Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Akkor bocs, szétrohadt a hűtőm... :lol:

csak azért pontosítottam,mert árban azért nem lenne mindegy,hogy cső vagy hűtő :)

de a lényegen MOST nem változtat

bizti a hűtő volt az, nem csak a tartókerete? Egyszerűen nem hiszem el, hogy elrohad. pláne, hogy alu, ha jól tudom.

mondom,less alá

feltöltötték ilyen színezett löttyel,majd uv fénnyel (ha jól tudom :)),világítottak,és látszott,ahogy ereszti el...

Link to comment
Megosztás:

én használom a klímát,bár nem állandó jelleggel,mert hosszabb utakon kellemetlen,rövid távon meg megfázhatsz (nekem sikerült :lol: ) szóval néha be-be kapcsolom,és kész

Klíma? Á, köszönöm, nem, csak nyeli a pacikat! :) Különben is, motoros vagyok, a szél a mindenem. 100-ig könnymentesen szelem a levegőt plexi és naphemüveg nélkül. Persze nagy tempónál én is felhúzom az ablakot, mert ugye a légellenállás... :)

Link to comment
Megosztás:

Klíma? Á, köszönöm, nem, csak nyeli a pacikat! :lol: Különben is, motoros vagyok, a szél a mindenem. 100-ig könnymentesen szelem a levegőt plexi és naphemüveg nélkül. Persze nagy tempónál én is felhúzom az ablakot, mert ugye a légellenállás... :)

áááá, ááááá és áááááááááááááááááááááá

:)

Link to comment
Megosztás:

úgyse bírod ki! :)

és szerintem HOBi határeset, akkor volt X Z váltás. A tulaj meg tudná mondni a forgalmi alapján. :D

de kibírom,de tudom milyen motor van benne.de majd hivatalosan kaptok tájékoztatást...

csak nagyon bosszant az,hogy most mindenki rámförmed,holott Nyuszi is írta már ma,hogy pár hete írta pl konkrétan neked,hogy hozz olajat,akkor meg se szólalt senki,most meg már hobi végét vetítitek elő...

én ilyen korszerű motorba NEM RAKNÉK félszintetikus olajat,ahogy mondtam már párszor.

és ezt akármikor tartom is.

Fogadunk? :) :) :)

egy vesztessel fogadjak? :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

egy vesztessel fogadjak? :) :lol:

Inkább meg se szólalok! :)

Ja, amúgy az olaj teljesen a ti dolgotok. Különben is, 10000 km-t elmegy bármilyen szarral, ha nem gyűri az ember, aztán újra csere. A jobban igénybevett motor kívánja nagyon a minőségibb olajat. Ha híg, akkor meg legfeljebb tölt utánna az ember, és hamarabb cserél. Vagy olajat, vagy motort... De én ebbe a kérdésbe eddig tudatosan nem szóltam bele. Egyszerűen nem az én dolgom, és nem is értek hozzá...

Link to comment
Megosztás:

konkrétan nekem senki sem szólt, hogy hozzak olajat. Ha valaki szól nekem, akkor én hozok. De nekem senki sem szólt. Amúgy meg nem HOBI végét írom, hanem azt, hogy az 5w-sből többet fog enni, mert vékonyabb olaj, és HOBi nem 0km-es kocsi. Ezt sem szabad elfelejteni.

milyen többletfogyásról beszélsz??

Hobi NEM azaz N-E-M eszi az olajat.szoktam figyelni a szintet :)

és nyuszi írta ide a topikba,azt hiszem az előtt,mielőtt mentetek Lurdyra.

nem akarok semmiféle nézeteltérést,csak kellemetlen nekem,mert nyusziban úgy csapódik le,hogy szart vettem.pedig nem.

Inkább meg se szólalok! :lol:

talán eszedbe jutott egy vereség? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.