Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Én tuti nem hallok meg semmit...de nem szabad halogatni...remélem a féknek csak betét baja van

te nem hallod meg???? :lol:

féknek szerintem az a baja,hogy a betét lehet hozzáér picit a tárcsához...

vagy a kézifékbovden van beragadva. bár inkább az első féket gyanítom.de nemsokára kiderül :)

Link to comment
Megosztás:

szép napot!

Szabotunknak remélem ma jobb kedve lett, mikor felhívtam és közöltem vele azt, amit hallani akart! :lol:

Nyuszi! Ne aggódj! Én mióta Brembo+ferodo fékkel rohangálok, már lassan megszokom, hogy hideg fékkel visítok... ha bemelegszik akkor nem visít, ám cserébe bármikor akkorát fog... hogy akár hátulról meg is tudnak tolni ha nem figyelnek! :) mint már volt rá példa... sajnos. :)

Link to comment
Megosztás:

Én egyszer így jötem haza a Tátrából. Minden kanyarba fékezéskor csikorgott. Egyenes úton nem.

neki épp a fordítottja...egyenes úton igen,kicsit fordított kormánynál nem...

de a héten kiderül mi a baja

közben megvettem neki az olajat,szűrőket...nem a csergőnél...azt hiszem nem fogok sokat oda járni...

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi! Ne aggódj! Én mióta Brembo+ferodo fékkel rohangálok, már lassan megszokom, hogy hideg fékkel visítok... ha bemelegszik akkor nem visít, ám cserébe bármikor akkorát fog... hogy akár hátulról meg is tudnak tolni ha nem figyelnek! :lol: mint már volt rá példa... sajnos. :)

De azért van blokkolásgátlód nem?

Link to comment
Megosztás:

közben megvettem neki az olajat,szűrőket...nem a csergőnél...azt hiszem nem fogok sokat oda járni...

pedig nem rossz hely az. Nekem elhiheted... nem véletlen vesz onnan Tomi 2 db elektromos, fűthető tükröt.

no meg nem véletlen vettem én sem onnan a cuccokat a vekihez.

Olajat nem is ott kell venni.

De azért van blokkolásgátlód nem?

van, csak aki mögöttem jött, annak nem volt.... visított is rendesen...

Link to comment
Megosztás:

pedig nem rossz hely az. Nekem elhiheted... nem véletlen vesz onnan Tomi 2 db elektromos, fűthető tükröt.

no meg nem véletlen vettem én sem onnan a cuccokat a vekihez.

Olajat nem is ott kell venni.

van, csak aki mögöttem jött, annak nem volt.... visított is rendesen...

hát figyi,a birnernél olcsóbbak a cuccok,legalábbis amiket én szoktam venni.lehet nem általános dolgoknál olcsóbb a csergő,nem tudom :)

olaj meg....először egy félszintetikus 10w-40et ajánlott volna,hogy "ez ponnjó az astrába",utána már 5w-30,mondom jó köszönöm,viszlát :lol:

és lehet visított az utánad fékező,de abs-szel lehet még később állt volna meg :)

Link to comment
Megosztás:

hát figyi,a birnernél olcsóbbak a cuccok,legalábbis amiket én szoktam venni.lehet nem általános dolgoknál olcsóbb a csergő,nem tudom :)

olaj meg....először egy félszintetikus 10w-40et ajánlott volna,hogy "ez ponnjó az astrába",utána már 5w-30,mondom jó köszönöm,viszlát :lol:

és lehet visított az utánad fékező,de abs-szel még később állt volna meg :)

nem bizti, hogy jól gondolkozol. Nyuszi Hobija nem olyan mocival van, mint a tiéd.... lehet jobb neki a 10w-40.

aztán meg mondjuk metabond, esteleg. szerintem.

Az ABS-re meg szerintem nézd meg a Timeslip.hu-n a féktáv mérést, abban is a subaru impreza leírását ABS-el, és nélküle.

De ha logikusan belegondolsz, a megcsúszó kerék nem egyenlő a tapadóval... akárcsak elinduláskor.

Talán nem véletlen találták fel az ABS-t. szerintem....

Link to comment
Megosztás:

nem bizti, hogy jól gondolkozol. Nyuszi Hobija nem olyan mocival van, mint a tiéd.... lehet jobb neki a 10w-40.

aztán meg mondjuk metabond, esteleg. szerintem.

Mosttmár biztosan tudom, hogy az iesmit Vasconától kell kérdezni, mert a kis katalógusa 2006-os kiadás, ahol motortípus szerint vannak leírva a dolgok, bár nemtom, hogy csak gyertya, vagy olaj is van.

Link to comment
Megosztás:

nem olyan,mint az enyém,de jóhogynemmá lekvárral önteti fel velem :lol:

szintetikus kell bele :)

igen,a csúszó kerék nem egyenlő vele,de az abs nem is a fékút miatt van :) hanem hogy tudd irányítani erős fékezésnél is.

egyébként én annyira nem szeretem,mert néha sokkal kisebbet fékez,mint amilyet te szeretnél...

egyébként kell némi csúszás a lehető legnagyobb tapadáshoz :)

Link to comment
Megosztás:

szép napot!

Szabotunknak remélem ma jobb kedve lett, mikor felhívtam és közöltem vele azt, amit hallani akart! :lol:

Nyuszi! Ne aggódj! Én mióta Brembo+ferodo fékkel rohangálok, már lassan megszokom, hogy hideg fékkel visítok... ha bemelegszik akkor nem visít, ám cserébe bármikor akkorát fog... hogy akár hátulról meg is tudnak tolni ha nem figyelnek! :) mint már volt rá példa... sajnos. :)

Na csak óvatosan azzal a hátulról történő megtolással.Mert ha még nem volt benne részed akkor kicsit fáj de utána könnyebben megy a Wc-zés.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.