy PONT. :lol:

Más: Ha megyek a tükrökért, akkor nyuszi, mackó, beszélnünk kellene.

:) nem de ha nem tudok mit irni inkabb hallgatok:) :) s megyek manoimhoz:)

Akkor írjanak a manók is. :) Előbb-utóbb úgyis itt kötnek ki. :)

Link to comment
Megosztás:

Z14XE-hez 0w-40 5w-40 10w-40 olajakat ajánlanak

a nullás és ötös olajak -30 fok alatt is használhatóak.a a 10w-s -15 fokig ajánlott.

kézikönyv mondja ezeket,nem én :)

kicsit utánajártam,ha már így belemelegedtem :lol: ,de nem találtunk hivatalos információt B Corsa 1,4 90 lovas motorkódokról,de nagy valószínűséggel csak X14XE volt,Z14XE nem.

nem akarok lavinát indítani,csak olvasgattam :)

Link to comment
Megosztás:

Sör legyen. Meg erő, mert a Suzival megyek. Bár új akksi van benne, de... :)

Erőt azt az én kis autókámnak is kívánjatok... Gyuláéknál van most, mondtam neki a Debrecen fele menet tapasztalt erőtlenséget és nagy étvágyat. Remélem meglesz a bibi, mert ott helyben nem tudtak rájönni ránézésre a leovasott adatokból, úgyhogy otthagytam...

Az erő legyen velünk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

25-re nincs tervem.

Sanyi! Ha kell betoljuk!

Telo! Az erő legyen vele!

Tamás! Te még mindig rosszul látsz... én sem mondtam, hogy nem bele való, csak azt, hogy nem bizti, hogy bele tenném. Így remélem világosabb.

Szabotnak X14XE a mocija! Gratula! végre valami, amit jól tudsz! :)

:lol: :) :)

Link to comment
Megosztás:

de vicces valaki :lol: nagyon is

csak úgy mondtátok,mintha csavarra egyforma lenne SzaboT mocija a Nyusziéval,ami nem igaz.

és megértettem első szóra,hogy te személy szerint azt ajánlod,csak az 5w-t úgy állítottad be,mintha vége lenne a világnak tőle,és ebből Nyuszi esetleg azt vonta le,hogy ártani fog a motornak.

na de keresek valami értelmesebb elfoglaltságot,úgyis üres még a notebook,rakok rá pár dolgot :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.