Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Apám!!Ma egésznap próbáltam feljönni a fórumra,de nem sikerült!Mindenhová engedett menni csak ide nem. :unsure: Most amikor 10 perc van hátra az időmből most már bezzeg ideenged!

Adorjant,Tamás!Valszeg szerdán tudok menni Debibe ,ráérsz valamikor?Mert úgy indulok akkor,hogy el tudjak menni felétek a kábelért!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Ma megint jó sokat pihentem... De legalább villanyt szerelhettem. :blink:

Mikorra is várható az eső? Holnap még ne essen, mert szeretném felszerelni a Rigó Tomitól vásárolt sárfogókat (amiket Mackó hozott el nekem, köszi!)! Meg a drágámat is ki kellene takarítani, mert most már nagyon szégyellem magam miatta, csak annyit megyek mostanában, hogy semmire sincs időm. :unsure: Most is csak felnéztem és már dőlök is az ágyba, mert elég volt a mai napból.

Viszlát, és jó éjt mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

nemis ;)

amikor elindultunk otthonról és mondtad,vmi esik,akkor én nem tapasztaltam semmit,de ahogy hazakanyarodtam a belépőkártyámért,akkor pár cseppet igen :unsure: azóta semmi.

egyébként meg nembaj,ha esik,az én autóm legyen mindig a lehető legtisztább és kész :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.