Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

az olajra gondoltam :)

de mivel már megvettem tegnap Nyuszinak,lényegtelen a kérdés

30e ciklus meg manapság nemigen egészséges,pláne városi használatkor :lol:

Végül is 5-30 as?

Egyéb csere is lesz? Légszűrő?

Szerintem egy ilyen korú autónak már mindegy.

Link to comment
Megosztás:

én sem az enyémre gondoltam :)

szerintem van annyira kifinomult és korszerű az 1,4 16v motor,hogy igényeli az 5w-40et.

az opel régebbi motorjaiba (pl 1,2 45 ló,1,4 60 ló,1,6 75 ló) én se raknék már ilyet,hanem 10w-40et.

Ezek már nagyon régi motorok lehetnek a 80-as években már 90lovas volt az 1.6-os (az enyém legalábbis annyi)

Jut eszembe a legközelebbi opeltali keretében nem akarjátok télire felkészíteni az autómat :lol:

Viszek sapkát-kesztyűt, meg forró teát :-))

Link to comment
Megosztás:

Ezek már nagyon régi motorok lehetnek a 80-as években már 90lovas volt az 1.6-os (az enyém legalábbis annyi)

F Astrákba rakták

Végül is 5-30 as?

Egyéb csere is lesz? Légszűrő?

Szerintem egy ilyen korú autónak már mindegy.

castrol magnatec 5w-40

légszűrő olajszűrő csere lesz. meg megnézi a szerelő a féket,de remélem nem kell majd semmit cserélni benne

Link to comment
Megosztás:

konkrétan mire gondolsz?

kezdőrészlet,beszámítási dolgok?

Arra gondoltam, hogy te majd részletezed, de ha bonyi, akkor hagyd

Én nem, én kereskedésből vettem. A hitelfeltételei nem érdekeltek sajnos, annyira elvakultan belevágtam.így sajnos nem sok mindetn mondhatok, max ha visszakeresem a szerződést.

És mennyi volt?

Link to comment
Megosztás:

A casco az kötelező volt, mármint így olcsóbb lett a törlesztő gondolom

nem lett olcsóbb összességgében,mert ugye akkor a casco az egy plusz kiadás még :)

presze casco nélkül másabb a törlesztőrészlet.

de ártani nem árt,ahogy az sajnos be is bizonyosodott... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak nem vásárlás?
Korábban felvázoltam egy általam konfigurált ótót, és télleg a G-Astra most a legkedvezőbb, meg ebben a színben csak ez a típus van (esélyesek voltak: új corsa, vectra, de drágábbak) Mentazöldet szeretnék. De nem határoztam még el, csak nagyomn sokat kaptam mostanság bulltól (hasbarugásokat)
Link to comment
Megosztás:

Korábban felvázoltam egy általam konfigurált ótót, és télleg a G-Astra most a legkedvezőbb, meg ebben a színben csak ez a típus van (esélyesek voltak: új corsa, vectra, de drágábbak) Mentazöldet szeretnék. De nem határoztam még el, csak nagyomn sokat kaptam mostanság bulltól (hasbarugásokat)

A konfigurációból sajnos semmi nem látszik azt el kéne menteni úgy feletenni, vagy screenshot...

Link to comment
Megosztás:

vagy írd le milyen extrákat,stb válaszottál

Lényeg, hogy semmi klíma, meg ienek, de mindne biztonsági verendezés, ESP, kanyarodó fényszóró, állítható magasságú ülés, meg kormányoszlop, mentazöld metál kaszni, rossz út csomag, kevés hangtechnika, kevés luxus

Mos látom, hog Szofty pont a szülinapomon csatlakozott a bandához :-))

Link to comment
Megosztás:

Lényeg, hogy semmi klíma, meg ienek, de mindne biztonsági verendezés, ESP, kanyarodó fényszóró, állítható magasságú ülés, meg kormányoszlop, mentazöld metál kaszni, rossz út csomag, kevés hangtechnika, kevés luxus

Mos látom, hog Szofty pont a szülinapomon csatlakozott a bandához :-))

Helyesen: softi

Nekem meg ma van.

A klíma is hozzátartozik a biztonságos vezetéshez!

A 10 lufit kihagytad!

Elég érdekes választás! És a motor?

Link to comment
Megosztás:

Akkor nagyon sok boldog szülinapo kívánok, és kívánom, hogy minden álmod valóra váljon.

Megyek a jókívánság topicba is, ja vagy te azt még nem látod, vagy igen? :lol:

Köszönöm!

Az meg mi?

Tegnap beküldtem a jelentkezést. Csak az OTP-be kéne menni befizetni. Azt meg utálom!

Mikortól leszek éles tag?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.