Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Sajna rossz az otthoni gépem ezért nem vok gép közelben. Láttam a képeket a taliról ahogy észrevettem jól sikerűlt, szépen felvan diszítve Debrecen a 2 ünnep között ha jól sikerűl akkor elmegyünk a családdal!

lesz ám tali mostanában nem is egy :lol: gyertek-gyertek :)

ha más nem,akkor villámtali,ahogy beszéltük :)

Link to comment
Megosztás:

Helyesen: softi

Nekem meg ma van.

A klíma is hozzátartozik a biztonságos vezetéshez!

A 10 lufit kihagytad!

Elég érdekes választás! És a motor?

motorból a legnagyobb, legerősebb, itt a honlapon az 1.6 twinport volt a 103 LE-jével, de bittos van erősebb is, bár ez már nekem elégséges. Meg árban sem sokkal több, mint az 1.4-es.

Én is kívánok neked nyilaskám, tudod, hogy most úgy állnak együtt a bolygók a nyilasban, ahogy 500 évente szoktak? :-DDD Me lesz még egy ilyen dec.22.-én is, (vagyis dec.8. volt az első)

Bocsia becézgetésért, nem bírom megállni, mindnekit leosztok, ha nem sértő, akkor nevess rajta kérlek :-pp

Lufi nem kell, a légzsákot nem ceressem, eltörné a kezemet, a klímát meg kifejezetten rühellem apám ótójában van, de én mindig lehúzom az ablakot, mert furcsán érzem magam.

Mikortól leszek éles tag?

Mihelyt éles megjegyzéseid lesznek :-DD

Link to comment
Megosztás:

motorból a legnagyobb, legerősebb, itt a honlapon az 1.6 twinport volt a 103 LE-jével, de bittos van erősebb is, bár ez már nekem elégséges. Meg árban sem sokkal több, mint az 1.4-es.

Én is kívánok neked nyilaskám, tudod, hogy most úgy állnak együtt a bolygók a nyilasban, ahogy 500 évente szoktak? :-DDD Me lesz még egy ilyen dec.22.-én is, (vagyis dec.8. volt az első)

Bocsia becézgetésért, nem bírom megállni, mindnekit leosztok, ha nem sértő, akkor nevess rajta kérlek :-pp

Lufi nem kell, a légzsákot nem ceressem, eltörné a kezemet, a klímát meg kifejezetten rühellem apám ótójában van, de én mindig lehúzom az ablakot, mert furcsán érzem magam.

Mihelyt éles megjegyzéseid lesznek :-DD

classicból 1.6 a legerősebb

az éles megjegyzésekre meg majd te megtanítod :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Klíma jó:

-nekem pl allergiám van. Jó az ha nem kell mindent beszippantani.

-biztonságos: pesten nem nyúlnak be az ablakon

Eccer olvastam hogy valakinek letört a ükre és karcokat hagyott az üvegen, ha most ez bemegy az ablakon.

Autópályán 140-nél nagy a huzat!

Link to comment
Megosztás:

Klíma jó:

-nekem pl allergiám van. Jó az ha nem kell mindent beszippantani.

-biztonságos: pesten nem nyúlnak be az ablakon

Eccer olvastam hogy valakinek letört a ükre és karcokat hagyott az üvegen, ha most ez bemegy az ablakon.

Autópályán 140-nél nagy a huzat!

Autópályán 190nél nyilván nincs lehüzva ablak, de minden autóban van a fűtés kapcsoló, ahol hideg levegőt lehet befúvatni, az nem klíma, még az enyémben is van. Bár engem már 70-nél is zavar a lehúzott ablak

Link to comment
Megosztás:

Autópályán 190nél nyilván nincs lehüzva ablak, de minden autóban van a fűtés kapcsoló, ahol hideg levegőt lehet befúvatni, az nem klíma, még az enyémben is van. Bár engem már 70-nél is zavar a lehúzott ablak

hideg levegő max télen :lol: 35 fokban nem tudja azt produkálni :)

Link to comment
Megosztás:

hideg levegő max télen :lol: 35 fokban nem tudja azt produkálni :)

Tamás relatív a hideg a szobánkaban is csak a meglévő meleg levegőt cirkuláltatja a ventilátor, mégsem lennék meg nélküle. Nagyon sokat jelent, hogy mozog a levegő. Lényeg, hogy olyankor nem a motorról engedi a levegőt, hanem fingomnincshonnan

Link to comment
Megosztás:

persze,nem is ezt mondtam.

de azért nem mindeg,hogy pár fokban használod a "hideg" fokozatot,vagy nyáron,amikor gyakorlatilag szinte a forró levegő kering körül rajtad :lol:

én használom a klímát,bár nem állandó jelleggel,mert hosszabb utakon kellemetlen,rövid távon meg megfázhatsz (nekem sikerült :) ) szóval néha be-be kapcsolom,és kész

Link to comment
Megosztás:

Tamás relatív a hideg a szobánkaban is csak a meglévő meleg levegőt cirkuláltatja a ventilátor, mégsem lennék meg nélküle. Nagyon sokat jelent, hogy mozog a levegő. Lényeg, hogy olyankor nem a motorról engedi a levegőt, hanem fingomnincshonnan

Autópályán tartósan betűz a nap szemből igen izzasztó!

Hiába a ventilátor!

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Nyuszi! Régebben is kérdezted már, milyen olajat vegyél, akkor is 10w-40-et ajánlottunk, szóval már volt róla szó. :lol:

Tamás! lehet, hogy az 5w-30 HOBinak "vékony" lesz,és jobban fogja csipegetni. De van erről egy topic, ott ki van ez vesézve.

Softi! Ha megérkezik a pénzed a számlára, szinte még szerintem aznap klubtag státuszba kerülsz itt is. :)

Endlos! szerintem a lufi egy olyanfelszereltségű kocsihoz, mint amit felvázoltál szerintem alap lesz... és vagy 4 minimum... :) ja meg a klíma nem olyan rossz, csak tudni kell beállítani. :)

Szabot! Az egyiket ma már elhozhattam volna, de inkább együtt hozom el a 2-t. :) A pénzed megérkezett. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.